Benhauer

2 Dodaj opinię

Rozmowy kwalifikacyjne w Benhauer

Specjalista ds Należności 2020-01-16 16:42 przez Niedoszły pracownik

Przebieg rekrutacji

Na szczęście nie przyjęłam się do tej firmy! po otrzymaniu maila o spotkaniu rekrutacyjnym i przejrzeniu materiałów w typowo korpo biciupianowej gadce o leadach i feedbakach, grzecznie odmówiłam. Za chwilę jednak zadzwoniłam Pani Kinga z rekrutacji. Namawiała mnie żebym przynajmniej przyszła na rozmowę, opowiadała słabe kawałki, że ona mnie wybrała osobiście, zachowując się jak sprzedawca na targu. Gdy zadałam, chyba podstawowe pytanie dla każdego szukającego pracy - Jak u Państwa z umową i jaka jest stawka finansowa? Pani Kinga roześmiała mi się do telefonu i stwierdziła bezczelnie, że ona tu cytat "w takim razie jeśli tak, to ja zmieniłam zdanie. Poziom zachowania i kultury poniżej krytyki i żenady. Jeśli już na poziomie rekrutacji tak się zachowują pracownicy, to strach pomyśleć co dzieje się po zatrudnieniu. Pani Kindze życzę powodzenia w wyrabianiu targetu rekrutacyjnego i jak najwięcej chętnych. Niestety taka postawa podczas rekrutacji wg mnie dyskwalifikuje firmę jako pracodawcę.

Pytania

Dlaczego nie chcę jednak pracować? + wyraźne naciski na spotkanie trącące niesmacznym, nachalnym marketingiem

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Programista 2019-07-01 13:50 przez Dev

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna była dosyć nieprzyjemna. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że oceniam ją najniżej ze wszystkich moich dotychczasowych. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie, siedząc na wygodnej pufie czekałem na moich rozmówców, których zgodnie z treścią e-mail'a miało być dwóch. Miałem przyjemność rozmowy tylko z jednym Panem, o którym na dodatek nie było mowy w wyżej wspomnianym e-mail'u. Sam przebieg rozmowy pozostawiał wiele do życzenia. Pomimo tego, iż Pan z którym rozmawiałem był młodym studentem, to jednocześnie był bardzo kompetentny, lecz Jego zachowanie i ogólna kultura budziła wątpliwości. Wyczuwałem zachowanie aroganckie, nonszalanckie i pozbawione szacunku do mojej osoby. Najbardziej przeszkadzało mi przerywanie moich wypowiedzi i wtrącanie dziwnych, dwuznacznych tekstów typu "Nooo idziesz dalej na zaoczne? Nie chce Ci się studiować?". Miałem wrażenie, że tamten Pan nie chciał ze mną rozmawiać, ponieważ zachowywał się na tyle lekceważąco, iż miałem wrażenie, że jestem przeszkadzającym intruzem i lepiej, żebym szybko sobie poszedł. Pozostałe, opisane przebiegi rekrutacyjne na gowork'u sprawdzają się w 100%. Rozmówca przybiera postawę wręcz leżącą jakbyśmy byli na plaży. Ażeby dopełnić całość obrazu tejże rozmowy, brakowało tylko gumy do żucia w ustach i dopalania papierosa. Jednocześnie odnoszę wrażenie, iż Pan, z którym rozmawiałem nie był do końca świadomy swojego zachowania i nigdy nie nauczył się przeprowadzania profesjonalnej rozmowy. Nie każdy nadaje się do takich obowiązków, lecz nie rozumiem dlaczego rozmowy przeprowadzają ludzie, którzy zachowują się tak, jakby byli w pub'ie. Na koniec dowiedziałem się, iż w Benhauer obowiązuje 8,5 godzinny dzień pracy (obowiązkowa przerwa 30 min w ciągu dnia), który zniechęcił mnie całkowicie do powrotu w to miejsce. Zaznaczam, iż nie dostałem jeszcze odpowiedzi o wyniku rekrutacji, lecz z pewnością zrezygnuję z dalszej aplikacji.

Pytania

- Zapytania SQL - Pamięć Javy - String Pool - Stream'y - Kontrakt pomiędzy metodami equals() i hashCode()

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Junior Customer Success Specialist 2017-10-05 12:04 przez Dorota

Przebieg rekrutacji

"szef" traktuje na rozmowie człowieka z góry chce pokazać on jest kimś a Ty się do niczego nie nadajesz. Podczas rozmowy bawił się układanka z drewna. Nie polecam, strata czasu. Duża firma a przeprowadzający rozmowę przyszedł w wyciągniętym podkoszulku

Pytania

Czym się zajmuje firma

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

PR Specialist 2017-06-13 14:53 przez Seline

Przebieg rekrutacji

Zgadzam się z opinią wyżej. Pan "szef" przeprowadzający rozmowę - bardzo nieprofesjonalny (choć to niesamowicie łagodne określenie dla tego człowieka). Od początku za cel postawił sobie pokazanie, że on tam jest Panem i Władcą, a kandydat do niczego się nie nadaje. W ogóle nie słuchał moich wypowiedzi, przerywał, wtrącał dziwne teksty. Na dzień dobry - spóźnienie 15 min. Później obcesowo przekazana informacja, że u nich nie ma szans na umowę o pracę, ich to nie interesuje, może po paru latach pracy jakby ktoś był wybitny. Nie wspominam już o postawie jaką prezentował za biurkiem (prawie leżąca) i pogardliwe spojrzenie. Żadne pieniądze, jakie by mi proponowano nie skłoniłyby mnie do współpracy z takim człowiekiem. Zdecydowanie odradzam - strata czasu.

Pytania

- jaka była polityka kadrowa poprzedniego pracodawcy

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Office Manager 2016-11-23 13:30 przez Krakow

Przebieg rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona bardzo nieprofesjonalnie, szybko i byle jak. Miałam wrażenie że jestem tu intruzem. Równie dobrze można było przeprowadzić ja przez telefon. Zatrudniają na umowę zlecenie czyli zwykłą śmieciówkę, jak trochę się skrzywiłam słysząc to, to było już "po rozmowie". Pan był chyba urażony i tak już traktował mnie obcesowo. Jeśli oferta pracy zawierałaby taką informację o formie zatrudnienia to bym nie aplikowała oszczedzajac sobie stracony czas..

Pytania

Dlaczego chce zmienić pracę. Co wiem o firmie. Moja ulubiona ksiażka (po angielsku)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Benhauer