DBMS sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 23 ocen.

Profil

Urszula Gradowska Chief Business Development Officer, DBMS sp. z o.o.

Ula jest odpowiedzialna za obszar sprzedaży DBMS. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze analityki baz danych B2C i B2B i ich efektywnym wykorzystaniu w ramach kampanii marketingowo-sprzedażowych. Specjalizuje się w zarządzaniu bazami danych, rozwoju biznesu i nowych usług. Prywatnie uwielbia dobrą książkę, rockową nutę i podróżowanie.

Przeczytaj cały wywiad »

Kinga

Będę obiektywna :) Praca w DBMS do łatwych nie należy- jak każda praca w sprzedaży. Jednak jeśli jesteś ambitny, cierpliwy, lubisz prace z ludźmi a do tego pasjonuje Cie marketing szczególnie internetowy to na pewno się odnajdziesz. Ekipa zgrana, wypłata więcej niż najniższa krajowa - na czas. Możliwość dogodnej formy zatrudnienia (o prace , zlecenie, dzieło, b2b ). Są też szkolenia których akurat się nie żałuje. Mimo różnych sytuacji wspominam firmę pozytywnie.

Pozdrowionka

Najważniejsze to wyciągać wnioski i uczyć się na błędach to cenna sztuka

T

@pozdrowionka dziękuję za ten cenny komentarz. Na pewno kwestie jakie zostały poruszone do przemyślenia i wdrożenia. pozdrawiam T

DBMS sp. z o.o.
pracodawca

Choć pogoda nie zachęca to my ładujemy akumulatory witaminami. Dziś od rana czekają na wszystkich pyszne jabłka. Smaczego!