Bujalski Sp. z o. o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nasz pakiet korzyści 

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy do składania cv !

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy do kontaktu ! 
Wysokość wynagrodzenia zależy od kwalifikacji i umiejętności.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Bardzo dziękujemy za pozostawione opinie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jednak chcielibyśmy zapewnić, że jesteśmy na bieżąco z Państwa wpisami. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom uda nam się wyciągnąć wnioski i wprowadzić usprawnienia , które zaprocentują jeszcze lepszą atmosfera i warunkami współpracy.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z największymi koncernami przemysłowymi, a na swoim koncie mamy realizację projektów na każdym kontynencie. Tym bardziej ważne dla nas jest pozyskiwanie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy.
Jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę. Nie mniej jednak prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informacje. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo  na adres: bujalski@bujalski.com.pl 
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować , iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. 
Serdecznie pozdrawiamy
Bujalski Sp.z o.o.

Pomocna?
Tak1Nie14
Bujalski Sp. z o. o.