CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak

5 Dodaj merytoryczną opinię

Branże

Branże

 

AUTOMOTIVE

Nakładane przez nas powłoki posadają dopuszczenia producetnów z branży automotive. Wysoka dbałość o najwyższą jakość w procesie produkcynym pozwala na otrzymanie estetycznych pokryć przy zachowaniu wysokich parametrów antykorozyjnych. W aplikacjach tych wykorzystywana jest technologia pokryć płatkowych. CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak w grudniu 2016 uzyskała certyfikat AAA w zakresie nanoszenia powłok płatkowych dla branży motoryzacyjnej.

ELEKTROTECHNIKA

W naszej ofercie znajdują się dedykowane powłoki o wysokiej przewodności elektrycznej. Nakładane one są na elementy aparatury rozdzielczej niskiego, średniego napięcia jak i elementy przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej jak i specjalistyczne elementy złączne w elektrowniach wiatrowych oraz atomowych. W aplikacjach tych wykorzystywana jest zarówno technologia cynkowania ogniowego wysoko i niskotemperaturowego jak i płatkowego.

BUDOWNICTWO

Specializujemy się również w nakładaniu powłok antykorozyjnych na elementy złączne infrastruktury drogowej, energetycznej, budownictwa kubatorowego. Dotychczas braliśmy udział w projektach, w których nakładane przez nas powłoki na elementy złączne były wykorzystywane w budowie obiektów takich jak Stadion Narodowy w Warszawie, Sky Tower we Wrocławiu, budowa sakrofagu w Elektrowni w Czarnobylu.W aplikacjach tych wykorzystywana jest zarówno technologia cynkowania ogniowego jak i płatkowego. Do typowych elementów w aplikacjach związanych z budownictwem należy zaliczyć: śruby, nakrętki, podkładki, kotwy, konfirmaty.

GÓRNICTWO

Oferowane przez nas powłoki posiadają dopuszczenia zgodnie z normą EN 60079-0:2004 dotyczącą powierzchni urządzeń elektrycznych stosowanych w obecności pyłów palnych. Powłoki te znajduje szereg zastosowań w przemyśle wydobywczym np. Kopalniach węgla kamiennego. W aplikacjach tych wykorzystywana jest zarówno technologia cynkowania ogniowego jak i płatkowego.

INNE

Nakładane przez nas powłoki znajdują również aplikacje w przemyśle morskim dzięki dużej odporności na wysokie stężenia soli. Współpracujemy również z producentami maszyn rolniczych, silosów zbożowych. W aplikacjach tych wykorzystywana jest zarówno technologia cynkowania ogniowego jak i płatkowego.

 

Zobacz więcej →

 
CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak