Axell Employment Holandia

3 Dodaj opinię
Axell Employment Holandia
3 612 1251 5 1
Damian
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem przez tą agencje 3 miesiące. Mieszkałem na Hooge Mierde czytaj ( las ) sklep w pobliżu jest ale jak chcecie udać się na konkretne zakupy to nie w nim. Jeśli chodzi o zakwaterowanie.Domki typu bungale 6 osobowe. Domki nie są wcale złe. Są starsze i nowsze a to do jakiego trafisz to jest loteria. Zawsze możesz iść do Haussmaistra i prosić o zmianę domku. To czy w domku będzie panował porządek czy (usunięte przez administratora) zależy wyłącznie od osób mieszkających z nim, bo wiadomo że ludzie mieszkający tam np od roku będą mieli porządek a ci którzy przyjechali na krótki okres będą mieć wyj**ane.(oczywiście są wyjątki)2 lub 1 łazienka zależnie od tego czy stary czy "nowy" domek, TV, kuchnia z mikrofalą ,kuchenką gazową i oczywiście zlewem(Naczynia zalecam wziąć własne) 2 lodówki, pralka. Nie podobało mi się to że w drzwi do pokojów są bez kluczy ,czyli każdy może sobie tam wejść pod twoją nieobecność. Do pracy jedziesz Busem albo samochodem w 4 osoby (jeśli chodzi o kierowców busa są dwa typy.)Polak spoko, bierze wszystkich jedziemy. Ukrainiec- nie ma cie na liście to wyp***alaj(Chamówa)w takim wypadku dzwonisz na alarmowy i mówisz ze jakiś (usunięte przez administratora) was nie zabrał i ma się wracać. Jeśli chodzi o prace, jest! masz te 40h tygodniowo, a to czy będziesz miał pieniądze zależy też od tego czy chcesz pracować te 40h. Pracowalem w Sodastream, praca trochę monotonna ale atmosfera jest okej i dało się zarobić. Koordynatorki to jest jakaś pajacerka totalna, chodzi mi tutaj tylko o jedną Panią M.która przy każdej rozmowie wylatuje z pyskiem jakby jej się okres nie kończył.

Zidu69
 Pytanie

Pytanie do Axell. Jak wygląda u was sytuacja kiedy pracownik sam wynajmuje mieszkanie a nie korzysta z waszych kwater. Chodzi mi o kwestie finansowe.

MD
Nazwa działu: Produkcja

Bardzo pozytywnie oceniam wspolprace z firma Axell. Bardzo profesjonalne podejście. Najlepiej wspominam wspolprace z Pania Aneta. Byla moja koordynatorka. Bardzo profesjonalna, kreatywna i pomocna. A przedewszystkim bardzo zyczliwa i pomocna. Jak najbardziej polecam.

Zobacz wszystkie opinie (1251)

Order picker 2017-11-23 08:09 przez Tomek

Przebieg rekrutacji

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

Pytania

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

❗Praca W HOLANDII OD ZARAZ

Szukamy Specjalistów, Operatorów Maszyn CNC , Monterów oraz Pracowników Logistycznych.

Dopasujemy ofertę pracy do Twojego doświadczenia. Jeśli znasz język angielski komunkiatywnie, wyślij CV na jobs@axell.nl .
Znajdź ofertę pracy dla odpowiednią dla siebie i zbuduj swoje doświadczenie zawodowe za granicą.

✅ Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Axell Employment Holandia