DAGMA Bezpieczeństwo IT

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy DAGMA Bezpieczeństwo IT

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DAGMA Bezpieczeństwo IT?

Dejwid Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam Jestem od października studentem 3 roku na kierunki bezpieczenstwo informacji i cyberprzestrzeni , czy jeśli byłbym zainteresowany pracą w Państwa firmie na stanowisku z tym związanym , jest potrzebne odpowiednie doświadczenie , czy jest szansa na pracę bez wcześniejszego komercyjnego doswiadczenia ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

Nowy wpis

Pracodawca

@Dejwid

Jesteśmy zainteresowani współpracą zarówno z osobami, które poszukują swojej pierwszej pracy jak i osobami, które chcą poszerzyć swoje doświadczenie. Mamy nadzieję, że na naszej stronie Kariera https://join.dagma.eu/pl znajdziesz ofertę pracy dopasowaną do siebie. Gwarantujemy jasne zasady, możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy oraz komplet wartościowych szkoleń. W zamian oczekujemy Twojego świeżego spojrzenia i gotowości do pracy w zespole pasjonatów.

Pytanie
 Pytanie

Czy w DAGMA Bezpieczeństwo IT zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma DAGMA Bezpieczeństwo IT prowadziła rekrutację na stanowisko Manager ds. rozwoju rynku klientów kluczowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Producte manager- jakie wymagania i jakie wynagrodzenie?? Podobno osoby bez doświadczenia , i wymaganych studiów zasiadają w tej firmie na takich stanowiskach ...

Pracodawca

@Kandydat

W rekrutacji na stanowisko product manager ESET wymagamy doświadczenia w pełnieniu podobnej roli. Szczegółowo wymagania wskazujemy, także dla pozostałych naszych rekrutacji, na stronie https://join.dagma.eu/pl. Wynagrodzenie dla stanowiska zawsze ustalane jest indywidualnie w oparciu o stawki rynkowe.

stawki rynkowe
Kandydat
@DAGMA Bezpieczeństwo IT

Byłem na stronie waszej i dalej brakuje widełek czyli podstawowej informacji aby ogłoszenia były uczciwe.To że są jakieś indywidualne negocjacje o niby stawki rynkowe to tak było i w latach 90 teraz czasy są inne i Niech ktoś z dagmy douczy się np ze tej strony co to znaczy dobre ogłoszenie. https://szanujsiebie.com/ DOBRE OGŁOSZENIE ???? zawiera widełki wynagrodzenia zawiera lokalizację miejsca pracy zawiera proponowany typ umowy zawiera wymagania obowiązkowe i mile widziane zawiera listę codziennych zadań zawiera inne przydatne informacje np. o przysługującym urlopie czy sprzęcie do pracy ZŁE OGŁOSZENIE ???? brakuje mu konkretów (informacji o wynagrodzeniu, umowie, urlopie czy miejscu pracy) zawiera mało mówiące zwroty typu „praca w młodym, dynamicznym zespole”, „atrakcyjne wynagrodzenie” czy „ciekawe projekty”

Pracodawca

@stawki rynkowe

Dziękujemy za opinię. Weźmiemy ją pod uwagę. Pragniemy podkreślić, że udział w rekrutacji jest dobrowolny.

Jarosław
Inne
@stawki rynkowe

I co? Odstraszyło cię to i nie będziesz aplikował? Bo nawet jak nie ma takich informacji w ogłoszeniu to przecież wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowie. Może warto zaryzykować, jak myślisz?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DAGMA Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracodawca

@Pytanie

To zależy od działu, do którego aplikujesz, zwykle jednak całość składa się z trzech etapów. Pierwszy to rozmowa z naszym HRowcem, kolejny to rozmowa z kierownikiem danego działu, ostatnie spotkanie to etap praktyczny. Jeśli we wszystkich wypadniesz bardzo dobrze, zaprosimy Cię do współpracy.

Zabimaru
Kandydat
 Pytanie

Cześć, Kandyduje na training center advisor. Czy ktoś wie ile można dodatkowo zarobić do podstawy za sprzedaż szkoleń?

Konsultant da obsługi klienta
Kandydat
 Pytanie

Kandyduje na stanowisko konsultanta da obsługi klienta Jakie są zarobki (podstawa) i przeciętna prowizja na tym stanowisku ? W jakim wieku pracują osoby w tym dziale ?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DAGMA Sp. z o.o.?

Pracuś
Były pracownik
@Pytanie

To akurat bardzo mocną stroną tej firmy. Atmosfery w dagmie nie da się porównać z niczym. Przypomina studencką imprezę, skrzyżowana z rodzinnymi posiadowkami u ulubionego kuzyna czy kuzynki.

Karol
Inne
@Pracuś

W sensie - to plus? Nie wiem czy każdy chce się tak czuć w pracy...

Pracuś
Były pracownik
@Pracuś

To zdecydowanie bardzo duży plus. Zgrany zespół z odpalonymi pomysłami. Ja czułem się tam jak na dobrej bibie, ale jednak w pracy.

Barbara
Inne
@Pracuś

No to super, bo atmosfera jest mega ważna. A ogólnie to jak zarobki? Też tak dobre?

