ContactHero

4 Dodaj opinię

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

 

ContactHero poszukuje zaangażowanych i kreatywnych osób pragnących ciągłego rozwoju i wzbogacenia swoich umiejętności. Chętnie nawiązujemy współpracę z osobami, które zdobyły już swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, jak i tymi którzy stawiają pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Jeżeli Twój wymarzony pracodawca to taki, który wspiera Cię w rozwoju i bardzo elastycznie podchodzi do współpracy, to znaczy, że jesteśmy dla siebie stworzeni! Obsługujemy klientów z Polski, jak i zagranicy, zatem znajomość języków obcych to u nas wielki atut. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do zapoznania się z etapami rekrutacji w naszej organizacji.

 

Aplikacja.

Nadsyłasz nam swoje CV tym samym aplikując na interesująca Cię ofertę pracy.

 

Selekcja.

Weryfikujemy Twoją aplikację, w przypadku jej pozytywnego rozpatrzenia, skontaktuje się z Tobą dział rekrutacji.

 

Spotkanie rekrutacyjne.

Spotkania rekrutacyjne są dla nas najważniejszym etapem rekrutacji. Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej, niestresującej dla Ciebie atmosferze. Chcemy poznać Twoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne we współpracy oraz czego oczekujesz od nas jako pracodawcy. Na tym etapie chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty i firmy. Rozmowy odbywają się naszym biurze w Białymstoku lub są przeprowadzane za pośrednictwem Skype’a. 

 

Informacja o wyniku rekrutacji.

Prowadząc procesy rekrutacyjne zawsze staramy się być wobec Ciebie fair. Dlatego nawet w przypadku kiedy nie decydujemy się na nawiązanie z Tobą współpracy – powiemy Ci o tym. 

 

Witaj na pokładzie!

Po pozytywnym przejściu całego procesu, wkraczasz na pokład ContactHero. Witamy i życzymy powodzenia ! :-)

 

 

Dołącz do Nas →

 
ContactHero