BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

Dodaj opinię
BUDVAR Centrum Sp. z o. o.
2 112 6 1

O firmie

  • 1992

    Rok założenia

  • 300

    Liczba pracowników

Marek Trzciński Prezes Zarządu, BUDVAR Centrum Sp. z o. o.

W 1983 r. ukończył studia na Wydziale Elektroniki Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej, a w 1990 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie biomechaniki. Od blisko 25 lat skutecznie rozwija swoją działalność biznesową, zapewniając wielu ludziom miejsca pracy oraz aktywnie wpływając na rozwój Zduńskiej Woli i okolic. Zbudował od podstaw spółkę akcyjną Budvar Centrum, która po 10 latach działalności zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dwukrotnie pełnił funkcję Prezesa Zarządu BUDVAR Centrum SA w Zduńskiej Woli (1997-2004 i od 2006 r.). W latach 2002-2006 był radnym Rady Miasta Zduńska Wola, a w latach 2006-2007 - radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. W 2007 roku zdobył mandat Senatora RP. Prywatnie szczęśliwy ojciec i dziadek. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną, z której jest szczególnie dumny. Interesuje się również sportem, informatyką oraz finansami.

Przeczytaj cały wywiad »

Bolo
 Opinia

A może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno przejść przez rozmowy?

Kuba89
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Pytacie o zarobki. Nie wiem jak jest w biurze, ale na produkcji to tak to chodzi, ze najpierw mamy podstawę, na poczatku jakos 1900 na rękę, ale po miesiącu, dwoch juz 2000. I premię wlasciwie od poczatku uzalezniona od tego jak Ci idzie w robocie. Ale zwykle wychodzi od 400 do 1000 na rekę. Najlepiej wychodzą chlopaki co przykrecają na stołach okucia bo oni potrafią wyciągnąć łącznie 3200-3400. Acha, bo jeszcze po roku jest jakis dodatek za staz ktory zwieksza sie po kolejnych dwoch latach. Ale to wtedy kiedy nie chodzi się na zwolnienia. Starsi pracownicy mają tego dodatku jakies 3 stówki. Nie wiem czy pomoglem, bo nie wiem czy chcesz prace na produkcji czy w biurze.

Cbś
 Opinia

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik?

Doradca Klienta 2014-02-28 15:30 przez mr.x

Przebieg rekrutacji

na szybcika

Pytania

standard i wiele obietnic

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.

Dane kontaktowe

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!