Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

Radiol Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry na jaką stawkę może liczyć nowo przyjęty pracownik na stanowisku elektryk, automatyk ??

ultra
Kandydat
 Pytanie

dzień dobry Mam pytanie odnośnie warunków pracy jako elektryk w firmie. Czy firma posiada jakieś dodatki pracownicze typu wczasy pod gruszą, dofinansowania do kursów, pakiety socjalne itp. Na jakie warunki finansowe można liczyć jakie są widełki.

Pracodawca

@ultra

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane pytanie. W trosce o naszych pracowników, firma Blumenbecker Engineering Polska posiada benefity, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Pracownikom oferujemy: • opiekę medyczną Medicover, • dofinansowanie do wypoczynku, • dofinansowanie nauki języków, • bony dla dzieci na Mikołajki i Dzień Dziecka, • imprezy integracyjne. Ponadto pracownicy mogą przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie oraz jednego z czterech pakietów sportowych Medicover Sport. Dodatkowo, pracownicy mogą skorzystać z Programów jak: • Łowcy Talentów – program rekomendacji pracowników, • New Born Baby – upominek powitalny dla nowonarodzonych dzieci pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, dostępnymi pod linkiem: Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - pracodawcy.pracuj.pl Z pozdrowieniami, Dział HR Blumenbecker Engiennering Polska

Helena Nowy wpis
@Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

na czym polega ten program łowcy Talentów? Chodzi o wewnętrzne awanse i rekomendacje osób już pracujących przez ich szefów?

Radek Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam Mam 33 lata ukończone kursy w EMT Gliwice (Budowa szaf sterowniczych, podstawy automatyki) SEP i chcę zacząć szkołę policealną o profilu technik elektryk. Czy jest szansa że mimo braku doświadczenia firma mnie zatrudni ? Jestem nastawiony na rozwój 7 lat pracowałem za granicą jako drukarz ale postanowiłem się przebranżowić. Jeżeli jest możliwość kontaktu z działem HR to będę wdzięczny za numer kontaktowy. Pozdrawiam

1
Nowy wpis

Pracodawca

@Radek

Dzień dobry, proszę o kontakt pod numerem telefonu 668-803-236 lub napisanie wiadomości na adres mailowy: praca@blumenbecker.pl. Z pozdrowieniami, Dział HR

Może
Kandydat
 Pytanie

Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy na produkcji jako elektryk, czy ktoś mógłby opowiedzieć czy warto i dlaczego?

Pracodawca

 Pytanie
@Może

Cześć, jeżeli chodzi o Blumenbecker Engineering Polska to stanowisko Elektryka wiąże się z wyjazdami delegacyjnymi na terenie kraju i Europy. Firma realizuje projekty z obszaru automotive i general industry. W przypadku zainteresowania wyjazdami, polecamy aplikować: https://www.pracuj.pl/praca/koordynator-prac-elektrycznych-katowice,oferta,1001782112?sort=0&s=377652e9&searchId=4a579ca0-e0de-11ec-a915-85a842a1d118

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Projektant Wiodący w Dziale Elektrycznym?
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Jak się pracuje na magazynie?

Z Bogdańca
Były pracownik
@Kandydat

Ogólnie spoko. Jest chaos jak to na magazynie, ale jeśli masz dobra organizacje pracy to polecam

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Praca na magazynie jak na magazynie, dużo pracy i wyjaśniania. Ekipa w porządku zawsze pomocna. Jeżeli chcesz podjąć pracę to zapraszam. Praca dla ludzi cierpliwych, bystrych. Jeżeli pracownik jest nerwowy i denerwuje się o zwykły drobiazg to lepiej żeby się dostosował albo pomyślał o innej pracy. Ale ogólnie praca ciekawa i można wyrobić sobie szybki tok pracy i dokładność.

Agata
@Pracownik

Rozsądnie radzisz moim zdaniem. A jak wg Ciebie zarobki na magazynie? Może mój narzeczony przeszedł by do Was :)

N
Kandydat
 Pytanie

Cześć! Czy potrzebujecie doświadczonych robotyków?

Pracodawca

@N

Cześć! Poszukujemy doświadczonych robotyków :) więcej informacji można uzyskać pod telefonem 882 102 189 lub aplikując bezpośrednio do nas za pośrednictwem portalu pracuj.pl.

Gregor 43
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Obecnie mam zamiar zmienić pracę że względu na warunki finansowe. Mieszkam niedaleko firmy blumenbecker a umowa mi się kończy z końcem marca. Gdybym się zdecydowal to jest szansa na podpisanie umowy przed wstępnej? Czy warto tutaj przyjść? Na Magazynie pracuję ponad 12 lat

Pracodawca

@Gregor 43

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie pracą w Blumenbecker Engineering Polska. Cały czas się rozwijamy i powiększamy nasze Zespoły. Magazyn mamy już w nowej lokalizacji w Rudzie Śląskiej ul. Zabrzańska 38. Jednak w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji do tego Zespołu. Nasze aktualne rekrutacje znajdują się na pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/blumenbecker%20engineering%20polska;en Zachęcamy do aplikowania. Bądź na bieżąco i obserwuj nas na LinkedIn i Facebook! #WeDeliverSolutions

PLC PROGRAMISTA
Kandydat
 Pytanie

Cześć, jest możliwość podjęcia zatrudnienia w tej firmie na warunkach B2b zamiast umowy o pracę? Chodzi o stanowisko Programista PLC.

Pracodawca

@PLC PROGRAMISTA

Cześć, chętnie opowiemy o możliwościach zatrudnienia jako Programista PLC w naszej firmie również na umowie B2B :) prosimy o kontakt telefoniczny z Sandrą +48 882 102 189.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź
Pracownik
@Pytanie

Poza BHP, SEP i certyfikacjami wymaganymi na projekt to nic.

FreeBird
Były pracownik
@Pytanie

Niestety zgadzam się z przedmówcą, na BHP i SEP możesz liczyć, czasem szkolenie do projektów jeśli jest wymagane. Lecz by uzyskać coś więcej musisz wychodzić swoje :)

Zaintrygowany
 Pytanie

Wszyscy tu piszą piszą o jakiś wyjazdowych projektach, a czy byłby ktoś w stanie jak wygląda praca na magazynie?

wygląda_to_tak
@Zaintrygowany

Z 24 godzin odejmij 8 godzin na sen, następnie 8 godzin na etat i 3 godziny na przygotowanie i dojazd do pracy. Jeśli w środku dniówki nie masz godzinnej przerwy na lunch i nie zaskoczą cię nadgodzinami, zostaje Ci nawet 5 godzin dla siebie. I tak codziennie przez ponad 40 lat do emerytury, której możesz nie dożyć. Czyż to nie piękna perspektywa?

2
elektryk
Kandydat
@wygląda_to_tak

Pozdrowienia dla kumatego Kolegi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona
Klient
 Pytanie

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jaka atmosfera pracy?

Job
Pracownik
@Strona

Wspaniała

Pytanie
 Pytanie

Czy Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, zatrudniamy studentów w okresie wakacyjnym, jeżeli dana osoba się sprawdzi wstępnie oferowana jest umowa zlecenie ze względu na elastyczność podczas dalszego toku studiów jeśli ktoś studiuje dziennie. W przypadku studiów zaocznych standardowe warunki na zasadach umowy o pracę.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.?

3
I am blue
Pracownik
 Pytanie

Powiedzcie mi, czy w księgowości w ostatnich latach coś się zmieniło? (usunięte przez administratora)

3
Mechatronik
Kandydat
 Pytanie

Czy firma BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA często prowadzi rekrutacje na stanowisko elektromontera ? Widziałem, że ogłoszenie takie widniało jakiś czas temu na stronie ale wycofano je krótko po zamieszaniu związanym z wirusem i zastanawiam się jak często zdarza się okazja aplikowania.

Pracodawca

@Mechatronik

Dzień dobry, Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Elektryka - Elektromontera. Na stronie internetowej można odnaleźć aktualne oferty pracy..

Mechatronik
Kandydat
 Pytanie

Czy firma BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA często prowadzi rekrutacje na stanowisko elektromontera ? Widziałem, że ogłoszenie takie widniało jakiś czas temu na stronie ale wycofano je krótko po zamieszaniu związanym z wirusem i zastanawiam się jak często zdarza się okazja aplikowania.

Pytanie
 Pytanie

Czy BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA zatrudnia studentów?

avc
Były pracownik
@Pytanie

Zatrudni nawet murarza na stanowisku programisty jak powie że chce pensje minimalną.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w BLUMENBECKER ENGINEERING POLSKA? Spoko traktują ludzi?

1
Nick
@Pytanie

Pracuje tutaj 3 lata i nie mam zastrzeżeń co do przełożonych. Kierownicy działów bardzo "swojscy", dyrektorzy choć czasem wymagający to także bardzo w porządku ludzie z którymi wszystko załatwisz. Z stanowiskami wyższymi nie mamy kontaktu ????

3
Niko
@Pytanie

Zacznij pracować tam to zobaczysz jak jest naprawdę posty poniżej opisuje jak wygląda rzeczywistość i realia na projektach

Zostaw merytoryczną opinię o Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.