Bamet

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.

Serdecznie zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.