DPD Polska Sp. z o.o. Oddział

0 Dodaj opinię

Dla Ciebie

Dla Ciebie

Naszą misją jest dostarczanie usług o najwyższej jakości we wszystkich obszarach naszej działalności, zarówno w stosunkach z Klientami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Chcemy być postrzegani na rynku jako firma, która zawsze wywiązuje się ze podjętych zobowiązań, a swoim Pracownikom zapewnia dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy oraz różnorodne możliwości rozwoju.

W relacjach z klientami firmowymi i konsumentami dążymy do pozycji experta w doręczaniu przesyłek i zaufanego partnera biznesowego.

Troszczymy się o naszych Klientów, nie tylko o ich paczki.
Satysfakcja i uśmiech naszych Klientów są dla nas najważniejsze.
Dostrzegamy potrzeby naszych Klientów i odpowiadamy na nie.
Przewidujemy wyzwania i sprawnie działamy, by im sprostać.
 
 
 

Naszych Pracowników wspieramy w realizowaniu zawodowych pasji. Stwarzamy im szanse doskonalenia kompetencji i umiejętności. Dynamika wzrostu firmy skutecznie wyzwala potencjał naszych Pracowników - powoduje, że stale pojawiają się nowe wyzwania, dzięki którym praca w DPD Polska jest ciekawa i rozwijająca na wszystkich etapach rozwoju zawodowego.

Zapewniamy rozwój Pracowników poprzez realizację ich indywidualnych potrzeb. Wspieramy podnoszenie kwalifikacji zawodowych Pracowników, korzystając z różnorodnych form rozwoju. Obecnie realizujemy kompleksowe programy rozwojowe, mające na celu wsparcie realizacji celów biznesowych. W naszej firmie każdy ma otwarte drzwi do awansu.

Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy nie tylko mogli podejmować wyzwania i realizować się w nowych zadaniach, ale także na tym, aby mieli kompleksową opiekę zdrowotną i możliwości rekreacji. Dlatego wszyscy objęci są prywatną opieką medyczną oraz mogą skorzystać z ubezpieczenia NNW i karty Multisport

Naszą wizję wdrażamy poprzez wypracowane wspólnie wartości firmowe oraz wysokie standardy etyczne, które ujęte są w Kodeksie Etycznym DPD Polska:

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Zasada otwartych drzwi
  • Równowaga pomiędzy pracą, a życiem prywatnym
  • Polityka równych szans
  • System awansów wewnętrznych
  • Rozwój
  • Firma przyjazna rodzicom
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

DPD Polska Sp. z o.o. Oddział