Anna Staniewska Human Resources Manager Claire's Poland

Czym zajmuje się firma Claires? 

Posiadamy sieć sklepów z akcesoriami, dodatkami i biżuterią dla nastolatek, dziewcząt i dzieci. Dostarczamy inspirujące produkty, które pozwalają odzwierciedlić osobowość oraz nastrój każdej dziewczyny. Ubieramy w różnorodne dodatki kobiety już od 2 do 21 roku życia, chociaż znajdziemy też coś odpowiedniego dla kobiet po trzydziestce i  starszych. 

Jakie jest motto Państwa firmy? 

Claires jest najlepszą przyjaciółką każdej dziewczyny. 

Jakiego typu osób potrzebujecie Państwo w Claires najbardziej? 

Szukamy ludzi z pasją, którzy lubią bawić się modą, a także pracować z produktem takim jak nasz. Potrzebujemy ludzi uśmiechniętych, radosnych, aktywnych i pozytywnych – tacy pracownicy najlepiej się u nas sprawdzają. Zatrudniamy głównie studentki oraz osoby po szkole średniej. Pracuje u nas również wiele kobiet po studiach. Nie przewidujemy jednak stażów oraz praktyk studenckich. 

Preferują Państwo ludzi trzymających się schematów czy indywidualistów? 

Indywidualność i kreatywność są bardzo ważne. To są dla nas istotne cechy przy wyborze pracownika. Przy okazji cechujemy się ogromną tolerancją i otwartością na ludzi. 

Czy oferujecie Państwo również pracę zdalną? 

To oczywiście zależy od stanowiska, ale generalnie zatrudniamy ludzi w sklepach. 

Czy osoby zatrudnione w Claires otrzymują jakieś dodatkowe benefity typu np. karty multisport? 

Akurat tego typu benefitów aktualnie nie oferujemy. W ramach dofinansowania które otrzymujemy, zapewniamy pełny pakiet opieki medycznej w firmie Enel-Med. Pokrywamy ponad 50% kosztów pakietu. Pozostałą część opłaca pracownik. Oczywiście posiadanie takiego pakietu jest dobrowolne, więc pracownik nie musi z niego korzystać jeśli nie chce. Jednak ze względu na jego atrakcyjność korzysta z niego wielu pracowników z naszych sklepów. Dodatkowym benefitem jest możliwość zakupu naszych produktów po bardzo korzystnych cenach. 

Oferujecie Państwo w Claires dodatkowe szkolenia i wyjazdy integracyjne? 

Nasi pracownicy oczywiście przechodzą przez cykl różnorodnych szkoleń. Na stanowiskach kierowniczych dodatkowo istnieje możliwość wyjazdu zagranicę do krajów w których operujemy w celu podniesienia kompetencji. Tego typu szkolenia odbywają się  dwa, trzy razy do roku, jest to szansa dla najlepszych pracowników. 
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Claire's Poland