Dla Samych Swoich Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Settlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Przyszłość ponad 70% Polaków na Wyspach po brexicie może stanąć pod znakiem zapytania. Dokładnie tylu spośród naszych rodaków nie złożyło bowiem jeszcze wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com uruchomiły unikalny system grupowej rejestracji.  

Przed kilkoma dniami, z uwagi na niski wskaźnik poziomu złożonych aplikacji, ambasador RP w Londynie wystosował specjalny list, w którym apeluje o składanie w wiarygodnych placówkach stosownych wniosków, by zapobiec ewentualnym komplikacjom związanym z brakiem uregulowania swojego statusu po brexicie.  

Już wcześniej problem zauważyła największa polska instytucja finansowa na Wyspach – właściciel popularnej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. W maju ruszył pilotażowy system grupowej rejestracji, w ramach którego przeszkoleni pracownicy ZA DARMO pomagają Polakom uzyskać status osoby osiedlonej. Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem i najprawdopodobniej skorzystają z niego tysiące naszych rodaków, którzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. W planach jest rozszerzenie programu o kolejne autoryzowane placówki. 

Dlaczego Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com zdecydowały się uruchomić system grupowej rejestracji i bezinteresownie pomagać Polakom w UK? Odpowiedź jest prosta. Firma z 15-letnia tradycją, której zaufało ponad 300 tys. Klientów, która zbudowała odpowiednią infrastrukturę i zatrudnia profesjonalistów, w chwili próby po prostu staje na wysokości zadania.  

Czujemy się częścią tej społeczności i pragniemy pomagać nie tylko w szybkich i tanich przekazach do Polski. Za granicą jesteśmy po prostu jedną drużyną – tłumaczy swą decyzję Paweł Mes, szef największej polonijnej instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii. 

Darmową pomoc uzyskać można w autoryzowanej placówce na Ealing Broadway (W5 3TA). 

Aby umówić się na wizytę, wystarczy wejść na stronę:  https://samiswoi.simplybook.it/v2/. 

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność



Elegancja w szczytnym celu

Trzystu gości, kilkudziesięciu wolontariuszy, ponad 40 tysięcy funtów zebranych na wsparcie polskich społeczności w Polsce i UK, jeden z najlepszych londyńskich bandów swingowych, toast za królową brytyjską i Rzeczpospolitą, aria Moniuszki o północy, pączki, krówki, loterie i zabawa do trzeciej nad ranem – 47. Bal Polski to największe wydarzenie towarzyskie roku na Wyspach Brytyjskich.
– Od lat naszą misją jest być w centrum najważniejszych dla Polaków inicjatyw na Wyspach, dlatego jak co roku Sami Swoi Przekazy Pieniężne – największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii jest sponsorem Balu Polskiego – potwierdził Paweł Mes, CEO One Money Mail Ltd.
– Bardzo się cieszę, że mogłem objąć patronatem 47. Bal Polski, będący wydarzeniem symbolicznym, stanowiącym kontynuację tradycji emigracji niezłomnej, od blisko pięćdziesięciu lat łączącym pokolenia Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii, jak również w Polsce i innych zakątkach świata – mówi Arkady Rzegocki, Ambasador RP w Londynie.
Tegoroczny Bal Polski zorganizowany został na terenie ekskluzywnego prywatnego klubu brytyjskiego Hurlingham Club w londyńskiej dzielnicy Fulham. Środki finansowe zebrane podczas Balu, wesprą Dom Dziecka w Przybysławicach, brytyjską organizację Coram pomagającą dzieciom, które nie znajdują bezpieczeństwa w rodzinnym domu, na przetłumaczenie filmów edukacyjnych skierowanych do polskich rodzin mieszkających w UK oraz na budowę pomnika Niedźwiedzia Wojtka w Sopocie. Podczas aukcji, loterii i licytacji atrakcyjnych przedmiotów i wysokiej jakości usług zebrano ponad 40 tysięcy funtów.
– Ambasada RP w Londynie z radością wspiera wydarzenia o charakterze charytatywnym, do których Bal Polski się zalicza, łącząc wyśmienitą zabawę z dobroczynną zbiórką na rzecz polskich i polsko-angielskich organizacji charytatywnych, takich jak tegoroczni beneficjenci – podkreśla Ambasador.
Każdy z Bali Polskich ma swój temat przewodni, mający promować Polskę, polską historię i kulturę wśród Brytyjczyków. W tym roku tematem przewodnim Balu były obchody 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, ojca polskiej opery, którego arie zostały wykonane przez znakomitych polskich artystów, Katarzynę Mędley i Łukasza Karaudę przy akompaniamencie Anny Szałuckiej.
Artystyczne atrakcje wieczoru dopełnił zespół Mazury tańczący polskie tańce narodowe w strojach z początku XIX wieku oraz strojach krakowskich. Bal prowadzili Dorota Mirska-Królikowska i Rafał Królikowski. Oprawę muzyczną zapewnił jeden z najsłynniejszych londyńskich bandów swingowych, London Swing Orchestra.
– Komitet Organizacyjny Balu jest zaszczycony, że Earl of St Andrews George Windsor znalazł czas, aby uczestniczyć w Balu Polskim – mówi Marzena Konarzewska, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Balu. – To udowadnia, że członkowie królewskiej rodziny są przyjaciółmi Polaków od lat.
Tegoroczny Bal swą obecnością zaszczyciło grono Polaków i przyjaciół Polski. Wśród nich Lady Camilla Panufnik, Senator Anna Maria Anders, Lady Rose Cholmondeley czy Elżbieta Stanhope.
Specjalnie na Bal przyleciał Niedźwiedź Wojtek. Przypięta pasami na osobnym siedzeniu miniaturowa rzeźba podróżowała jak najprawdziwszy pasażer, tak, jak legendarny niedźwiedź Wojtek uważany był za najprawdziwszego polskiego żołnierza generała Andersa.
Podczas Balu zaprezentowana została miniatura pomnika, który ma stanąć w Sopocie, a którego budowę wspiera Bal Polski. Statuetka, uroczyście odsłonięta, została wylicytowana za ponad 2 500 funtów. Pieniądze zasilą oczywiście fundusz budowy pomnika.
Polskie akcenty na Balu to również występ Zespołu Pieśni i Tańca Mazury czy możliwość posmakowania pączków z dżemem.
– Byłam pod wrażeniem zespołu Mazury. Jest to grupa przemiłych, utalentowanych młodych ludzi. Serce rosło, jak się na nich patrzyło, gdy tańczyli i jak pięknie się potrafili bawić na Balu po swoim występie – przyznaje Marzena Konarzewska.
Atrakcją dla gości były też aukcje, loterie, licytacje. Na hojnego darczyńcę czekały m.in. wypoczynek w ekskluzywnym apartamencie czy okazja do sportretowania przez Barbarę Kaczmarowską-Hamilton, portrecistkę najsławniejszych osób na świecie, w tym członków brytyjskiej rodziny królewskiej.
Specjalnie na balową licytację siostry Kruszyńskie, rozpoznawalne w świecie projektantki z Londynu, zaprojektowały suknię wieczorową.
– Chciałyśmy zrobić coś, co odpowiadałoby każdemu rodzajowi cery, kolorowi włosów i pasowałoby do każdego wieku. Postawiłyśmy na kolor szampana i w tym samym kolorze ozdobiłyśmy suknie strusimi piórami, które w tym sezonie są bardzo modne – mówi Liliana Kruszyńska, prowadząca wraz z siostrą Daną ekskluzywny salon sukien wieczorowych w jednej z najdroższych dzielnic Londynu – Knightsbridge.
Znane projektantki były pod wrażeniem elegancji, jaką prezentowali tegoroczni uczestnicy Balu Polskiego.
– Panowie zazwyczaj są bardzo eleganccy i ujmujący, ale panie w tym roku wyglądały naprawdę uroczo. Piękne kształty, fasony, fryzury. Suknie w tańcu pięknie się kręciły i powiewały. Naprawdę to był bardzo elegancki i modny Bal – mówi Liliana Kruszyńska.

Przyszłoroczny 48. Bal Polski zaplanowany został na 1 lutego i odbędzie się w Hilton Park Lane w Londynie.

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność



Sami Swoi sponsorem 47. Balu Polskiego w Londynie

Największa polska instytucja finansowa na Wyspach – Sami Swoi Przekazy Pieniężne po raz kolejny sponsorem największego balu polonijnego w Wielkiej Brytanii.

 

Ta doroczna, charytatywna impreza odbędzie się 2 lutego w sławnym londyńskim Hurlingham Club. Podczas tego prestiżowego wydarzenia oprócz aspektów towarzyskich co roku odbywa się zbiórka funduszy na wybrane polskie i anglo-polskie organizacje charytatywne. - Bal Polski jest wydarzeniem kulturalnym, który jednoczy gości, artystów, sponsorów i darczyńców różnego pochodzenia narodowego, którym bliskie jest środowisko polskie. Promuje wizerunek polskiej gościnności, szczodrości i otwarcia -mówiła w wywiadzie dla „Gońca Polskiego” Marzena Konarzewska, przewodnicząca 47. Balu Polskiego

Patronat nad 47. Balem Polskim objęli: Jego Królewska Wysokość Duke of Kent oraz Jego Ekscelencja Ambasador RP prof. Arkady Józef Rzegocki. W składzie Komitetu Honorowego są: Princess Renata Sapieha, Lady Rose Cholmondeley, Count and Countess Mycielscy, Baron and Baroness Radvanszky, Lady Blanca Rosenstiel, Mrs Jolanta Rzegocka, Mrs Barbara Kaczmarowska-Hamilton, Mr and Mrs Jonscher, Mr Dariusz Laska, Dr and Mrs Sawiccy, Mrs Elżbieta Stanhope.

Podczas tegorocznego Balu zbierane będą pieniądze na trzy cele: Dom Dziecka w Przybysławicach na Lubelszczyźnie, Fundację Klub Przyjaciół Misia Wojtka oraz projekt Coram Family & Childcare Trust. - O pomoc dla Domu Dziecka poprosiła pani doktor Beata Szymczyk-Hałas, która od lat z małżonkiem uczestniczy w Balu. Projekt Coram zaproponowała była przewodnicząca Balu, pani Jolanta Piesakowska Jackson. (…) Zbiórka na pomnik Misia Wojtka będzie odbywać się po raz drugi. Pomnik ma być odsłonięty w Sopocie we wrześniu tego roku – dodaje mec. Konarzewska.

W tym roku tę prestiżową imprezę poprowadzą Rafał Królikowski wraz z żoną Dorotą Mirską-Królikowską, a wieczór gościom umilać będą Zespół Mazury, śpiewak operowy Łukasz Karauda, London Swing Orchestra oraz DJ Waldemar Rudnik.

Dlateggo na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która w tym roku obchodzi 15-leci swojej działalności na rynu brytyjskim. - Od lat naszą misją jest być w centrum najważniejszych dla Polaków inicjatyw na Wyspach, dlatego jak co roku jesteśmy sponsorem Balu Polskiego -  potwierdził Paweł Mes, CEO One Money Mail – Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

 

Więcej informacji na temat Balu znaleźć można na stronie: http://www.balpolski.org.uk

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność


Za pomocą Sami Swoi przelano 189,434.09 funtów na WOŚP 

Tradycyjnie już w okresie do 18 stycznia największa instytucja finansowa Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji za przekazy.



27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii. Nawet gdańska tragedia nie zmieni faktu, iż będziemy go wspominać jako kolejne fantastyczne wydarzenie jednoczące Polaków na całym świecie. Połączonych wielką ideą pomagania drugiemu człowiekowi, pragnieniem czynienia dobra i poświęceniem dla najbardziej potrzebujących. Zgodnie zresztą z naszym hasłem, że Swojak zawsze pomaga Swojakowi!

Dlatego podczas kolejnego finału nie mogło oczywiście zabraknąć największej polskiej instytucji finansowej na Wyspach – firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która z Orkiestrą zagrała już po raz dziewiąty, a od w dwóch lat szczyci się statusem największej wirtualnej skarbonki w UK.

W tym roku mieliśmy zaszczyt być partnerem strategicznym niesamowitych sztabów, takich jak Klubikowe Granie z WOŚP – Walsall i okolice, Goluch Events – sztab Bedford, WOŚP – Watford, OPA Oxford czy WOŚP – Bristol Bath. Setki wspaniałych ludzi zaangażowanych w jedną, wielką ideę. Mnóstwo polonijnych serduszek biło tego dnia dla jednej Orkiestry. To był honor być wtedy z Wami - Polacy.

Tradycyjnie już w okresie do 18 stycznia Sami Swoi Przekazy Pieniężne finansowała wszystkie przekazy na rzecz WOŚP, nie pobierając jakichkolwiek opłat czy prowizji. – Można je było wykonać w jednej z naszych czterech autoryzowanych placówek (Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA; Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ; Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS; Luton, 23 George Street, LU1 2AF), przez Internet na stronie przekazypieniezne.com, u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201

Dzięki Waszemu olbrzymiemu zaangażowaniu oraz dzięki sztabom, które rozliczały się za pomocą Sami Swoi Przekazy Pieniężne udało nam się w tym roku wesprzeć WOŚP kwotą 189,434.09 funtów – PRAWIE MILION ZŁOTYCH. Pieniądze z tegorocznej zbiórki trafią na rzecz – jak to precyzyjnie określono na stronie internetowej WOŚP – „dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Swojaki, naprawdę wielkie, wielkie podziękowania! Brakuje słów, by opisać jak znów byliście wspaniali! Po raz kolejny pokazaliście, że Polacy w ważnych chwilach potrafią być razem! Dziękujemy naszym wspaniałym Klientom za tak wielkie zaangażowanie. Czy zagramy w przyszłym roku? To pytanie retoryczne! Oczywiście, że zagramy! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej! 

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność



Sami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!
Z radością informujemy, że już po raz dziewiąty Sami Swoi i Goniec Polski wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej zbiórki chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej akcji w 27 finale WOŚP.
Gramy do 18 stycznia 2019.
W trakcie tego szczególnego okresu 
przekazy na rzecz Orkiestry będą darmowe.
Przekazy możesz wykonać w jednej z naszych 4 autoryzowanych placówek, przez Internet (

), u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.
Zapraszamy również do zapełnienia charytatywnych skarbonek, które znajdują się w naszych placówkach:
Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA
Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ
Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS
Luton, 23 George Street, LU1 2AF

 
Wszystkie zebrane środki trafią na konto WOŚP, a celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci.  Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W tym roku również liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i Goniec Polski wspierają, pomóż i Ty!

 
Wykonaj DARMOWY transfer WOŚP do 18.01.2019.
Każdy funt ma znaczenie!

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność



Sami Swoi Przekazy Pieniężne Partnerem Strategicznym Gali KSW 45.


Już w październiku organizacja KSW powróci do Londynu, by przygotować swoje drugie wydarzenie w hali The SSE Arena, Wembley. I chociaż do eventu zostało jeszcze parę tygodni, już dziś wiemy, że w okrągłej klatce KSW będziemy mogli zobaczyć plejadę gwiazd organizacji.

Druga wizyta KSW w Londynie będzie również trzecią na Wyspach Brytyjskich. Po raz pierwszy lider europejskiego rynku MMA zawitał w to miejsce w roku 2015, a fani którzy przybyli wówczas do stolicy Anglii mogli obejrzeć na żywo KSW 32: Road to Wembley - pierwszą galę organizacji przygotowaną poza granicami Polski. Prace nad tym wydarzeniem trwały bardzo długo, bowiem wejście na nowy rynek wymagało dokładnego przygotowania się i dopasowania do zupełnie nowych realiów. Końcowy efekt przerósł jednak wszelkie oczekiwania. Hala The SSE Arena, Wembley została w całości wypełniona, a fani mogli podziwiać zawodników zarówno z Wysp Brytyjskich jak i największe gwiazdy organizacji walczące do tej pory w Polsce. Co równie ważne, tylko jeden pojedynek w trakcie gali zakończył się na kartach sędziowskich, dzięki temu kibice mieli okazję zobaczyć zarówno błyskawiczne nokauty, jak i piękne poddania, a to sprawiło, że całe wydarzenie świetnie się oglądało.

Podczas KSW 32: Road to Wembley kibice mieli okazję obejrzeć dwie walki mistrzowskie. W pierwszej z nich Borys Mańkowski w pięknym stylu obronił swój tytuł w kategorii półśredniej, a w drugiej Tomasz Narkun dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe i znokautował Gorana Reljicia, odbierając mu tym samym mistrzostwo wagi półciężkiej. W walce wieczoru natomiast Mariusz Pudzianowski, po ciężkim boju, uległ Peterowi Grahamowi. W innych pojedynkach gali fani mogli podziwiać również umiejętności takich zawodników jak: Marcin Różalski, James McSweeney, Mateusz Gamrot, Marif Piraev, Rafał Moks, Jimie Wallhead, Oli Thompson, Michał Włodarek, Brett Cooper i Maiquel Falcao.

Wspominając natomiast emocje z Londynu, nie można oczywiście zapomnieć o kibicach, którzy zgotowali zawodnikom tak niesamowity doping, że sami fighterzy byli pod wrażeniem wsparcia ze strony fanów. Wszystko wskazuje też na to, że kapitalnego sposób kibicowania będzie można doświadczyć również podczas zbliżającej się gali KSW 45. Już zapowiedziane postacie na karcie walk wzbudzają bowiem ogromne emocje. Kogo zatem ujrzymy w okrągłej klatce KSW?

Nieobliczalnego Popka Monstera, który był gwiazdą otwarcia pierwszej gali KSW w Londynie i który po wielu latach przerwy, będzie miał okazję ponownie zawalczyć w Anglii, gdzie rozpoczął swoją zawodniczą karierę i gdzie stoczył trzy pojedynki. Rywalem niekwestionowanego gwiazdora będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego Erko Jun. Kibice zobaczą też plejadę największych sportowych gwiazd organizacji. Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie niepokonany Anglik, John Smith.


Te nazwiska gwarantują zatem całkiem sporą dawkę emocji, a już niedługo organizacja KSW ogłosi kolejnych zawodników, którzy wystąpią podczas wydarzenia w Londynie. Warto więc czekać na galę KSW 45, która odbędzie się już 6 października w hali The SSE Arena, Wembley.

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność


Sami Swoi rozdają DARMOWE przekazy dla nowych Klientów.
Zarejestruj się i wysyłaj za DARMO!
Odkryj świat przekazów pieniężnych Sami Swoi

. Chcemy, by nasze usługi transferowe spełniały Twoje oczekiwania i były dostosowane do potrzeb każdego klienta. Dlatego od teraz dla każdego nowego Klienta oferujemy pierwszy przekaz STANDARD za DARMO. Zarejestruj się w naszym systemie transferowym przez Internet, w aplikacji mobilnej lub w jeden z placówek lub telefonicznie i wysyłaj za DARMO! Sami Swoi to lider na rynku przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Posiadamy najbardziej urozmaiconą ofertę przekazów pieniężnych na rynku.
Nie daj się zaskoczyć i przelewaj z Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
Gdzie znajdziesz swój darmowy przekaz?
Strona internetowa –
1. Zarejestruj się na stronie
2. Po aktywacji swojego konta, zaloguj się.
3. Po zalogowaniu wpisz kwotę do wysłania.
4. Użyj opcji KOD PROMOCYJNY i kliknij WYBIERZ VOUCHER.
5. Po wybraniu vouchera zostanie on wykorzystany automatycznie.

Aplikacja Mobilna Sami Swoi Przekazy Pieniężne:
1. Zarejestruj się w aplikacji mobilnej.
2. Aktywuj swoje konto.
3. Po zalogowaniu się wpisz DODAJ ODBIORCĘ, kwotę przekazu i przejdź dalej.
4. Przy płatności wybierz KOD PROMOCYJNY na darmowy przekaz STANDARD.
5. Po wybraniu vouchera zostanie on użyty automatycznie.

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność


Sami Swoi za petycją pod budowę pomnika polskich pilotów w Londynie. Podpisz się i Ty!
Już ponad 7 tys. podpisów udało się zebrać pod petycją w sprawie budowy pomnika ku czci pilotów Dywizjonu 303, który stanąć ma w centrum Londynu. Potrzeba ich 100 tys., by sprawa obligatoryjnie musiała zostać rozpatrzona przez brytyjski parlament.
– Zbudujmy 30-metrowy pomnik dla bohaterów z lotniczego Dywizjonu 303, którzy walczyli w bitwie o Anglię w 1940 roku – apelują pomysłodawcy budowy monumentu, będącego swoistym wotum wdzięczności polskim pilotom, którzy w znacznej mierze przyczynili się do zwycięstwa Wielkiej Brytanii. – Polacy nie zostali nawet zaproszeni na paradę zwycięstwa, która odbyła się po zakończeniu tej wojny. Pomnik ten to wspaniała okazja, by podziękować im za poświęcenie – przypominają inicjatorzy pomysłu. Jak podkreślają, najwyższy czas przypomnieć światu o polskich bohaterach. – Ten decydujący polski wkład w brytyjskie zwycięstwo musi być znany i celebrowany – zaznaczają organizatorzy.
Uwaga, podpis pod petycją złożyć mogą wyłącznie obywatele Wielkiej Brytanii lub rezydenci. Aby poprzeć inicjatywę, należy oddać głos pod petycją na rządowej stronie, do której prowadzi link:

, podać swój adres mailowy (i potwierdzić) oraz podać brytyjski postcode.
Sami Swoi Przekazy Pieniężne zawsze wspierają tego rodzaju inicjatywy! My już podpisaliśmy petycję. Nie czekaj, podpisz i Ty! Oddajmy cześć i szacunek naszym bohaterom dokładając cegiełkę w tej sprawie. Naprawdę liczy się każdy głos!

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność


Wyjątkowy koncert na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości
W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie – Royal Albert Hall – odbędzie się koncert pod nazwą „100 lat”.
 
Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest charytatywna organizacja – Towarzystwo Pomocy Polakom (TPP), przy wsparciu Komitetu Organizacyjnego pod przewodnictwem Janusza Sikory-Sikorskiego, prezesa TPP.
Program koncertu oparty jest na utworach, które miały szczególne znaczenie na przestrzeni ostatniego stulecia: muzyka Chopina, Paderewskiego, Góreckiego, piosenki z czasów legionów i II wojny światowej, również piosenki wolnościowe, solidarnościowe, folklorystyczne i religijne.
Nie zabraknie też muzyki współczesnej – swój udział w wydarzeniu zapowiedziały gwiazdy: Edyta Górniak, Ania Jeruc, Anna Maria Jopek, Aleksandra Kurzak, Anna Wyszkoni, Kuba Badach, Leszek Możdżer, Sebastian Karpiel-Bułecka, Lombard, Marek Ruszczyński, Stanisław Sojka, Tadeusz Woźniak, John Paul Ekins.
Na scenie pojawią się ponadto: dyrygent Stephen Ellery z orkiestrą The London Gala Orchestra, dyrygent Paweł Betley, zespół pieśni i tańca Mazury, Akademicki Chór Politechniki Śląskiej, Chór Polskich Szkół w Anglii, chór Ave Verum i św. Jana Pawła II z Balham.
Koncert poprowadzą Grażyna Torbicka, znana polska osobowość telewizyjna oraz Kasia Madera, prowadząca w BBC serwis World News.

Pomocna?
TakNie1
Dla Samych Swoich Sp. z o.o.