Businessbar.Pl Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Witam, system benefitów uzależniony jest od stanowisk pracy.

Hanna Nowy wpis
@Pracodawca

A można tak przedstawić mniej więcej jak on wygląda na poszczególnych stanowiskach? Jestem ciekawa.

Pytanie
 Pytanie

Jak w Businessbar.Pl Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Awans na wyższe stanowisko jest jak najbardziej możliwy. Każdego roku wielu z naszych pracowników awansuje, na wyższe stanowiska jak np. : Szef kuchni, kierownik itp. Jest to uzależnione od chęci i predyspozycji osoby pracownika ale bardzo wspieramy każdą osobę w naszej firmie w tym by się rozwijała.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Okres próbny do 3 miesięcy na Umowę o Pracę, lub Umowa Zlecenie. (zależy jak szybko skompletujesz wymagane dokumenty tj, lekarz, swiadectwa pracy, kwestionariusze)

Franciszek
@Pracownik

A czy zarobki na tych dwóch umowach są takie same? I co możesz powiedzieć o atmosferze w Businessbar.Pl? Jak oceniasz podejście do pracownika w tej firmie? Co jest na plus, a co nie?

Daria
Były pracownik
@Pytanie

Śmieciowa nie szanuje się w tej firmie ludzi liczy się zysk nie człowiek. Praca dla ludzi beż sumienia, którzy wciskają ludziom nieświerze jedzenie z szyderczym uśmiechem na twarzy

Niki
Były pracownik
@Pracownik

Jasne śmieciówka i brak perspektyw

Pracodawca

@Niki

Umowy na jakich zatrudniamy pracowników to nie "śmieciówki" , a zgodne z prawem pracy umowa zlecenie na okresie próbnym i umowa o pracę. Jeżeli mówimy o perspektywach to jest już bardzo indywidualna sprawa i dużo zależy tu od osoby pracownika. W naszej firmie co roku wiele osób awansuje na wyższe stanowiska, każdy z pracowników wie jakie ma perspektywy awansu i rozwoju w ramach organizacji.

Pracodawca

 Pytanie
@Daria

Droga Dario, nie zatrudniamy pracowników na śmieciowych umowach, a na umowach zgodnych z prawem, objętych m.in. opłatami do ZUS. Okres próbny ( 1-3 miesiące) to umowa zlecenie z prostego powodu – zdarzają się nieuczciwi pracownicy, którzy po dwóch dniach pracy znikają na L4 i już nie wracają. Dla firmy oczywiście, ważny jest wynik finansowy – inaczej nie działalibyśmy jako firma ale najważniejsi dla nas są ludzie. Piszesz o nieświeżym jedzeniu – jako pracownicy mamy prawo do codziennego ciepłego posiłku, uważasz, ze sami byśmy się „truli”?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Businessbar.Pl Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Pracownik
@Pytanie

Są paczki Świąteczne

Pracownik
@Pracownik

Jakie paczki świąteczne??!! Kawa albo nalewka i śliwki w czekoladzie. Na tyle ich stać

Daria
Były pracownik
@Pracownik

4 pierniki upieczone w firmie

Wanda
@Daria

W sumie to tak nie za wiele się dowiedziałam z Waszych odpowiedzi :D Może napiszecie jak dokładnie te paczki wyglądają ;) Ale tak rzetelnie co i jak :D

Pracodawca

@Pracownik

Drogi PRACOWNIKU, w czasach pandemii, tak ciężkich na początku dla branży gastronomicznej, uważamy, że w lepiej złożyć życzenia świąteczne pracownikom wręczając przy tym nawet drobny upominek, niż nie wręczyć nic i udawać , że Świąt nie ma... Proszę pamiętać, że wiele firm nie robi nawet drobnych prezentów świątecznych. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla wszystkich zadowalające.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Businessbar.Pl Sp. z o.o. na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Damian
Klient
 Pytanie

Moje pytanie kieruję do zarządu firmy. Czy Szef kuchni to jest ktoś kto jest w waszym zarządzie. Ten człowiek czuje się jak ryba w wodzie. My zgłaszamy skargi przykładem jest czwartkowa zapiekanka, niejadalna, śmierdząca a w piątek znowu ona jest podawana. Nie wspomnę o wielu innych potrawach. Takich jak pulpety w sosie czy mielone robione raczej z odpadów gdyż smak i zapach pozostawia wiele do życzenia. My za to płacimy żeby nam rujnować zdrowe??? Czy państwo poczuwają się do odpowiedzialności za personel??? Brak mi słów i nie tylko mnie. Potraktujcie to jako lekcję a nie hej w waszą stronę. Znismaczony klient Business Baru w firmie Adient

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Anonen
Były pracownik
@Pytanie

Żadne hahah

Niki
Były pracownik
@Pytanie

4 pierniki na święta i uścisk szefowej

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Obcy
Pracownik
@Pytanie

Godziny pracy są różne w kantynach w zależności od lokalizacji.

Pracownik Olawa
Kandydat
 Pytanie

OPINIA PRACOWNICZA: Totalna porażka???? Zero przerwy przez 8h harówy. Brak drobnych w kasetce na start. Rękawiczki jednorazowe wyliczane. Zero dezynfekcji! Stare buty i brudne kamizelki, fartuchy jakby z gardła komuś wyciągnęli?! Jedzenie zamrażane-odmrażane milion razy. Kierowniczka bez doświadczenia, przychodzi na chwilkę do pracy i o dziwo ma kupę nadgodzin!? Ciekawe skąd? Czy pan prezes czy prezesowa wie jaki (usunięte przez administratora) prowadzą??? Sprawą i tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy i sanepid! Omijajcie ta firmę z daleka!!!

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Z jakiego stanowiska i na jakie ma być awans? Były już rozmowy o awansie?

?
Pracownik
 Pytanie

Witam. Jak można się skontaktować z panią "rejonową" zajmująca się umowami pracowników?

Pracownik
Pracownik
@?

Umowami zajmują się kierownicy restauracji. O ewentualny kontakt z kierownikiem regionu poproś swojego kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Businessbar.Pl Sp. z o.o. - Chorzów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Businessbar.Pl Sp. z o.o.