Daar Personal Service GmbH
3 79

Czym się zajmujemy?

DAAR Personal Service GmbH jast częścią powstałej w 2011 roku firmy Work On Personal LTD z siedzibą w Londynie zajmującą się doradztwem personalnym. Nasze wieloletnie doświadczenie , znajomość regionalnych rynków pracy i wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. Działamy w Polsce, Niemczech, Austrii i innych krajach Europy zachodniej. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów, a także zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych konsultantów docieramy do najlepszych kandydatów z całej Unii Europejskiej, jak również tych specjalistów, którzy w chwili obecnej już przebywają poza granicami swojego kraju.

  Zainteresowany

  Może ktoś napisze jak się pracuje?

  Darek (misza)

  Szanowni Państwo ! Piszcie opinie, które przydadzą się potencjalnym pracownikom DAAR. Ja taką opinią chce się podzielić i mam nadzieję, że wystawiona opinia będzie moim zdaniem obiektywna. Pracę w DAAR zaproponował mi kolega z Dolnego Śląska. Wstępnie ustaliłem, że pojedziemy razem. Następnie odbyła się rozmowa telefoniczna z Panią Malwiną, która omówiła warunki pracy i sprawy logistyczne. Po uzgodnieniu i zaakceptowaniu wszystkiego - nastąpił wyjazd. W Niemczech bez problemu trafiliśmy do zarezerwowanego hostelu. Pracę mieliśmy 17 km od hostelu. Więc bardzo blisko, dojazd zajmował nam około 20 minut. Pracowaliśmy na budowie od 7 - 18, zdarzało się, że było krócej. Zawsze w czwartki wypełnialiśmy druki na zaliczki, które na czas były przelewane na konto. W maju trafiliśmy na długi weekend - mimo to od 23 kwietnia do 9 maja wypracowałem z kolegą 100 godzin w 12 dni. Do Polski wróciłem 10 maja i bez problemu dostałem rozliczenie. Wiec moja ocena Agencji DAAR jest bardzo dobra. Wszystkie warunki uzgodnione telefonicznie były zgodne z rzeczywistością, również bardo dobry kontakt z DAAR. Warto jeszcze wspomnieć, ze podczas pracy i w hostelu spotkaliśmy sporo rodaków, którzy pracują bezpośrednio w Niemieckich firmach i po rozmowie okazało się, że zarabiają o wiele mniej niż płaci DAAR - bo są w 6 klasie podatkowej. BEZ PROBLEMU POLECAM RODAKOM DAAR !!!!!!!!

  Administrator

  Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Daar Personal Service GmbH? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!