Columbus Energy S.A.
4 149 6 1

O firmie

  • 2013

    Rok założenia

  • 100

    Liczba pracowników

Izabela Zielińska Dyrektor Generalna, Columbus Energy S.A.

Z firmą Columbus Energy S.A. współpracuje od dwóch lat, początkowo jako dyrektor do spraw personalnych, aktualnie na stanowisku Dyrektora Generalnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w branży Odnawialnych Źródeł Energii, jak i w środowiskach zajmujących się działaniami HR oraz szkoleniami dla biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przeczytaj cały wywiad »

Marcelina

Firma z dobrą z dobrą energią. Pracuję tu od maja i jestem zadowolona. Fajni ludzie i menadżerowie. Lubię atmosferę w Columbus Energy S.A. za: Fajni ludzie, zgrane zespoły

Bobas

Nieprawda! Dają odpowiedź po rekrutacji, przynajmniej ja taką otrzymałem mimo, iż nie zostałem przyjęty. W sumie nie płaczę z tego powodu. Może (usunięte przez administratora)netto na początek a docelowo (usunięte przez administratora)zł netto po jakimś dłuższym okresie to dla tej firmy wygórowana stawka ale 9 lat jako magazynier i 6 lat jako operator przeróżnych wózków widłowych wyceniam właśnie na taką kasę. Praca 7-15 oraz 8-16 i brak magazynu, jakaś klitka w podziemiach budynku więc za mniej nie wziąłbym tej pracy przez brak normalnej hali, pracowałem w takiej klitce w innej firmie i masakra, zamiast robić swoją robotę będziesz jeździł innymi towarem (usunięte przez administratora)z miejsca na miejsce, braku powierzchni roboczej nie oszukasz.

Olga

Z dala od tej firmy. Długie wykonanie. Pomimo wpłaty gotówki umowa do elektrowni wpłynęła po 35 dniach. Mają balagan. Nikt nic nie wie.

Specjalista ds planowania instalacji pv 2018-01-09 12:59 przez Marych

Przebieg rekrutacji

Rozmowa w siedzibie firmy z kierownikiem działu oraz miłą Panią z HR :)

Pytania

Rozmowa związana z wiedzą techniczną laicy odpadną na drugim pytaniu :) Pytania dlaczego chcę pracować w branży OZE itp.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem