DPD Polska

2 Dodaj opinię
DPD Polska
2 18 54 5 1
Adrianna P.

Nie polecam DPD, jeśli komuś zależy na terminowym dostarczeniu przesyłki! Kurier wczoraj nie dostarczył paczki, bo jak przyznał "zapodziała mu się w samochodzie". Dzisiaj nie odbierał telefonów, nie odpowiedział na SMS, paczki nie dostarczył. Natomiast na necie widzę informację: ZWRÓCONO DO NADAWCY BO BŁĘDNY ADRES! Adres potwierdziłam z konsultantem na Infolinii i o dziwo zgadza się!!! To o co chodzi? Kurier ma problem ze znalezieniem adresu? Przerasta to jego możliwości? Pan konsultant z infolinii beznamiętnym głosem "może tylko przeprosić"

Ania

Zamówiłam 2 przesylki kurierem dpd żeby zakup dostarczono mi do domu (była to jedna z drozszych opcji dostawy). Przy pierwszej paczce - z LEKARSTWAMI gdzie na paczce apteka wyraźnie napisała DO RĄK WŁASNYCH, kurier napisał mi wiadomość, że paczke przywiezie w godzinach 9-11 gdzie w tym czasie byłam w pracy wiec napisałam grzecznie, że proszę o dostarczenie paczki po 17 to mi odpisal, że paczka jest już oplacona wiec zostawił ja w pobliskim warzywniaku. Druga paczka miała przyjść dzisiaj, tym razem napisałam w zamowieniu informację do kuriera, że proszę p dostawę po 17 i znowu zero kontaktu z kurierem tylko sms, że paczke już zostawił u sasiada. A gdzie w tym wszystkim rodo? Pani w warzywniaku ma już moje dane, Mój adres, Mój nr telefonu ???? tragedia. Ja wiem, że nie mają lekkiej pracy, ale nikt ich tam na siłe nie zatrudniał, a ja płacąc niemale pieniądze za dostawę oczekuje dostarczenia jej do domu. Gdybym chciała jej szukać to wybralabym inne opcje dostawy. Już nigdy nie skorystam z dpd, dramat.

Turysta

Praca u nich to porażka zero zrozumienia dla pracownika przez wyalienowaną kadrę to norma nawet,Ukraińcy i Gruzini stamtąd uciekają,Polacy z agencji pracując na śmieciówkach umowo-zleceniachzmieniają się jak pasażerowie SKMw godzinach szczytu...

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
DPD Polska