Axell Employment Holandia

3 Dodaj merytoryczną opinię

Dlaczego Axell?

Dlaczego Axell?

Axell Employment działa od 1999 roku na międzynarodowym rynku pracy, a nasze ponad 20 letnie doświadczenie zbudowaliśmy na trwałych fundamentach i zaufaniu. Działamy w sektorze logistyki, produkcji oraz w obszarze technicznym. Wiedzę na temat prawodawstwa, finansów i wszystkich praktycznych aspektów migracji zarobkowej , poszerzamy na bieżąco , podejmując się nowych wyzwań i szukając najbardziej optymalnych rozwiązań. Ciągle rozbudowujemy listę naszych klientów,  dostarczając co raz bardziej różnorodny ,wykwalifikowany i usatysfakcjonowany personel. Dostarczamy zawsze odpowiednio wykwalifikowana kadrę , jednocześnie dbając o dobro naszego pracownika i możliwość jego rozwoju w danej firmie.

Szansa  na rozwój
Zanim nasi kandydaci rozpoczną pracę dla naszego klienta, umożliwiamy wykonanie dodatkowych kursów i zdobycia cennych certyfikatów. Szkolenia obywają się w Holandii przed rozpoczęciem pracy. Jest to korzystna opcja dla pracownika wykazującego chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Sprawna organizacja
Pomagamy naszym kandydatom w organizowaniu przyjazdu z Polski do Holandii, jeśli wyrażają taką potrzebę. Oferujemy pomoc w zakresie zdobycia koniecznych do pracy w Holandii dokumentów takich jak numer BSN. Pozostajemy w kontakcie z pracownikami 24/7, by pomóc w im nagłych sytuacjach. Zajmujemy się także zakwaterowaniem i ubezpieczeniem naszego pracownika w zależności od jego aktualnej sytuacji. Gwarantujemy zakwaterowanie w maksymalnie dwuosobowych pokojach zgodnych z wyznaczonymi standardami . Jesteśmy członkiem ABU i OKAP, wiodących organizacji branżowych w Holandii i Polsce. Pracujemy zgodnie z bardziej restrykcyjnymi warunkami niż narzucone przez nasze certyfikaty. Osobom korzystającym z naszego zakwaterowania gwarantujemy bezpłatny transport do miejsca pracy. Jednocześnie dajemy naszym kandydatom swobodę decydowania o sobie i wyboru zakwaterowania ze stopy prywatnej. 

Właściwa osoba, we właściwym miejscu.
Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem na zagranicznym rynku pracy, czy jeździsz od lat do pracy w Holandii i dokładnie wiesz, jakie są twoje oczekiwania – nasza rekrutacja pomoże znaleźć Ci pracę odpowiednią do twoich umiejętności. Rekrutacja i selekcja kandydatów ma na zadaniu dopasowanie umiejętności naszego kandydata do danej oferty pracy. Dzięki naszym biurom w Holandii, Polsce i na Węgrzech szybko znajdujemy pracowników i skupiamy się na właściwych specjalistach, zarówno na stanowiskach tymczasowych, jak i stałych. Korzystamy z naszych sprawdzonych metod, rekrutując wielu pracowników online i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Staramy się by proces rekrutacji był dokładny i sprawnie przeprowadzony. Naszą motywacją jest rzesza usatysfakcjonowanych pracowników i  zadowolonych klientów.

Doświadczenie i profesjonalne podejście, ale także tradycja.
Axell Employment jest częścią Axell Group (w skład której wchodzą również: Axell Logistics i Axell Financial) to stabilny biznes skupiony na człowieku z etycznym podejściem do rozwiązywania problemów, klarowny, pełen szacunku do wszystkich partnerów oraz wykazujący się niezwykłą kulturą przedsiębiorczości i uczciwością. Motto Axell Group: „Adding Value Together” odnosi się do  pielęgnowania wartości dla nas najważniejszych. Jesteśmy zgranym, zmotywowanym zespołem, dla którego liczy się człowiek i wartość jaką wnosi do swojej pracy.
Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106

 

Axell Employment Holandia