Deante Antczak Sp. J.

Dodaj opinię
Deante Antczak Sp. J.
3 64 6 1

Czym się zajmujemy?

Deante to polska firma, która powstała w 1990 roku. Oferuje wyposażenie kuchenne – baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie i ceramikę. W grupie Deante funkcjonuje nowoczesna fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  • 1990

    Rok założenia

  • 110

    Liczba pracowników

Rozmowa z Dariuszem Antczakiem. Właściciel firmy., Deante Antczak Sp. J.

Założyciel i właściciel spółki Deante Antczak. Absolwent handlu zagranicznego na Uniwersytecie Łódzkim, od ponad 30 lat związany z branżą wnętrzarską. Firmę Deante założył w 1990 roku i od tamtego czasu sukcesywnie poszerza jej działalność. Od początku jego ambicją było, aby marką Deante sygnować produkty projektowane i wytwarzane w Polsce. Od lat chętnie współpracuje z polskimi designerami, nieprzerwanie inwestuje w rozwój firmy, kolejnych fabryk, bazy magazynowej oraz centrum badań i rozwoju Deante. Wierzy, że firmę tworzą ludzie, a najlepsze pomysły rodzą się z połączenia pasji i zaangażowania.

Przeczytaj cały wywiad »

agent
 Opinia

Mysle, ze zlewozmywaki Eridian maja kiepski design, moze ktos sie skusi na ich zakup.

egzotica
 Opinia

A ja się pytam, kiedy nie będzie już(usunięte przez administratora) w tej firmie? Bo ja i znajomi wstrzymali się z kupnem asortymentu Deante!! Dajcie znać.

Gość
 Opinia

Darek, każdy się zastanawia po co Ci tylu dyrektorów w tej małej firmie???

Pracodawca

 Aktualność

Na tegorocznych Targach 4 Design Days nikt nie mógł przejść obok niej obojętnie. O jej sukcesie zdecydował nie tylko modny wygląd, ale i staranne wykończenie. 

Podczas uroczystej gali stalowa konsola łazienkowa Temisto otrzymała prestiżowy tytuł Meble Plus - Produkt 2019 w organizowanym od 17 lat konkursie na najlepsze produkty branży meblarskiej. Nagrodę odebrał Michał Łój, Product Design Manager.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.