DPD Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Witamy Użytkowników serwisu GoWork.pl 
poszukujących informacji o firmie DPD POLSKA


Dziękujemy za Państwa komentarze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia Klientów i Pracowników naszej firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najtrafniej odpowiedzieć na Państwa pytania.


Pragniemy zaznaczyć, że jest to forum poświęcone przede wszystkim zagadnieniom związanym z zatrudnieniem, i zachęcić do kontaktu mailowego pod adresem: opiniegowork@dpd.com.pl


Wszystkie tematy związane z reklamacjami/skargami prosimy kierować do DPD Polska za pośrednictwem formularza na stronie internetowej ww.dpd.com.pl (zakładka „moje dpd”). Sprawy dotyczące odbiorów i doręczeń paczek prosimy zgłaszać w Contact Center za pośrednictwem takich kanałów jak mail, czat, telefon.

W najbliższym czasie opowiemy Państwu o tym, jak pracuje się w naszej firmie, jakich cech poszukujemy u kandydatów do pracy w DPD i dlaczego aspirujemy do miana pracodawcy z wyboru


Na początek zachęcamy do zapoznania się z naszym filmem opowiadającym o pracy Kuriera -->
Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność


Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że nasza firma zdobyła tytuł „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi 2017”
oraz główną nagrodę w tym konkursie - Złotą Statuetkę za wybitne osiągnięcia we wszystkich obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Uroczysta Gala, podczas której wręczane były nagrody, odbyła się w dniu 6 lutego br., a w imieniu DPD Polska to wyjątkowe wyróżnienie odebrała Dyrektor Personalna, Marta Westrych-Andrzejczyk. Cieszy nas, że nasze codzienne wysiłki nastawione na budowanie przyjaznego miejsca pracy, w którym wszyscy możemy się rozwijać zawodowo, zostały docenione przez zewnętrznych ekspertów. Celem konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest bowiem identyfikacja skutecznych rozwiązań i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie najlepszych standardów w firmach działających w Polsce. Nagroda przyznana przez Kapitułę Konkursu pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, potwierdza, że to nasza firma takie standardy wyznacza i że jest liderem nie tylko w obszarze świadczenia usług kurierskich, ale też zarządzania ludźmi. To już kolejne tego typu wyróżnienie dla DPD Polska.

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Jesteście ciekawi jak wygląda - Dzień z pracy Kuriera DPD ?

Zapraszamy do oglądania, a wszystkich chętnych do aplikowania na nasze
oferty pracy:
https://kurier.dpd.com.pl/zostan-kurierem/?_ga=2.268888241.1586650065.1516705365-596144757.1516705365


Pomocna?
Tak3Nie1
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
DPD Polska Sp. z o.o.