Czas na Herbatę

3 Dodaj opinię
Czas na Herbatę
3 40 6 1
Iwona
 Opinia

Zakupiłam w sklepie Czas na herbatę- dwie herbaty: orange dream oraz hiszpańska mandarynka. Jakość herbat niestety jest bardzo słaba, absolutnie nie do zaakceptowania. Jestem oburzona. Nie pierwszy raz kupuję herbaty na wagę z racji ich wysokiej jakości i smaku. Ich parzenie było dla mnie dużą radością a zapach najczęściej cudowny. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak beznadziejną jakością. Już wybierając herbatę w sklepie zastanawiałam się nad brakiem wyraźnego aromatu. Otrzymałam informację, że jedna z herbat to cejlon, druga yunan. Zaparzając herbatę w domu zaskoczył mnie ponownie brak aromatu, wyraźna mętność i bardzo słaba intensywność. Liście są wymieszane, tak jakby stanowiły mieszankę różnych gatunków. Jest to bądź niedbalstwo, bądź zwykłe (usunięte przez administratora)klienta. Już nie kupię tu herbaty z uwagi na jej bardzo słabą jakość.(usunięte przez administratora)

Madam Butterfly
 Opinia

Witam. Ogólnie firma ma dobre herbatki i kawy. Ale pracując tutaj spotkałam się y nieporozumieniem i hamskim zachowaniem koordynatora. Pracując po 12h/dzień prawie codziennie, nie mając życia prywatnego - mała stawka godzinowa, mizerna premia i zero szacunku. Więc przyjść na zakupy - polecam serdecznie, ale podejmować decyzje na pracę w tej firmie - bardzo ostrzegam!

Kiedys
 Opinia

Czy Pani Aneta nadal pracuje w tej firmie i uważa się nadal za najlepszą i wszystkowiedzącą? Nie pamiętam jej nazwiska ale ze swoimi "zdolnościami" na pewno jest już gdzieś wyżej...

Pracodawca

 Aktualność

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny