Rozmowy kwalifikacyjne w Credit Suisse Polska Sp. z o.o.

Analityk 2017-08-18 12:40 przez karol

Przebieg rekrutacji

Wysłałem aplikację. Otrzymałem odpowiedź po 4 miesiącach. Rozmowa z 2 Menadżerami plus Interview przez telefon z UK. To oni decydowali. Decyzję o rekrutacji podejmują ludzie, którzy nigdy Cię nie zobaczą, wtedy zdecydowałem, że to zabawa. Jak można rekrutować kogoś przez telefon na stanowiska analityka ? Odpowiedź po 4 tygodniach.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

stażysta w dziale finansowym 2015-09-21 20:44 przez 123

Przebieg rekrutacji

Rozmowa w j. angielskim. Całość trwała godzinę - po 30 min na rozmowę z dwoma teamami rekrutacyjnymi (2 osobowe). Na początku przedstawiali siebie i swoje teamy, ogólnie czym się zajmują, potem kazali opowiedzieć o sobie i przeszli do zadawania pytań odnośnie CV. Rozmowa profesjonalna, pierwszy team bardzo poważny, drugi trochę luźniejszy - więcej uśmiechu i dużo przyjemniejsza atmosfera.

Pytania

*zakres obowiązków w poprzednich pracach/działalności studenckiej *wymarzona praca *czy widzisz siebie w roli członka zespołu czy leadera *jakie problemy napotkałeś w pracy i jak je rozwiązałeś *czego się nauczyłeś w danej pracy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

TA 2015-05-03 13:20 przez mor1392

Przebieg rekrutacji

Rozmowa składała się z 2 części po 45 min. każda. W pierwszym pokoju był jeden interviewer, w drugim - dwa. Mowiliśmy i po polsku i po angielsku. Bardzo miła atmosfera, brak zaskakujących pytań. Teraz czekam na odpowiedź, która ma być w ciągu 2 tygodni.

Pytania

Pojawiły się pytania z OOP, Javy, SQL, zwykłe pytania z listy "top interview question" oraz pytania na sprawdzenie sposobu myślenia))) Przykładowe pytania, które pamiętam: OOP; Encapsulation; Inheritance; Polymorpfism; Napisać loopa; Interfaces; Abstract Classes; Arrays; Collections; zadanie koło tablicy dot. Collections; Indexes; Testy; Opowiedzieć o sobie; O edukacji; Dlaczego IT; Czy jesteś liderem; Przykład pracy w grupie; Mocne strony; Radzenie ze stresem; Zrealizowane projekty;

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Stażysta 2015-03-30 21:49 przez stazysta

Przebieg rekrutacji

Dwa spotkania (tego samego dnia) każde po 30 min z dwoma managerami (czyli w sumie z 4). Po angielsku albo po polsku można odpowiadać.

Pytania

Nie było zaskujących pytań poza weryfikacją języków na żywo (niemieckiego, hiszpańskiego czy francuskiego) z osobą z tego kraju. Standardowo - dlaczego CS? Opowiedz o sobie itd

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Financial Analyst Internship 2014-05-02 14:56 przez olafasola

Przebieg rekrutacji

Zostałam przywitana i zaproszona do szklanego pokoju przez Panią z działu HR. Tam najpierw miałam rozmowę z jednym dyrektorem, później z drugim. Obie rozmowy trwały ok.20 minut. Pytania standardowe, również z ekonomii i rachunkowości. Miła atmosfera. Odniosłam wrażenie,że Panowie byli żywo zainteresowani tym co mówiłam. Pełen profesjonalizm.

Pytania

Nie otrzymałam żadnych dziwnych, zaskakujących pytań. No, może poza pytaniem: ,,Jakie są Twoje wady?''. I kiedy tak w zasadzie odpowiedziałam,że nie mam żadnych większych wad to Pan mnie rekrutujący był bardzo zdziwiony. No, przykro mi bardzo,ale nie wszyscy muszą być nerwowi, roztrzepani, nie potrafiący przyjąć krytyki itd. Odpowiedziałam szczerze, ale miałam wrażenie,że na potrzeby lepszego samopoczucia rekrutującego powinnam ściemniać.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)