Boryszew S.A Oddział Maflow

Adres: Jagiellońska 76, 03-301 Toruń

NIP: 8370000634 KRS: 0000063824

Rozmowy kwalifikacyjne w Boryszew S.A Oddział Maflow

Operator Maszyn 2018-07-24 11:21 przez ENzo9

Przebieg rekrutacji

II etapowy. Pierwsze spotkanie z Kierownikiem w biurze, przedstawienie firmy, omówienie oferty, plusy/minusy, kilka pytań ode mnie. Otrzymałem na piśmie wszystkie warunki oraz wizytówkę z adresem strony gdzie uzupełniłem online (?!) testy. Ogólnie pozytywne wrażenie. Przekonali mnie na II etap, ten z kolei polegał na oprowadzeniu po halach z Kierownikiem Produkcji. Zobaczyliśmy wszystkie hale, mogliśmy pytać w trakcie, zobaczyć jak pracują inne osoby. Byłem na rekrutacji przez AAS, to też moze istotna informacja.

Pytania

Kiedy mogę rozpocząć pracę? Czy mam jakieś wątpliwości co do oferty.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Team Leader 2017-09-01 17:42 przez Andrew

Przebieg rekrutacji

Miałem 2 spotkania w sprawie pracy w Toruniu. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna była z panią z działu personalnego. Rozmowa trwała blisko 45 minut. Pytano mnie o moich czynnościach służbowych oraz postępowaniu w różnych sytuacjach w pracy, co ja robię , ile chce zarabiać, także pytano mnie czy gotów jestem na wyjazd do Tychów na szkolenie ( z słów pani na maks 2 miesiące) Na teren zakładu nie wpuszczono mnie odrazu, czekałem blisko 20 minut zanim ktoś z biura po mnie przyszedł. Druga rozmowę miałem już bezpośrednio z kierownikiem. Czekałem blisko godziny . Portier upominał się 2 razy o mojej wizycie. W 10 minut zmieścił się dialog z kierownikiem. Z jego słów już wynikało że szkolenie w Tychach ma być co najmniej 3 miesiące do 6. Pytał czy mógł bym zwolnić pracownika. Po rozmowie pani z HR poinformowała że odpowiedz uzyskam w ciągu kilku dni (zadzwonimy w przyszłym tygodniu) . No i to wszystko. Minęło już ponad 2 tygodnie po tej rozmowie i nic... Uważam za brak szacunku dla kandydatów taki sposób traktowania. Jeżeli tak lekceważą kandydatów, to można tylko wyobrazić jak się odnoszą do pracowników.

Pytania

Nic dziwnego nie usłyszałem, lecz z słów kierownika padło parę zdań co do mojej obecnej pracy. Nie zbyt poważnie do tego się odniósł.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)