Cekal Recruitment

4 Dodaj opinię
Cekal Recruitment
4 236 239 5 1

Tomasz Czekała Właściciel firmy, Cekal Recruitment

Od 2009 roku pracował jako opiekun osób starszych w domach opieki w Wielkiej Brytanii. W roku 2010 otrzymał awans na senior care assistant w jednym z domów opieki. Pracował również jako support worker w prywatnym szpitalu psychiatrycznym przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn. Od 2013 roku właściciel firmy Cekal.

Przeczytaj cały wywiad »

Margo

Witam, połasiłam się na wylot do pracy w Anglii w charakterze opiekunki osoby starszej, no cóż. Najpierw tydzien bezsensownego szkolenia, zalatwiania spraw urzedowych na własną rękę i koszt, brak zwrotu dojazdu. Brak pracy, czasami siedzi sie w ich mieszkaniu po 2 tygodnie bez pracy. Fakt, jedzenie dają ale tylko podstawowe. Chleb, dżem itp.(usunięte przez administratora) Po 5 dniach zjechalam do Polski na koszt wlasny, nie odzyskujac pieniędzy. Dramat i smiech na sali, sytuacja tez moze byc taka iz 2 tygodnie pracujesz, 2 tygodnie siedzisz w domu i masz zarobione tylko za dwa tygodnie, bo nie wiadomo co dalej. ????????????Zalosne są te opinie, ze firma godna zaufania, bo nie ma ich nawet w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, a to już jest podejrzane.

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Cekal Recruitment?

Mari
 Pytanie

Witam... od 5 lat pracuję w Anglii jako opiekunka osób starszych w domu opieki.Spore doświadczenie, dużo treningów i praca dosyć ciężka. I zaczęłam myśleć o zmianie pracy na pracę live in.I właśnie mam pytanie czy wiek 59 jest przeszkodą w otrzymaniu takiej pracy.Moja kondycja fizyczna jest bardzo dobra. Pozdrawiam Mari

Zobacz wszystkie opinie (239)

Rekrutacja 2017-03-09 19:27 przez Sylwia

Przebieg rekrutacji

Konkretna rozmowa o faktach , doświadczenie i język angielski

Pytania

Rozmowa po angielsku ,

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Witam serdecznie, 

Od 5 lat główną naszą specjalizacją była praca w opiece nad osobami starszymi jednak już dziś możemy śmiało powiedzieć że specjalizujemy się również w hotelarstwie. Posiadamy oferty pracy w hotelach w Anglii oraz Szkocji.

Cekal Recruitment