Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

2 Dodaj opinię

O nas

O nas

 

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.  istnieje od 1993 roku. Jesteśmy największą firmą z branży medycznej z polskim kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Oferujemy pełną obsługę medyczną,  prowadzimy Pacjenta od konsultacji, przez stomatologię, diagnostykę, hospitalizację, operacje, aż po rehabilitację. Rocznie realizujemy ponad 1,6 mln konsultacji i zabiegów. Zatrudniamy ok. 1800 lekarzy w 60 specjalizacjach, którzy troszczą się o zdrowie 700 000 pacjentów.

Ogólnopolską sieć medyczną ENEL-MED  tworzą 29 wieloprofilowych oddziałów, w tym 7 przychodni przyzakładowych, prawie 1600 placówek partnerskich,  szpital w Warszawie, a także 4 kliniki ortopedii i rehabilitacji enel-sport, klinika medycyny estetycznej ESTELL i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny Willa Łucja.  W 2018 r. w warszawskiej Galerii Północnej otworzyliśmy pierwszy sklep medyczny. Enel-med to także miejsce pracy ponad 4000 pracowników, którym zapewniamy rozwój kompetencji na najwyższym poziomie poprzez uczestniczenie w różnorodnych projektach, tworząc wspólnie świadome i zdrowe społeczeństwo.

 

 


Zobacz więcej: enel.pl/kariera

 
Centrum Medyczne Enel-Med S.A.