Axell Employment Holandia

3 Dodaj merytoryczną opinię

Dla kandydata

Dla kandydata

Proces Rekrutacji
Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół zawsze rzetelnie przedstawia wszystkie warunki współpracy, dotyczące oferty pracy oraz stara się optymalnie dopasować umiejętności kandydata do danej oferty . Dzięki temu obie strony , zarówno klient jak i pracownik są zawsze zadowolone. Po podpisaniu wszelkich dokumentów, nasz pracownik pozostaje pod opieką swojego koordynatora.

Axell Emplyment oferuje atrakcyjną pracę w branżach: produkcyjnej, logistycznej oraz technicznej. 

Praca w logistyce
Oferujemy pracę na magazynie w Holandii nie tylko przy zbieraniu zamówień! Posiadamy oferty pracy dla operatorów wózków widłowych różnego typu (przedni, boczny itp.). W zależności od klienta praca może, ale nie musi odbywać się na zmiany. System jedno, dwu zmianowy, trzy zmianowy a także czterozmianowy. Nasza agencja pracy tymczasowej, współpracuje z dużymi klientami takimi jak np. Syncreon, ID logistic, gdzie pracują setki naszych pracowników, ale również z mniejszymi klientami, gdzie praca odbywa się w małym gronie osób, z rodzinną atmosferą. Najwięcej ofert pracy posiadamy w miejscowościach takich jak Tilburg, Eindhoven, Waalwijk, Rotterdam i okolice.

Prace produkcyjne
Praca na produkcji w Holandii daje możliwość rozwoju zawodowego każdemu, nawet niedoświadczonemu pracownikowi. Zaczynając od pracy na linii i przy pakowaniu, wraz z rosnącym doświadczeniem można awansować na operatora linii, operatora maszyn lub team leadera. W niektórych firmach można zacząć pracę bez znajomości języka, jednak zawsze sprawdzamy czy w danej firmie pracują już osoby mówiące w języku polskim.

Praca dla specjalistów
Spawacz, mechanik, monter, ślusarz, kierowca C+E to tylko jedne z wielu stanowisk, na które posiadamy dziesiątki ofert pracy! Jesteś operatorem lub programistą CNC z doświadczeniem? Pracuj w firmie produkującej części do samolotów! Stawka dla specjalistów zawsze podlega negocjacji. Zarabiaj pieniądze zgodnie ze swoim doświadczeniem. Pomagamy również w napisaniu odpowiedniego CV. Jeżeli posiadasz dokument tylko w języku polskim, pomożemy w tłumaczeniu.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pracą w  Holandii, koniecznie sprawdź oferty na naszej stronie:
www.workataxell.nl

Wyślij swoje CV już dziś na jobs@axell.nl i znajdź ofertę dopasowana do twoich predyspozycji zawodowych.

Polecamy również śledzenie naszych ofert pracy na naszym profilu na Facebooku . Bezpośredni link do naszych mediów społecznościowych znajdziesz w pozostałych zakładkach.

Wskazówki dla Aplikujących
Wszystkich naszych kandydatów, wyjeżdzających za pośrednictwem Axell Employment, prosimy o przygotowanie potrzebnych dokumentów. Ważne by upewnić się czy posiadasz :

  • ważny dokument potwierdzający tożsamość – dowód osobisty lub paszport,
  • numer BSN uprawniający do podjęcia zatrudnienia na terenie Holandii (jeśli nasz kandydat go nie  posiada pomagamy zorganizować spotkanie w urzędzie, odpowiednio wcześniej),
  • w zależności od danej oferty pracy  – prawo jazdy  i potrzebne certyfikaty,

Indywidualne szkolenie
Zanim nasz kandydat podejmie pracę w nowej firmie istnieje możliwość organizacji  szkolenia m.in. dla operatorów wózków widłowych w Holandii . Jeśli chcesz zdobyć cenne Holenderskie certyfikaty i podnosić swoje kwalifikacje jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Transport i Zakwaterowanie
Jedną  z naszych cech jest elastyczność w stosunku do sytuacji naszego kandydata. Potrzebujesz pomocy przy zorganizowaniu transportu?! Może wolisz dotrzeć do Holandii na własną rękę?! Wybór należy do Ciebie, chętnie pomożemy ci w zorganizowaniu transportu,  jeśli wyrazisz tą potrzebę. Posiadamy zaufanego, licencjonowanego przewoźnika, który bezpiecznie i komfortowo dostarczy Cię wprost pod wskazany adres.

Na prośbę kandydata zapewniamy również zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. Nasze zespoły zakładowe zajmują się utrzymaniem wszystkich lokacji mieszkalnych. Na bieżąco dokonujemy  wszelkich napraw i czynności konserwacyjnych na naszych zakwaterowaniach, ulokowanych możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Oferujemy zakwaterowanie w maksymalnie dwuosobowych pokojach, z dostępem do Internetu oraz wyposażeniem zgodnym z przejętymi standardami. Jesteśmy również odpowiedzialni za transport do pracy z miejsca naszego zakwaterowania i zapewnienie własnej floty pojazdów, z której mogą korzystać nasi pracownicy.

Axell Employment Holandia