Columbus Energy S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 106 ocen.

Profil

O firmie

  • 2013

    Rok założenia

  • 100

    Liczba pracowników

Izabela Zielińska Dyrektor Generalna, Columbus Energy S.A.

Z firmą Columbus Energy S.A. współpracuje od dwóch lat, początkowo jako dyrektor do spraw personalnych, aktualnie na stanowisku Dyrektora Generalnego. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w branży Odnawialnych Źródeł Energii, jak i w środowiskach zajmujących się działaniami HR oraz szkoleniami dla biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Przeczytaj cały wywiad »

Rick

Witam, Mimo, że zrezygnowałem z pracy bardzo dobrze wspominam kontakt z działem HR. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i wiedza w tym temacie. Pod tym względem jest to zdecydowany lider Fotowoltaiki ( i nie tylko) w Polsce. Pozdrawiam

niewiemnieznam sie

oferuja słabe warunki finansowe. produkt do sprzedazy jest bardzo fajny ale oferowana przez nich cena nie juz nie.

Simon

Zacząłem pracę od stycznia. Miałem już przyjemność pracować w kilku mniej lub bardziej profesjonalnych firmach. To co się tutaj dzieje to śmiech na sali. Począwszy od szkolenia gdzie poza śniadaniem o 7 a szkolenie trwało od 8-16 to nie podano nawet szklanki wody, kawy o obiedzie nie wspominając. Samochód jakim miałem wracać ponad 600 km miał za niskie ciśnienie w oponach a wężyk od wycieraczek był źle podłączony przez co spryskiwacz z przodu uruchamiał wycieraczkę tylna i na odwrót. To tak na dobry początek. (usunięte przez administratora)Umawiane spotkania to w 75% żart oby na ilość. Po podpisaniu umowy z klientem bardzo długi czas oczekiwania na jakikolwiek telefon czy e-mail ze strony firmy. Na 4 umowy podpisane w pierwszym miesiącu (ponad 20 kW) żadna nie została sfinalizowana. (usunięte przez administratora)Prowizja bardzo słaba na tle konkurencji. Za samą podstawę i bardzo często długą pracę do późnych godzin jest to po prostu nieopłacane. Wiele by jeszcze pisać ale to chyba na gorąco tyle. Nie polecam.

Specjalista ds planowania instalacji pv 2018-01-09 12:59 przez Marych

Przebieg rekrutacji

Rozmowa w siedzibie firmy z kierownikiem działu oraz miłą Panią z HR :)

Pytania

Rozmowa związana z wiedzą techniczną laicy odpadną na drugim pytaniu :) Pytania dlaczego chcę pracować w branży OZE itp.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem