Cekal Recruitment

4 Dodaj opinię

Co oferujemy?

Co oferujemy?

Osoby zatrudnione za pośrednictwem Cekal podejmują pracę w oparciu o legalne umowy, uprawniające do wykonywania obowiązków za granicą. Przede wszystkim poszukujemy opiekunek / opiekunek osób starszych do pracy w Anglii.

Jak dbamy o naszych pracowników?

Przyjmując ofertę pracy zarekomendowaną przez nas, mają Państwo pewność, że w razie nieprzewidzianych okoliczności, nie zostaniecie pozostawieni sami sobie, gdyż posiadamy specjalny fundusz SOS, który zostaje uruchomiony, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba spowodowana trudną sytuacją.
Starannie selekcjonujemy i dokładnie sprawdzamy domy, do których trafiają nasi pracownicy. Staramy się także udzielić wszelkich niezbędnych informacji o podopiecznych. 

Znajomość języka: stawiamy na komunikatywność!

Podczas rozmowy telefonicznej z kandydatem, nasz wykwalifikowany pracownik sprawdza jego znajomość angielskiego. Nie skupiamy się na gramatyce, a na swobodzie porozumiewania się, głównie w tematyce dotyczącej przyszłego stanowiska pracy.

Zapewniamy profesjonalną i pogłębioną rekrutację

Dbamy także o komfort pracodawców, zwracając w czasie rekrutacji uwagę nie tylko na odpowiedni dobór kwalifikacji oraz doświadczenie zawodowe, ale także o cechy charakteru, osobowości, temperament czy przysposobienie do życia. Dzięki temu ułatwiamy współpracę obydwu stronom.


www.cekal.pl

Cekal Recruitment