Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Miniaturka
Olga Jóźwiak
Specjalista Ds. Administracji DELTA SECURITY
ukończyła studia magisterskie na Politechnice Wrocławskiej- kierunek Zarządzanie, na pierwszym stopniu ukończony Uniwersytet Ekonomiczny. Od 2012 roku pracuje w Delta Security , początkowo na stanowisku specjalisty ds. logistyki, obecnie na stanowisku specjalista ds. administracji. Współtworzycielka wielu innowacyjnych projektów w Delta Security (w tym zmiana wizerunku firmy, strona internetowa, akcje marketingowe). Pewna siebie, komunikatywna, specjalistka w sprawach negocjacyjnych

DELTA SECURITY

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Historia firmy jest bardzo interesująca, od czego to wszystko się zaczęło?

Delta Security została założona w 1992 roku przez dr Andrzeja Bryla, który przez wiele lat jako niezależny ekspert współpracował z Policją, Wojskiem i szeregiem innych formacji ochronnych w kraju i za granicą. Ideą, jaka przyświecała dr Andrzejowi Brylowi było stworzenie firmy, która będzie odpowiadała na rosnące zapotrzebowanie w zakresie zapewniania bezpieczeństwa oraz ochrony osób prywatnych i instytucji, a także wyznaczała będzie nową jakość usług ochrony i obsługi Klienta. W pierwszych latach działalności, firma funkcjonowała pod nazwą Biuro Zabezpieczenia i Ochrony Delta Security, zatrudniała kilkunastu pracowników i zajmowała się obsługą niewielkich zleceń z zakresu ochrony fizycznej osób prywatnych i instytucji oraz konwojowania wartości pieniężnych. Delta Security szybko zdobyła jednak reputację firmy godnej zaufania i elastycznie odpowiadającej na potrzeby Klientów, co pozwoliło na dynamiczny rozwój od drugiej połowy lat 90-tych i rozszerzenie zakresu świadczonych usług poza województwo dolnośląskie, początkowo na Wielkopolskę, od 2003 roku na teren całej Polski a od 2008 roku również poza granicami kraju.

Proszę zdradzić jak osiągnęli Państwo taki sukces?

Skromne początki nie przeszkodziły założycielowi w realizacji celu jaki mu przyświecał - stworzenia jednej z najlepszych w kraju firm z branży ochrony. W ciągu 15 lat Delta Security z małej firmy przeobraziła się w dużą organizację, która zatrudniającą obecnie ponad 1500 osób i współpracującą z ok. 2 tysiącami podmiotów gospodarczych w Polsce i za granicą. W 2010 roku Delta Security zajęła pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku i ósme w Polsce w rankingu miesięcznika FORBES na najdynamiczniej rozwijające się firmy w kraju. Z optymizmem patrzymy w przyszłość bo wierzymy, że codzienna ciężka praca oraz uważne wsłuchiwanie się w uwagi naszych Klientów jest najlepszym sposobem na stabilny rozwój.

Jaka jest misja Państwa firmy? Na jakie wartości stawia Delta Security?

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w kompleksowym zabezpieczaniu obiektów przemysłowych, centrów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, jak również ochroną imprez masowych i konwojowaniem wartości pieniężnych. Zapewniamy także bezpieczeństwo osób prywatnych i ich mienia, oddając do ich dyspozycji doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników wspieranych przez najnowocześniejsze technologie. Nasze usługi wspieramy szeroką ofertą w zakresie najnowocześniejszych zabezpieczeń technicznych, oraz siatką mobilnych grup interwencyjnych. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak zaufanie, profesjonalizm oraz najwyższe zaangażowanie. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby dostarczyć naszym Klientom jakość, której od nas oczekują. Nasze podejście wyróżnia się min. elastycznością i zaangażowaniem na każdym poziomie dostarczania usługi, co doceniło już wielu Klientów w Polsce i za granicą, wśród których znajdują się renomowane marki jak m.in. IKEA, Volkswagen Group, Bank of New York Mellon, LG, Bank Zachodni WBK, BMW, Accor Hotels oraz wielu innych.

Jak udaje się Państwu osiągnąć tak wysoki poziom proponowanych usług?

Jesteśmy firmą, która od 1992 roku z powodzeniem zapewnia bezpieczeństwo swoim Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą. W związku z tym, że jesteśmy firmą rodzinną, bardziej niż

ktokolwiek wiemy, jak ważna jest elastyczność i bliski kontakt z naszymi Klientami. Z drugiej strony

nasza skala działalności pozwala nam podejmować i skuteczne realizować największe wyzwania w

zakresie zapewniania bezpieczeństwa. Dbamy o nieustanny rozwój i staramy się przekraczać oczekiwania naszych Klientów, by zapewnić najwyższy standard obsługi Klienta. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez szeroko zakrojony system szkoleń, monitorujemy realizacje usług, systematycznie komunikujemy się z naszymi Klientami, by mieć pewność, że wartość, którą dostarczamy w pełni odpowiada na ich potrzeby. Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów jakości oraz ponadprzeciętnej obsługi Klienta. Wszystko co robimy w Delta Security ma na celu zapewnianie naszym Klientom spokoju i bezpieczeństwa tak aby mogli skupić się na prowadzeniu działalności w poczuciu pewności, że godny zaufania partner czuwa i wspiera ich swoją siłą i doświadczeniem. Na każdym etapie dostarczania naszych usług. Wsłuchujemy się w sugestie i uwagi naszych Klientów na każdym szczeblu dostarczania usługi staramy się maksymalnie dopasowywać do ich oczekiwań, monitorujemy jakość naszych usług podczas ich realizacji, by mieć pewność, że są świadczone zgodnie z naszymi standardami. Stale pracujemy nad usprawnianiem i doskonaleniem obecnych procesów, systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, inwestujemy w nich bo wierzymy, że to właśnie ich zaangażowanie jest gwarantem realizacji misji i wizji naszej firmy, korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technicznych wspierających dostarczanie usług ochrony na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki autorskiemu systemowi zarządzania jakością, który pozwala nam wyznaczać nowe standardy w branży i skutecznie stawiać czoła konkurencji.

Czyli to po części pracownicy wpłynęli na Państwa sukces?

W Delta Security najważniejsi są ludzie. Zarówno nasi Klienci, dla których stale udoskonalamy i rozwijamy nasze usługi, jak i wykwalifikowana kadra pracowników, która stanowi fundament firmy i od samego początku jest jedną z sił napędowych jej nieustannego rozwoju. Jeśli zależy komuś na rozwoju, szuka nowych wyzwań i chce realizować z nami misje niezawodnej i profesjonalnej firmy ochrony to Delta Security jest dla niego miejsce.

Dlaczego warto pracować właśnie w Delta Security?

Jesteśmy stabilną firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 23 lat. Umożliwiamy rozwój kariery zawodowej w ramach naszej organizacji. Zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji i stały rozwój poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Dołączając do naszego zespołu, pracownik staje się częścią rodzinnej firmy z tradycjami, która szanuje swoich pracowników, ich lojalność i dba o zapewnienie im jak najlepszych warunków pracy. Jeśli ktoś szuka pracy, która zapewni stabilną pozycję i zależy mu na rozwoju swoich kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności, pasjonuje go bezpieczeństwo i ochrona, chce pracować w miejscu, w którym może mieć realny wpływ na to, co się dzieje, w takim razie zapraszamy do Delta Security.

A jakie cechy powinien posiadać Państwa przyszły pracownik?

Uczciwość, rzetelność i profesjonalizm są dla nas bardzo ważne, potencjalny pracownik z zaangażowaniem powinien wykonywać swoje obowiązki, powinien pasjonować się sprawami bezpieczeństwa i ochrony, a ponadto chcieć pracować w firmie uznanej za jedną z najbardziej profesjonalnych w branży ochroniarskiej, powinien chcieć przyczyniać się do jej dalszego rozwoju i stać się częścią wspólnej historii.

Obecnie jakich specjalistów Państwo poszukują?

Najczęściej rekrutujemy pracownik ochrony, Grupy Interwencyjnej, operatorów Centrum Monitorowania Alarmów oraz Security Managera.

W jaki sposób szkolą Państwo swoich obecnych oraz przyszłych pracowników?

W Delta Security wierzymy, że stabilny i dynamiczny rozwój naszej firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki stałemu podnoszeniu ich kompetencji. Doskonalenie umiejętności poprzez systematyczne szkolenia to nasz sprawdzony sposób na podnoszenie jakości na każdym poziomie funkcjonowania organizacji. Systematycznie przeprowadzamy wszechstronnie ukierunkowane szkolenia, dzięki którym udaje się nam utrzymywać wysoki poziom świadczonych usług. Korzystamy przy tym z wiedzy i umiejętności wykwalifikowanego zespołu specjalistów i szkoleniowców. Do stałego cyklu naszych szkoleń należą szkolenia z zakresu BHP, tematyki przeciwpożarowej oraz szkolenia ukierunkowane na indywidualne stanowiska. Biorą w nich udział wszyscy pracownicy Delta Security i są one niezbędnym wymogiem rozpoczęcia pracy w zespole ochrony. Potwierdzeniem odbycia szkolenia są stosowne dokumenty. Na szkoleniach kierunkowych - dbamy o to, by nasi pracownicy rozwijali swoje kompetencje i realizowali swoje zadania zgodnie z najwyższymi standardami jakości obowiązującymi w naszej branży. Przygotowując programy naszych szkoleń, stale współpracujemy ze specjalistycznymi służbami w tym Policją, Strażą Pożarną i Strażą Miejską. Przy przeprowadzaniu szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej korzystamy z wiedzy i doświadczenia certyfikowanych instruktorów, regularnie szkolimy naszych pracowników z szeroko rozumianej tematyki pierwszej pomocy w tym również umiejętności korzystania ze sprzętu do resuscytacji (defibrylatora i in.). Treningi w zakresie tzw. kompetencji miękkich skupiają się na kształtowaniu konkretnych zachowań w warunkach, w jakich porusza się organizacja. Zakresem szkoleń objęte są m.in. umiejętności komunikacyjne jak również znajomość kultury organizacyjnej firmy i etykiety biznesowej.

Czy w związku z tak obszernym zakresem szkoleń, prowadzą Państwo ocenę swoich pracowników?

Efektywność przeprowadzanych szkoleń jest regularnie oceniana poprzez, testy i rozmowy z bezpośrednim przełożonym, egzaminy przeprowadzane przez certyfikowane firmy szkoleniowe, bieżące i okresowe analizy pracy poszczególnych pracowników i zespołów, bieżące i okresowe audyty zewnętrzne naszych usług.

Zauważyliśmy że odpowiedzialność społeczna jest dla firmy Delta Security bardzo ważnym aspektem. Jak Państwo działają w tym kierunku?

Wierzymy, że biznes może nieść pozytywne zmiany w społeczności, w której jesteśmy obecni i działamy, zmieniając na lepsze życie tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego dzielimy się naszymi możliwościami i pomagamy tym, którzy nas najbardziej potrzebują. Wierzymy, że jednym z zadań biznesu powinno być wykorzystywanie jego potencjału i możliwości do pozytywnego wpływania na otoczenie, w którym funkcjonuje. Ta odpowiedzialność jest od samego początku wpisana w naszą strategię. Koncentrujemy się na poszukiwaniu rozwiązań, które będą korzystne zarówno dla naszej firmy jak i otocznia w którym działamy. Dlatego też angażujemy się w szereg projektów związanych z ochroną środowiska naturalnego, wspieraniem społeczności lokalnych, w których funkcjonujemy oraz w pomoc dla organizacji pożytku publicznego, które realizują misje bliskie naszym ideom i temu w co wierzymy. W Delta Security odpowiedzialność społeczna biznesu to nie tylko ładnie brzmiące hasło - to bardzo ważny element strategii działania naszej firmy. Polega ona na zaangażowaniu na wszystkich etapach tworzenia łańcucha wartości, począwszy od rekrutacji i szkoleń personelu, poprzez codzienne procesy świadczenia usługi aż po efekt końcowy naszej pracy, którym jest bezpieczeństwo naszych Klientów.

Dziękujemy za rozmowę.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
DELTA SECURITY