BORIMEX ZK sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

O nas

O nas

BORIMEX jest rodzinną firmą z historią sięgającą roku 1947. Obecny właściciel, Zygmunt Krupa – syn założyciela, w roku 1977 stworzył przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metalu. Tradycje w firmie kontynuują synowie Arkadiusz i Marcin Krupa.

Blisko 40-letnia obecność na rynku pozwoliła nam pokazać się jako solidny partner do współpracy. Dzięki ciągle doskonalonej wiedzy i umiejętnościom terminowo wywiązujemy się z warunków podpisanych umów, rzetelnie i profesjonalnie podchodząc do każdego klienta.

Zgodnie z naszą misją „Sprawdzona Jakość” dbamy z największą starannością, aby nasze wyroby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz gwarantowały niezawodność i sprawność przez wiele lat.
Posiadamy nowoczesny, kompleksowo wyposażony park maszynowy z zapleczem konstrukcyjnym i technologicznym, dzięki którym możemy produkować zaawansowane technicznie wyroby według wymagań klienta lub na podstawie dokumentacji sporządzonej przez naszych konstruktorów.

Chcemy, aby nasza firma ciągle się rozwijała. Z tego powodu współpracujemy z Ośrodkami Naukowymi oraz Badawczo - Rozwojowymi w zakresie opracowywania nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliście się Państwo na naszej stronie. Postaramy się Państwa zapewnić, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem we współpracy.

 

 


www.borimex.pl

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

BORIMEX ZK sp. z o.o.