BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

2 Dodaj opinię
BUDVAR Centrum Sp. z o. o.
2 114 358 5 1

O firmie

  • 1992

    Rok założenia

  • 300

    Liczba pracowników

Marek Trzciński Prezes Zarządu, BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

W 1983 r. ukończył studia na Wydziale Elektroniki Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej, a w 1990 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie biomechaniki. Od blisko 25 lat skutecznie rozwija swoją działalność biznesową, zapewniając wielu ludziom miejsca pracy oraz aktywnie wpływając na rozwój Zduńskiej Woli i okolic. Zbudował od podstaw spółkę akcyjną Budvar Centrum, która po 10 latach działalności zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dwukrotnie pełnił funkcję Prezesa Zarządu BUDVAR Centrum SA w Zduńskiej Woli (1997-2004 i od 2006 r.). W latach 2002-2006 był radnym Rady Miasta Zduńska Wola, a w latach 2006-2007 - radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. W 2007 roku zdobył mandat Senatora RP. Prywatnie szczęśliwy ojciec i dziadek. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną, z której jest szczególnie dumny. Interesuje się również sportem, informatyką oraz finansami.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa BUDVAR Centrum Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

pepsa1

Przed świętami zgłaszałam regulację okien u p.w Cerfurze i do tej pory cisza.Pani wiecznie zajęta jest pogadankami w telefonie a nie wypełnianiem obowiązków.

Kuba22

O..., jeszcze jedno skierowane do Mr. No Name. Sluchaj - pomyliłeś fora. To nie jest miejsce na reklamy twojego biznesu. Jak pracujesz w marketingu firmy MyBenefit to daj płatne reklamy i nie udawaj kogos innego niż jestes. Powodzenia.

Zobacz wszystkie opinie (358)

Doradca Klienta 2014-02-28 15:30 przez mr.x

Przebieg rekrutacji

na szybcika

Pytania

standard i wiele obietnic

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.