Baltona

3 Dodaj opinię
Baltona
3 48 113 5 1
byly pracownik
 Opinia

Jesli przelozeni nie wiedza,co wpływa na dobre samopoczucie pracownikow i jeszcze komunikuja ze nic ich to nie obchodzi badzo skutecznie zniechecaja zespół do podejmowania jakichkolwiek dodatkowej incjatywy na rzecz jej dobra -firmy-jednym slowem jest to silny demotywator "lekcewazenie pracownika. Najlatwiej obiecac podwyzke i uznac ze pracownk powinien byc zmotywowany tymczasem rzeczywista motywacja polega na zaspokojeniu wszystkich jego potrzeb chocby w malym stopniu a nie jednej np. przerwa ktora jest obowiazkiem w 12godzimym systemie pracy.

Pola
 Opinia

Miła obsługa, tanie towary, Polecam

Henryk
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Obsługa i informacja ok

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry,
 
miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl, którzy chcą otrzymywać informacje na temat pracy w grupie Baltona. Pragniemy przedstawić pełny, rzetelny obraz naszej organizacji.
 
Jako firma z długoletnim i bogatym doświadczeniem za cel przyjęliśmy nieustanny rozwój, ponieważ mamy świadomość, że tylko w ten sposób będziemy w stanie odpowiadać na dynamicznie zmieniające się warunki biznesowe. Współpracujemy z najlepszymi markami, dbamy o jakość produktów i stałe poszerzanie asortymentu. Wiemy, że  dzięki takim działaniom możemy liczyć na zaufanie naszych klientów.
 
Działamy w różnych segmentach i krajach, dlatego zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale wykonują swoje obowiązki. Ufamy ich zdolnościom, doświadczeniu i kompetencjom. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki zatrudnienia i udoskonalić obszary naszej działalności wymagające zmian.
 
Cenimy otwarty dialogi i dlatego wszelkie sugestie, pomysły,  prosimy kierować pod adres hr@baltona.pl Pragniemy, by każdy pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z zatrudnienia, a nasza firma wciąż się rozwijała.
 
 
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Baltona

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny