BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

O firmie

  • 1992

    Rok założenia

  • 300

    Liczba pracowników

Miniaturka

Marek Trzciński Prezes Zarządu, BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

W 1983 r. ukończył studia na Wydziale Elektroniki Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej, a w 1990 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie biomechaniki. Od blisko 25 lat skutecznie rozwija swoją działalność biznesową, zapewniając wielu ludziom miejsca pracy oraz aktywnie wpływając na rozwój Zduńskiej Woli i okolic. Zbudował od podstaw spółkę akcyjną Budvar Centrum, która po 10 latach działalności zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dwukrotnie pełnił funkcję Prezesa Zarządu BUDVAR Centrum SA w Zduńskiej Woli (1997-2004 i od 2006 r.). W latach 2002-2006 był radnym Rady Miasta Zduńska Wola, a w latach 2006-2007 - radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. W 2007 roku zdobył mandat Senatora RP. Prywatnie szczęśliwy ojciec i dziadek. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną, z której jest szczególnie dumny. Interesuje się również sportem, informatyką oraz finansami.

Przeczytaj cały wywiad »

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w BUDVAR Centrum Sp. z o. o.?

GaloAnonimo
Pracownik

Długo zastanawiałem się czy to dobre miejsce na taką dyskusję, ale ktoś musi przerwać milczenie. Budvar jest jedną z renomowanych firm w Zduńskiej Woli. Dotychczas Prezes bardzo interesował się problemami produkcji i dbał o jej pracowników oraz reagował na każdy zgłoszony problem. Jednak od pewnego czasu w zakładzie zaczęło się źle dziać. A to wszystko za sprawą nowej Pani Dyrektor. Na produkcji zapanował chaos jakiego jeszcze wcześniej nie było. Oprócz pojawienia się tablic z wynikami, koszy ma śmieci i coraz większego bałaganu w regałach wydajności nie wzrosła i nie widać żeby cokolwiek szło ku lepszemu. Coraz więcej osób zarządzających co nie sprzyja poprawie organizacji pracy wręcz przeciwnie tworzy zamieszanie. Najważniejszym problem na produkcji jest brak przekazu informacji lub informacje są sprzeczne. Oprócz Pani Dyrektor w firmie pojawili się ludzie z zewnątrz, którzy mają za zadanie zwiększyc wydajność i zyski ale póki co wprowadzili chaos, zamęt i bałagan. Wydawać się może że mają więcej do powiedzenia niż sami kierownicy. Budvar to nie korporacja gdzie ludzie pracują jak świstaki zawijając w te papierki tylko manufaktura w której pracownicy dzięki swojej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu prostują błędy biura i tym samy ratują wizerunek firmy., "Zewnętrzni" stawiają na ilość co z pewnością nie będzie szło w parze z jakością. Uruchomienie wszystkich maszyn powoduje pracę pełną parą przez mniej więcej jeden dzień a przez następne dwa dni produkcja zostaje wstrzymana do momentu wyprostowania zleceń przez co po raz kolejny powstaje chaos i niewiarygodny bałagan. Żenująca pielgrzymka osób pseudozarządzajacych i ich giermka są codziennie o godzinie 12 stej. Rozprasza to pracowników i odnoszę wrażenie że z tego nic nie wynika poza tym że jest wesoło.. Ale chyba nie o to w tym wszystkim powinno chodzić. Az ciśnienie się na język powiedzenie "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść". Wielka szkoda ze ostatnio kontakt z prezesem jest tak utrudniony i praktycznie nie widać go na hali bo z pewnością wychwciłby swoim fachowym okiem to co się dzieje. . Siwy ma dużą wiedzę produkcyjną i dotychczas bardzo dobrze radził sobie z produkcją ale niestety ostatnio jest pod wpływem niewłaściwych ludzi przez co traci autorytet u pracowników. Mam wrażenie że zostały mu podcięte skrzydła przez co jest bardziej nerwowy i mniej decyzyjny. Wielki ukłon w stronę Gołąbka bo to ostatnio najbardziej właściwościwa osoba na właściwym stanowisku. Odkąd pojawiła się PANI Dyrektor w zakładzie powiało chłodem. Oprócz zakazów i kar nie ma żadnej motywacji do pracy dla pracowników. Póki co My pracownicy trzymamy się razem pytanie tylko jak długo wytrzymamy tą sytuację. Nie jest dobrze. Prezesie, kierowniku obudźcie się.

Zobacz wszystkie opinie (507)

Kierownik Transportu 2021-01-12 11:36 przez bebz

Przebieg rekrutacji

online, rozpoczęta z opóźnieniem, mało merytoryczna

Pytania

Ogólnikowe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

Wartości Budvar | Jesteśmy Eko.
 Stop banerom reklamowym!
Jedną z wartości Budvar jest ekologia. Dlatego rezygnujemy ze stosowania banerów reklamowych i stawiamy na ekologiczne formy reklamy. Produkujemy z poszanowaniem środowiska m.in. poprzez recykling materiałów produkcyjnych, czy ponowne wykorzystywanie wody, niezbędnej w procesie produkcyjnym. Produkty BUDVAR posiadają także certyfikaty, iż nie zawierają w swoim składzie ołowiu, kadmu ani innych związków metali ciężkich, które mają negatywny wpływ na środowisko naturalne.
Stop banerom” idzie w parze z innymi działaniami firmy takimi jak: zastępowanie standardowych gadżetów reklamowych – ekologicznymi, ograniczenie druku materiałów reklamowych czy wprowadzenie segregacji śmieci w centrali firmy. 

BUDVAR Centrum Sp. z o. o.