Candellux Lighting Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Candellux Lighting Sp. z o.o.

spc Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu PH na podkarpacie i zastanawiam się nad aplikowaniem. Mam ponad 15 lat doświadczenia w handlu w budowlance, ale nigdy nie w dziedzinie oświetlenia. Czy jest w ogóle sens wysyłać CV? Oprócz tego chciałbym też wiedzieć: Jaki samochód jest do dyspozycji - nauczyłem się doceniać posiadane auto ;) Proporcje zarobków - stosunek podstawy do premii. Czy są jakieś pozapłacowe benefity - Multisport, Medicover, dofinansowania do kursów językowych? Czy funkcjonują takie rzeczy jak: pożyczki pracownicze, paczki świąteczne dla dzieci?

Nowy wpis

Pracodawca

@spc

Szanowny Panie, Branża, w której pracował wcześniej przedstawiciel handlowy nie ma decydującego wpływu na szanse zatrudnienia w naszej Firmie, czy też w każdej innej. Istotne są umiejętności oraz predyspozycje do handlu, jak i dopasowanie do kultury danej organizacji. Co do szczegółów dotyczących dodatkowych benefitów, warunków zatrudnienia jest sens zastanawiać się dopiero wtedy, gdy otrzymamy szansę złożenia konkretnej propozycji , wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi. Żeby się tak stało, najpierw trzeba wysłać do nas CV . Team Candellux

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Candellux Lighting Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej w dziale content marketingu?

Chris Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Pracownicy biurowi pracują w Centrali w Wołominie 1 maja 132. Przewidujemy możliwość pracy zdalnej, ale doraźnie, nie w trybie ciągłym.

Pytanie kandydata
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie i będę wdzięczny za odpowiedź. Czy większość pracowników pracuje na 1 maja 132 w Wołominie?. Czy jest jakieś inne miejsce lub możliwość pracy zdalnej?

Chris
Pracownik
@Pytanie kandydata

Pracownicy biurowi pracują w Centrali w Wołominie 1 maja 132. Przewidujemy możliwość pracy zdalnej, ale doraźnie, nie w trybie ciągłym.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w Candellux Lighting Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Chris
Pracownik
@Pytanie

Język rozmowy rekrutacyjnej zależy od stanowiska, o które się ubiegasz. Na większość stanowisk przeprowadza się rozmowę w języku polskim.

Jolanta
@Chris

A czy generalnie znajomość jakiegoś języka obcego jest wymagana od wszystkich pracowników w Candelluxie? Pytam dlatego, że wiele firm jest zagranicznych i rozmowa z przełożonymi odbywa się właśnie w obcym języku, zazwyczaj po angielsku.

Chirs
Pracownik
@Jolanta

Candellux Lighting jest firmą polską. Nie wymagamy obligatoryjnie znajomości języków obcych, chyba, że wynika to ze specyfiki stanowiska.

Przemek
Kandydat
 Pytanie

Jaka jest atmosfera pracy w firmie w szczególność na magazynie ? Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik magazynu ? Czy na stanowisku kierownika magazynu otrzymuje się auto służbowe, czy są jakieś dodatki po za płacowe ? Jaki jest powód rotacja na stanowisku kierownika magazynu ? Jaka duża jest rotacja pracowników magazynu ?

Candellux Lighting
Pracownik
@Przemek

Panie Przemku, Na magazynie pracuje spora grupa pracowników ze stażem kilku letnim z doświadczeniem obsługi magazynu wysokiego składowania. Atmosfera miedzy pracownikami jest przyjazna i dobra. W zespole magazynu są osoby w zróżnicowanym wieku i płci w zależności od przydzielonych zadań i obowiązków. Warunki płacowe są przedstawiane na spotkaniu rekrutacyjnym, Rotacja pracowników jest standardowa , jak wszędzie zdarzają się sytuacje że ludzie szukają nowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego. Zapraszamy do współpracy Candellux Lighting

Maja
@Przemek

Sporo tych pytań na raz, ale oczywiście Cię rozumiem. W sumie to też chętnie dowiedziałabym się tych rzeczy. Tym bardziej, że Candellux Lighting faktycznie szuka kogoś na to stanowisko. Wymagają jednak minimum 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku. Masz takie?

P
Kandydat
@Candellux Lighting

Dziękuję za odpowiedzi. Moje CV jest już u Państwa.

logistyk
 Pytanie

witam, na (usunięte przez administratora)znalazłem rekrutacje na stanowisku Logistyka. Jestem zainteresowany ofertą i moje pytanie brzmi jak wygląda współpraca z innymi osobami na tym stanowisku? Można liczyć na współpracę i dobrą atmosferę? Czy szef logistyka potrafi słuchać i może być autorytetem od którego można sporo się nauczyć? Jak wyglądają umowy? czy to co zostanie przedstawione na rozmowie jest realizowane czy bywają różnego rodzaju kwasy typu dalszy ciąg pracy ok ale na śmieciowej umowie.

mac13246
 Pytanie

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego, zarobki, atmosfera itp ??

Gość 1
@mac13246

Czytaj komentarze. Wszystko zostało opisane.

Kamil
@Gość 1

Dużo zostało napisane na temat tego stanowiska, jednak ja chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię. Mianowicie, czy z upływem czasu od zatrudnienia oraz w przypadku osiągania dobrych wyników istnieje możliwość, aby pracodawca zwiększył pracownikowi podstawę wynagrodzenia?

Gość 1
@Kamil

To jest pytanie do dyrektora handlowego. Musisz iść na rozmowę kwalifikacyjną i spotkać się z dyrektorem handlowym. Twoje optymistyczne nastawienie daje Ci duże szanse na sukces i dobre zarobki, ale na jakich konkretnie zasadach to tylko dyrektor handlowy może przedstawić.

mac13246
 Pytanie

Witam, czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wygląda praca w charakterze Przedstawiciel Handlowego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Candellux Lighting Sp. z o.o. - Wołomin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Candellux Lighting Sp. z o.o.