Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Dołącz do Nas

Dołącz do Nas
Proces rekrutacji

Krok  1
WYŚLIJ CV

Zobaczyłeś ofertę pracy, która Cię interesuje? Wyślij do nas swoje CV, to już pierwszy krok do poznania nas. Aplikację możesz wysłać w odpowiedzi na opublikowanie przez nas ogłoszenia, bezpośrednio na adres praca@blumenbecker.pl lub odwiedzić nas na naszej stronie i aplikować bezpośrednio stamtąd. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdyby pojawiły się pytania dotyczące procesu rekrutacji, naszych projektów i organizacji pracy.

 

Krok 2
ANALIZUJEMY TWOJĄ APLIKACJĘ

Uważnie zapoznajemy się z Twoją aplikacją. W przypadku, gdy Twoje kwalifikacje i doświadczenie będzie odpowiadało naszym aktualnym potrzebom, skontaktujemy się mailowo bądź telefonicznie, aby omówić kolejne etapy procesu rekrutacji.

 

Krok 3
CZAS, BY POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ!

Rozmowa kwalifikacyjna to moment kiedy Ty poznajesz lepiej naszą Firmę, a my mamy okazję poznać Ciebie. Stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę. Spotkanie trwa zazwyczaj 60 minut i jest podzielone na dwie części:

  • część miękka, w której chcemy poznać Twoje doświadczenie, motywacje oraz plany rozwojowe
  • część techniczna, w której porozmawiamy i zweryfikujemy Twój zakres wiedzy/umiejętności z jednym z naszych Inżynierów.

W przypadku, gdy nie będziesz mógł spotkać się z nami w Katowicach, w naszej głównej siedzibie, przeprowadzimy z Tobą rozmowę telefoniczną lub za pośrednictwem Skype.

 

Krok 4
DECYZJA

Wynik rozmowy technicznej zadecyduje o tym, czy rozpoczniemy współpracę już teraz, czy umówimy się na kontakt w przyszłości. O wynikach rekrutacji poinformujemy Cię drogą mailową lub telefoniczną.

 

Krok 5
WITAJ W ZESPOLE!

Pozytywnie zakończyłeś cały proces rekrutacji, a to oznacza, że dołączysz do naszego Zespołu Inżynierów ! Przejdziesz przez etap wszelkich formalności oraz wdrożenia na swoje stanowisko.

 
DOŁĄCZ DO NAS I TWÓRZ PRZYSZŁOŚĆ!
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.