Daar Personal Service GmbH

Weimar

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 77 ocen.

Profil

Czym się zajmujemy?

DAAR Personal Service GmbH jast częścią powstałej w 2011 roku firmy Work On Personal LTD z siedzibą w Londynie zajmującą się doradztwem personalnym. Nasze wieloletnie doświadczenie , znajomość regionalnych rynków pracy i wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. Działamy w Polsce, Niemczech, Austrii i innych krajach Europy zachodniej. Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów, a także zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom naszych konsultantów docieramy do najlepszych kandydatów z całej Unii Europejskiej, jak również tych specjalistów, którzy w chwili obecnej już przebywają poza granicami swojego kraju.

  rudi

  Jestem zdania ze jest to jedna z wielu firm godnych polecenia. Bardzo mila i profesjonalna rekrutacja przeprowadzona przez pania Malwine.Jednym slowem goraco POLECAM!!

  Jan Jendernalik

  Przepracowałem trzy miesiące i nie mam powodu narzekać. Praca spoko, pieniądze zgodnie z umową i na czas. Podatku jeszcze nie rozliczyłem, ale babka która mnie zawsze rozlicza twierdzi że jakiś zwrot będzie z tej firmy, więc nie wiem od czego to zależy. Jak na razie jest ok - zobaczymy jak będzie dalej.

  Zygmunt

  Dlaczego w tej firmie nie ma zwrotów podatku a w innych jest? Strasznie dziwne rozliczenie wysyłajcie moim kolegą! Ja bym uważał panowie i dwa razy się zastanowił jakbym miał podjąć pracę.