Centrum Medyczne Enel-Med S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i Wyróżnienia

 

Enel-med jest Członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.
 
Gwiazda Jakości Obsługi – przyznawana firmom, które kierują się w biznesie następującymi wartościami: jakość, solidność, zaufanie, przyjazność i prestiż. 
 
Enel-med wyróżniony 3 miejscem w kategorii medycyna w rankingu Universum Most Attractive Employers Poland 2019. Jest to już 4. rok z rzędu, kiedy pozostajemy w czołówce w tej kategorii. Celem badania przeprowadzanego przez Universum Global jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych pracodawców dla młodych osób. To największe na świecie tego rodzaju badanie, w którym udział bierze ponad 1,5 miliona studentów i młodych profesjonalistów z ponad 60 krajów. W Polsce, w 2019 roku, w badaniu wzięło udział ponad 18 000 studentów z 71 polskich uczelni.
 
Już po raz trzeci enel-med został wyróżniony tytułem: Najlepszy Pracodawca Gazety Finansowej. 
 
Wyróżniene godłem “Friendly Workplace” redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagroda przyznawana jest pracodawcom, którzy szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. Szczególnie została zauważona możliwość rozwoju zawodowego, rekrutacje i awanse wewnętrzne.
 
 
Rodzinna Marka Roku – Jakość i Zaufanie 2019 jest kolejnym wyróżnieniem nadanym enel-med w uznaniu wysokich standardów obsługi oraz niezawodnych, nowoczesnych rozwiązań. W ramach tego projektu rokrocznie nagradza się godne polecenia usługi i produkty z kategorii przydatnych w codziennym życiu rodzinnym. Wyróżniane są w nim podmioty realizujące swoje usługi na najwyższym poziomie, z troską o zmieniające się potrzeby odbiorców. 
 

 

Zobacz więcej →

 


Zobacz więcej: enel.pl/kariera

 
Centrum Medyczne Enel-Med S.A.