Capital Work Sp. z o.o.
3 59 6 1

Czym się zajmujemy?

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie możesz znaleźć pracy to skontaktuj się z nami. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Pomagamy w znalezieniu i utrzymaniu atrakcyjnego zatrudnienia, odpowiedniego do posiadanych kwalifikacji i umiejętności oraz rodzaju niepełnosprawności - Radzimy jak zaplanować rozwój zawodowy, - Zapewniamy opiekę naszych koordynatorów, - Respektujemy prawa osób niepełnosprawnych, - Doceniamy finansowo pracowników - Jesteśmy dla Was Capital Work Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju i współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi różnorodną działalność gospodarczą. Pozwala nam to znaleźć odpowiednie stanowisko pracy dla osób z różnymi schorzeniami i o różnym stopniu niepełnosprawności.

  • 2012

    Rok założenia

  • 170

    Liczba pracowników

Paweł Marianowski Prezes Zarządu, Capital Work Sp. z o.o.

W przeszłości pracował m.in. w Instytucie Biznesu, Mazdzie oraz Lexusie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing.

Przeczytaj cały wywiad »

Patrycja

@aatomunio, rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika Capital Work. Długo byłeś związany z tym miejscem? Przykro mi, że spotkały Cię jakieś niemiłe sytuacje podczas współpracy z tą firmą. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się rozwiąże! Czy ktoś z Was niedawno podjął współpracę z tą firmą? Jak oceniacie współpracę z nią?

aatomunio

Niestety,moja przygoda z tą firmą będzie miała zakończenie w sądzie pracy,interpretacja przepisów prawa i kodeksu pracy w tej firmie pozostawia wiele do życzenia,stwierdzenie,że gdyby nie ta firma to bym nie pracował nie usprawiedliwia nieprofesjonalnego podejścia do zatrudnionego ,przecueż zarabia firma dzięki takim jak ja niemałe pieniądze.Jeżeli ktoś chce więcej wiedzieć w tym temacie podam swój namiar.Nie będę udawał ,traktowanie przez tę firmę moich spraw uważam za uwłaczające godności ,praca w firmie zewnętrznej gdzie pracuję jest ok.Życzę Capital Works aby swój poziom(czyli ludzi)podnosiła,zajmuje się pracą dla ludzi niepełnosprawnych i trochę uwagi im i ich sprawom powinna poświęcać.

Patrycja

@prawdomówny, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Komentarze pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum. Rozumiem, że byłeś zainteresowany współpracą z Capital Work. Może po prostu ktoś zapomniał "zdjąć" ogłoszenia o pracę na interesujące Cię stanowisko. Myślę jednak, że warto co jakiś czas próbować - a nuż zwolni się miejsce i będziesz mógł podjąć pracę.

'Asystent/ka w dziale kadr' w firmie 'Capital Work 2017-10-16 13:16 przez Marta_1986

Przebieg rekrutacji

Nawet jeśli dotarcie na spotkanie rekrutacyjne poprzedzone było tym, że uciekły Ci doświadczeń zawodowych, warto przyjąć zasadę „od ogółu do szczegółu”. czy porażek, oczekując przy tym opisu konkretnej sytuacji, która miała miejsce. Twoja sfera prywatna, ale na rozmowie rekrutacyjnej spotykamy się po to, żeby w przyszłości razem pracować. Rozmowa kwalifikacyjna jest jak randka w ciemno- dwoje ludzi spotyka się po raz pierwszy, czy tego chcą czy nie stają ze sobą oko w oko.

Pytania

Nie wszystkie pytania rekrutacyjne muszą mieć głęboki sens. a dziwnych sytuacji nie miałam na rozmowie.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
pracodawca

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:
Pracownik do obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy:Warszawa - Praga Południe

Wymagania:
•      aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
•      dyspozycyjność (praca obejmuje również weekendy - zakładamy 2 weekendy pracujące w miesiącu),
•      chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem: komunikatywność, empatia, opanowanie,
•      dobra znajomość zagadnień branży motoryzacyjnej,
•      znajomość zagadnień sprzedaży internetowej oraz biegła obsługa komputera.
Zakres obowiązków:
•      telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego,
•      obsługa połączeń przychodzących,
•      koordynowanie realizacji zamówień internetowych,
•      obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,
•      wsparcie działu Marketingu w bieżących pracach.
Oferujemy:
•      umowę o pracę,
•      atrakcyjne zarobki,
•      terminowe wypłaty wynagrodzeń,
•      stabilną pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres: rekrutacja@capitalwork.pl oraz o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.