Pracuś
Były pracownik
@Barbara

Z tego co pamiętam, powyżej średniej - raczej atrakcyjne. Zależy od działu, stażu i sukcesów :)

Karol
Inne
@Pracuś

Bez doświadczenia też powyżej średniej można dostać?

Pomidor
Kandydat
 Pytanie

A co jeżeli kandydat nie zgodzi się na nagrywanie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej?

Pracodawca

@Pomidor

Nie nagrywamy już rozmów kwalifikacyjnych.

10 tys brutto da rade czy nie
Kandydat
 Pytanie

kilka pytan -czy w dziale support security da rade 10 brutto ? -czy podwyzki są regularne ? -czy robota bezstresowa -jak ze stabilnoscią w dziale technicznym security Jak mają sie płace w dagmie do standardów np podanych w tym artykule i wykresie businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/kopalnie-podniosly-gornikom-place-tylko-jedna-branza-dawala-wieksze-podwyzki/hqg2qje a konkretniej cytując Średnia płaca w sierpniu była w przedsiębiorstwach z minimum 10 pracownikami wyższa o 9,5 proc. rok do roku do 5,84 tys. zł brutto - podał GUS. Niektóre branże jednak zaskakiwały swoją hojnością dla zatrudnionych. dalej cytując artykuł Na trzecim miejscu podwyżkowego rankingu jest branża informacja i komunikacja, czyli upraszając: informatycy i dziennikarze. Tu podwyżka średniej płacy brutto wyniosła 906 zł (+10 proc.) rdr i 1,29 tys. zł w skali dwóch lat (+14,8 proc.). dalej cytując W ostatniej wspomnianej branży już tylko małego kroku brakuje, żeby średnia płac przekroczyła 10 tys. zł brutto. Średnie wynagrodzenie w sierpniu wyniosło tu 9 996 zł brutto.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Młodszy specjalista ds. Logistyki ?

Pracodawca

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana zawsze indywidualnie z kandydatem, m.in. na podstawie jego dotychczasowego doświadczenia i osiągnięć.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w DAGMA Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracodawca

@Pytanie

Wynagrodzenia w naszej firmie wypłacane są ostatniego dnia miesiąca.

podwyżka płacy
Kandydat
 Pytanie

Czy podwyżka płacy jest okresowa np co rok czy też trzeba za każdym razem negocjować ? Pytam bo jeśli jednak trzeba negocjować to muszę mieć zaklepaną rozmowę w innych firmach jako alternatywę.

Pracodawca

@podwyżka płacy

Zasady przyznawania podwyżek są różne w różnych działach. Jeśli pytasz w kontekście rekrutacji, w której bierzesz udział, sprawdź tę kwestię z rekruterem, który udzieli Ci niezbędnych informacji.

widełki płacy
Kandydat
 Pytanie

według artykulu (usunięte przez administratora) W tej kategorii specjaliści Security, Big Data i DevOps nadal mogą liczyć na najwyższe zarobki - powyżej 16 tys. zł brutto w górnych widełkach - ale w pozostałych specjalizacjach pensje są bardziej wyrównane. Specjalistom Business Intelligence, Backend, Frontend i Fullstack pracodawcy oferują pensje średnio między 10 tys. zł a 15 tys. zł brutto. Najniższe są średnie pensje oferowane specjalistom Support - od 6,5 tys. zł do 9 tys. zł brutto. Drugą najniżej wycenianą specjalizacją jest Testing - od 8 tys. zł do 12 tys. zł brutto. moje pytanie jest proste jak wyglądają widełki płacowe w firmie dagma w dziale security sprzedaż i security support ?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w DAGMA Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracodawca

@Pytanie

Na co dzień ubieramy się dość swobodnie. Koszule i garnitury wkładamy zawsze na spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi.

Szukającypracy
Kandydat
 Pytanie

Po ilu dniach od wysłania CV można spodziewać się odpowiedzi?

Pracodawca

@Szukającypracy

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których wiedza, doświadczenie i profil zawodowy są najbliższe naszym wymaganiom. Taki kontakt następuje zwykle do tygodnia/dwóch od otrzymania przez nas aplikacji.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy DAGMA Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Aktualnie rozmowy rekrutacyjne realizujemy wyłącznie zdalnie.

Kasia89
 Pytanie

Czy pracodawca zawsze odzywa się po rozmowie z feedback-iem? Nawet jeżeli decyzja jest negatywna? Jestem ciekawa czy jest sens czekać

1

Pracodawca

@Kasia89

@Kasia89 - jeśli wzięłaś udział w rekrutacji, to z pewnością otrzymasz informację zwrotną, niezależnie od tego czy decyzja będzie ona pozytywna czy negatywna.

Pracodawca

@Kasia89

@Kasia89 - jeśli zależy Ci na szybszej informacji zwrotnej, napisz proszę do nas na adres rekrutacja@dagma.pl, zostawiając w wiadomości swoje dane kontaktowe. Odezwiemy się :)

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w DAGMA Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Pracodawca

@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne prowadzimy w języku polskim, podczas których sprawdzamy deklarowaną znajomość języka angielskiego kandydatów - zadajemy jedno lub kilka pytań i prosimy o odpowiedź w języku angielskim.

Zostaw merytoryczną opinię o DAGMA Bezpieczeństwo IT - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
DAGMA Bezpieczeństwo IT
Przejdź do nowych opinii