Covebo Work Office Sp. z o.o.
2 1695 6 1
krzychu

Zwrot podatku z holandii i innych krajów UE. Polecam!! 100% satysfakcji. https://kampania.euro-tax.pl/zwrot-podatku/eu16/?source=sme3-display&utm_source=sme3-display&utm_medium=display_eu16&utm_campaign=zwrot_podatku&p1=000038271272

Michał

Mogę opowiedzieć o pracy jako wulkanizator przez covebo nijmegen , praca przyjemna bez pośpiechu za 40 h dostawałem 400 euro na czysto po odjęciu wszystkiego w tym auta , co tydzień wypłacają pieniądze wakacyjne stąd taka wypłata, mieszkałem w grosebeek na domkach letniskowych , jak na bungalow w porzadku mieszkaliśmy w 4 każdy miał swój pokój z czego osobiście byłem zadowolony ponieważ zdarzało się dość często że mieszkałem w pokoju z obcym mi człowiekiem (przez inne agencje) każdy otrzymał prezent na święta , wypłacanie godzin urlopowych bez najmniejszego problemu , jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie i potrafi coś zrobić to zachęcam do wyjazdu na opony na prawdę nie miałem na co narzekać. Z własnego doświadczenia wiem że na proste pracę produkcyjne magazynowe jeździ holota oczywiście nie pakuję wszystkich do jednego worka ale zawsze znajdą się ćpuny i alkoholicy których w Holandii jest mnóstwo . Sezon trwa 8-12 tygodni które warto przepracować dla covebo.

Zainteresowany

Witam! Chciałbym się dowiedzieć sie coś o pracy na mentosach w Zeewolde bo chciałabym się tam wybrać. Jak z godzinami I wgl?

praca produkcja 2018-05-16 15:55 przez m.

Przebieg rekrutacji

szybko wytłumaczona umowa, gdzie stawki i praca zupełnie inna niż obiecywali przez telefon. dziękuje za taką agencję !

Pytania

porażka

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Covebo Work Office Sp. z o.o.
pracodawca

CIEKAWE OFERTY PRACY W HOLANDII W BRANŻY TECHNICZNEJ, PRODUKCJI I LOGISTYCE.


jesteśmy dostępni pod numerami telefonów:
PRODUKCJA 77 545 75 75

TECHNIKA    77 545 75 55


zachęcamy również do przesyłania CV na  aplikacja@covebo.pl

więcej na naszej stronie: