Baltona
3 47 6 1
FajneCos

Praca w sklepie Baltona ogolnie jak w kazdym innym sklelepie. Wszystkie negatywne opinie sa wystawiane chyba przez osoby ktore nie maja zielonego pojecia o pracy w sklepie i nadaja sie jedynie do pracy za biurkiem i klepaniem tipsami w klawiature. Mi praca odpowiada, zmiany 12 godzinne ale za to tylko 3 dni w tygodniu pracy a 4 wolne, sa magazynierzy zajmujacy sie dostawami i sprzataczki od mycia podlug. Wszyscy narzekaja na 30min przerwy ale jak jest przerwa miedzy odlotami 3-4 godziny i kazdy plaszczy d**e to co to nie przerwa? A jak sie nie potrafia zorganizowac i ogarnac sklep to znaczy ze sie nie nadaja do pracy albo po prostu nazywajac rzeczy po imieniu LENIE patrza jak tu zarobic zeby sie nie narobic. Przemial ludzi jest ale glownie z uwagi na kiepski dojazd lub koszta zwiazane z dojazdem ktorych co niektorzy nie potrafia przrkalkulowac przed podpisaniem umowy. Na pewno nie jest to praca dla osob uzaleznionych od facebooka i instagrama

Pani

Bardzo fajna praca i atmosfera. Ludzie czasami nie wiadomo po co pisza nieprawde. Ja polecam

były pracownik

omijajcie te firmę szerokim lukiem, marne zarobki niewyobrażalnie ciężka praca. rotacja pracowników jest i to bardzo duża a to dlatego że nikt tam nie chce pracować. Przyjmują się i zaraz zwalniają. Premie śmiechu warte...za tak ciężką pracę powinni płacić więcej to może więcej osób by się zmusiło i przepracowało więcej niż miesiąc.

Baltona
pracodawca

Dzień dobry,
 
miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl, którzy chcą otrzymywać informacje na temat pracy w grupie Baltona. Pragniemy przedstawić pełny, rzetelny obraz naszej organizacji.
 
Jako firma z długoletnim i bogatym doświadczeniem za cel przyjęliśmy nieustanny rozwój, ponieważ mamy świadomość, że tylko w ten sposób będziemy w stanie odpowiadać na dynamicznie zmieniające się warunki biznesowe. Współpracujemy z najlepszymi markami, dbamy o jakość produktów i stałe poszerzanie asortymentu. Wiemy, że  dzięki takim działaniom możemy liczyć na zaufanie naszych klientów.
 
Działamy w różnych segmentach i krajach, dlatego zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale wykonują swoje obowiązki. Ufamy ich zdolnościom, doświadczeniu i kompetencjom. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki zatrudnienia i udoskonalić obszary naszej działalności wymagające zmian.
 
Cenimy otwarty dialogi i dlatego wszelkie sugestie, pomysły,  prosimy kierować pod adres hr@baltona.pl Pragniemy, by każdy pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z zatrudnienia, a nasza firma wciąż się rozwijała.
 
 
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Baltona