BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
BUDVAR Centrum Sp. z o. o.
counter
2 119 439 5 1

O firmie

  • 1992

    Rok założenia

  • 300

    Liczba pracowników

Marek Trzciński Prezes Zarządu, BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

W 1983 r. ukończył studia na Wydziale Elektroniki Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej, a w 1990 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie biomechaniki. Od blisko 25 lat skutecznie rozwija swoją działalność biznesową, zapewniając wielu ludziom miejsca pracy oraz aktywnie wpływając na rozwój Zduńskiej Woli i okolic. Zbudował od podstaw spółkę akcyjną Budvar Centrum, która po 10 latach działalności zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dwukrotnie pełnił funkcję Prezesa Zarządu BUDVAR Centrum SA w Zduńskiej Woli (1997-2004 i od 2006 r.). W latach 2002-2006 był radnym Rady Miasta Zduńska Wola, a w latach 2006-2007 - radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. W 2007 roku zdobył mandat Senatora RP. Prywatnie szczęśliwy ojciec i dziadek. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną, z której jest szczególnie dumny. Interesuje się również sportem, informatyką oraz finansami.

Przeczytaj cały wywiad »

Marcin
Były pracownik

Pracuje na produkcji od 2 lat. Atmosfera w firmie świetna. Przyjaźni przełożeni zwracający uwagę na potrzeby pracownika. Wynagrodzenie w porządku.

Olek
Kandydat

Hej NIKO. Ja na poważnie tutaj pytam, a Ty zgrywasz się. Sprawdziłem dookoła i nikt nie dawał mi wiecej jak 2500 z premią i to dopiero po kilku miesiącach, a 2900 po kilku latach. Piszesz bajki i wpuszczasz mnie w kanał, a ja musze wybrać i dzieciaki utrzymać. Wiec nie kombinuje dalej. Wiem co robić.

Olek
Pracownik

O kurcze, daj znam gdzie tak płacą to chętnie skorzystam. Mialem podjąć prace w Budvarze bo u Jedraszka dawali mi z premią góra 29oo a u Peteckiego nawet tego bym nie wyciagnal I wyszło mi dużo lepiej w Budvarze. Daj znam gdzie fajniej płacą, bo ja nie natrafiłem na nic podobnego, a rozglądam sie drugi miesiąc.

Zobacz wszystkie opinie (439)

Doradca Klienta 2014-02-28 15:30 przez mr.x

Przebieg rekrutacji

na szybcika

Pytania

standard i wiele obietnic

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
BUDVAR Centrum Sp. z o. o.