DBMS sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 29 ocen.

Profil

Urszula Gradowska Chief Business Development Officer, DBMS sp. z o.o.

Ula jest odpowiedzialna za obszar sprzedaży DBMS. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze analityki baz danych B2C i B2B i ich efektywnym wykorzystaniu w ramach kampanii marketingowo-sprzedażowych. Specjalizuje się w zarządzaniu bazami danych, rozwoju biznesu i nowych usług. Prywatnie uwielbia dobrą książkę, rockową nutę i podróżowanie.

Przeczytaj cały wywiad »

Pati

Hmm, trochę nie podoba mi się dodawanie komentarzy podszywając się ewidentnie pod inne osoby np. mnie!!!! Dodam więc własną opinię: 1. Pensja jest zawsze na czas :) 2. Herbata jest zawsze pyszna! Nie pijam kawy.... więc osoba która podszyła się pode mnie kompletnie mnie nie zna! 3. Co do czystości... nigdy nie miałam z tym problemu. Szczególnie teraz jak wspólnie dbamy o czystość w kuchni - tu najważniejsze jest zgranie :) 4. Atmosfera jest suuuuper!!! :)

Dawid

Jeśli komuś jest tak bardzo źle to może zmienić firmę. DBMS mając opinię bardzo dobrego pracodawcy nie będzie obniżać standarów.

Bożena

Te opinie to jest jakaś kpina, sama praca to jakiś totalny bajzel, wciskanie ludziom informacji że bazy mają zgody a jak przyjdzie do tego że klient chce konkretne informacje to wychodzisz na idiote wysyłając jakieś sztuczne formułki, że bazy są z ogólnodostępnych źródeł, bazy są niskiej jakości i ciągle trzeba przyjmować jakieś reklamacje. Już nie wspomnę o (usunięte przez administratora) z wypłatami na czas i systemie naliczania prowizji bo to główny czynnik mojej rezygnacji z tej pożal się pracy.... Pozdrawiam pana prezesa który lubi sprawdzać komentarze w necie i sam sobie dodać pozytywny komentarz od czasu do czasu na google i innych forach...

DBMS sp. z o.o.
pracodawca

Choć pogoda nie zachęca to my ładujemy akumulatory witaminami. Dziś od rana czekają na wszystkich pyszne jabłka. Smaczego!