Pracownik Laboratorium 2020-06-18 16:22 przez laboratoryjna

Przebieg rekrutacji

Rozmowę oceniam bardzo dobrze. Aplikowałam na ofertę pracy w laboratorium i zostałam zaproszona na spotkanie w siedzibie firmy. Od samego wejścia odniosłam wrażenie, że Biofarm przykłada dużo uwagi do profesjonalnego podejścia do kandydata. Proces rekrutacyjny był standardowy, ale prowadzony na bardzo dobrym poziomie. Wszelkie pytania były komunikowane w jasny i zrozumiały sposób. Po samej rozmowie Panie przeprowadzające rozmowę podtrzymywały kontakt, by na końcu poinformować mnie o pozytywnym wyniku rozmowy.

Pytania

-

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Przedstawiciel medyczny 2020-03-31 11:02 przez kate

Przebieg rekrutacji

W rekrutacji uczestniczyłam pod koniec zeszłego roku. Rozmowa składała się z dwóch etapów, osoby przeprowadzające rekrutacje były miłe, ale konkretne. Niestety nie udało mi się przejść pozytywnie, wybrali kogoś innego. Niemniej z samej rozmowy wyciągnęłam wnioski na przyszłość, wiem co zrobiłabym inaczej. Może jeszcze kiedyś dane będzie mi aplikować.

Pytania

-

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Operator maszyn (produkcja) 2020-01-22 14:51 przez UMA

Przebieg rekrutacji

Podczas rozmowy przez tel podstawowe pytania i informacje, pani była b. miła. Samo spotkanie też można powiedzieć konkretne. Mam już doświadczenie i do tego trochę się interesuję robotą, więc raczej mnie niczym nie zaskoczyli (pytania o maszynę itp.). Rezultat rozmowy jest taki, że dostałem tą robotę.

Pytania

co robiłem na maszynach w poprzednich firmach? wynagrodzenie

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

PracownikProdukcji 2020-01-14 14:36 przez PracownikProdukcji

Przebieg rekrutacji

Byłem na rozmowie u Pana Kodrada M (Mistrz produkcji).Najpierw 1 rozmowa tel,potem 2 osoby na rozmowie,potem 3 w tym Pan Konrad. Nie spotkałem się jeszcze z taką amatorką na rozmowie,totalne zero.Gość się mnie pyta ,czy wiem co będę robił na danym stanowisku.Mówię,że tak przypuszczam ,że to i to.Bo skąd mam wiedzieć? A on to się Pan nie przygotował?? Powiedzcie mi co oni biorą za leki ,że nie da się z nimi dogadać.Najgorsza rozmowa jaka widziałem.To on powinien mi przedstawić krok po kroku co się robi w firmie przecież ja w niej nie pracuje! Kobietka brak słów... Brak profesionalizmu czuc z daleka.Dlatego odrzuciłęm ta prace na wstepie po takiej stypie na rozmowie.

Pytania

Czy mozna zejść z kwoty 2800 netto niżej?( Wcześniej zarabiałem ponad 4100 netto).... Nie da się rozmawiać? Pyta mnie czy produkt który robiłem wie ,że robi go tez taka firma.A ja ,że nie bo przecież nie do wszyskich informacji ma dostep pracownik tylko odpowiednie działy.A on ,ze powinienem wiedzieć.TO jest cyrk. Nie polecam nawet zeby isc na rozmowe( szkoda czasu) SERIO!!!!!

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Przedstawiciel medyczny 2019-11-20 11:55 przez taq

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja można powiedzieć standardowa, odbywająca się w dobrej atmosferze. Jeżeli ma się wiedzę i doświadczenie, nie ma się czego bać.

Pytania

wcześniejsze doświadczenie zawodowe sprawdzenie umiejętności sprzedażowych widza merytoryczna nt. rynku farmaceutycznego

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Biofarm Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 908 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wałbrzyska 13
  60-198 Poznań
 • NIP: 7780021575 KRS: 0000120050
Biofarm Sp. z o.o.