Benhauer

2 Dodaj opinię
Benhauer
2 373 343 5 1

Czym się zajmujemy?

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

  Marek Broda Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu, Benhauer

  Dyrektor Operacyjny SALESmanago. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W firmie Benhauer pracuje od 2012 r. Zaczął jako sprzedawca SALESmanago, potem marketer, dyrektor marketingu,a obecnie pełni fukcję dyrektora operacyjnego. Kieruje Działem Administracji i dba o poprawne funkcjonowanie wszystkich działów i procesów biznesowych w firmie. Zajmuje się także edukacją rynku w zakresie Marketing Automation oraz funkcjonalnościami systemu SALESmanago. Bierze czynny udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów tworzonych przez Benhauer. Prowadzi szkolenia online, przygotowuje materiały i artykuły informacyjne oraz organizuje wydarzenia dotyczące Marketing Automation w Polsce.​

  Przeczytaj cały wywiad »

  bart
   Pytanie

  Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Czy ktoś się orientuje i mógłby napisać? Zastanawiam się nas złożeniem aplikacji a bardzo nie chciałbym tracić czasu.

  Patryk
  Nazwa działu: Marketing

  Witam. Prostactwo, każda negatywna opinia na tym portalu jest prawdziwa. (usunięte przez administratora). Jeśli macie jakikolwiek wybór nie idzice w tą strone, nie tu. Bezpodstawne zwolnienia, brak stabilności, stres, brak komunikacji,brak wiedzy, brak rozwoju to jedne wielu z epitetów, którymi można opisać firme Sales Manago.

  Magda
  Nazwa działu: IT

  Straszna firma, kreująca się na startup a tak na prawdę firma rodem z lat 90 :), młodzi ludzie - tylko tacy tam pracują, strzeżcie się, nie zdobycie żadnego doświadczenia a stracicie tylko motywacje do pracy i rozwoju w dalszym kierunku.

  Zobacz wszystkie opinie (343)

  Specjalista ds Należności 2020-01-16 16:42 przez Niedoszły pracownik

  Przebieg rekrutacji

  Na szczęście nie przyjęłam się do tej firmy! po otrzymaniu maila o spotkaniu rekrutacyjnym i przejrzeniu materiałów w typowo korpo biciupianowej gadce o leadach i feedbakach, grzecznie odmówiłam. Za chwilę jednak zadzwoniłam Pani Kinga z rekrutacji. Namawiała mnie żebym przynajmniej przyszła na rozmowę, opowiadała słabe kawałki, że ona mnie wybrała osobiście, zachowując się jak sprzedawca na targu. Gdy zadałam, chyba podstawowe pytanie dla każdego szukającego pracy - Jak u Państwa z umową i jaka jest stawka finansowa? Pani Kinga roześmiała mi się do telefonu i stwierdziła bezczelnie, że ona tu cytat "w takim razie jeśli tak, to ja zmieniłam zdanie. Poziom zachowania i kultury poniżej krytyki i żenady. Jeśli już na poziomie rekrutacji tak się zachowują pracownicy, to strach pomyśleć co dzieje się po zatrudnieniu. Pani Kindze życzę powodzenia w wyrabianiu targetu rekrutacyjnego i jak najwięcej chętnych. Niestety taka postawa podczas rekrutacji wg mnie dyskwalifikuje firmę jako pracodawcę.

  Pytania

  Dlaczego nie chcę jednak pracować? + wyraźne naciski na spotkanie trącące niesmacznym, nachalnym marketingiem

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
  Benhauer