BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
5 166 6 1

Czym się zajmujemy?

Firma Biowin jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 1979 r. jako producent drożdży winiarskich. Wraz z upływem czasu rozszerzała ofertę artykułów winiarskich, a na początku lat 90-tych rozpoczęła produkcję termometrów pod marką Bioterm. W roku 2009 rozszerzyła ofertę o artykuły ogrodnicze pod marką Bioogród.

  dobre wspomnienia

  Ja również mam pozytywne odczucia po współpracy z firmą.

  Zyx

  Pojawiają się na temat tej firmy różne opinie, zapewne zależne od punktu widzenia czy przełożonego z którym komuś było dane pracować. Wśród setek pracodawców, którzy są nieuczciwi, i tysięcy tych, którzy udają że znają i cenią wartość pracowników niewielu jest takich którymi nazwać można dobrymi pracodawcami. Miałem odczynienia z kilkunastoma, znam także z opowiadań wielu. Tym bardziej chcę polecić Browin jako miejsce pracy im dłużej i dogłębniej poznaję rynek pracy. Jeśli otrzymasz ofertę współpracy z Browinu i szukasz opinii kogoś kto zna tę firmę to wiedz że: Jeśli bedziesz się starał, zostaniesz doceniony, Jeśli czasem się potkniesz, zostaniesz zrozumiany, Jeśli masz problem to ktoś Ci pomoże. Są oczywiście minusy, wady jak wszędzie, bo nigdzie nie jest idealnie. Wadą może być czasem chaos i dużo nowych twarzy - co związane jest z organicznym rozwojem. Ale Browin to z pewnością uczciwy i solidny pracodawca, z dokumentami i pensją zawsze na czas. Jeszcze nie Korpo już nie „Grażynex”

  Administrator

  Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

  Pracownik Biurowy 2016-12-28 22:54 przez Info

  Przebieg rekrutacji

  tragedia -kobieta która przeprowadzała rozmowę - zero kompetencji, język którym się posługuje o zgrozo i ten wzrok!!!

  Pytania

  beznadziejne

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem