Avida Sp. zo.o

Dodaj opinię
Avida Sp. zo.o
2 91 6 1

Czym się zajmujemy?

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

  Anna Urbańska Specjalista ds. Szkoleń i Rekrutacji, Avida Sp. zo.o

  Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Przez ponad 6 lat pracowała w branży bankowej, zarówno na obsłudze Klienta, jak i wdrażaniu pracowników w świat finansów. W Avidzie od 2014 roku zajmuje się rekrutacją Pracowników a także szkoleniami i wdrażaniem nowych Doradców.

  Przeczytaj cały wywiad »

  zzz
   Opinia

  Cześć, Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat stanowiska specjalista ds. Finansów i Administracji w firmie. Rozumiem, że to głównie chodzi o tworzenie różnych raportów i wprowadzaniu danych do systemu? Dzięki wielkie za szybką odpowiedź

  anonim
   Opinia

  (usunięte przez administratora)

  Stefan
   Opinia

  Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka jest atmosfera w pracy?

  Doradca Klienta 2018-04-24 22:19 przez Niedoszły pracownik

  Przebieg rekrutacji

  3 etapowa, przeprowadzana w obskurnym biurze, w którym później odbywa się praca. Za ścianą wrzaski i śmiechy „doradców”. Wstyd zaprosić klienta. Średnia wieku pracowników bardzo niska.

  Pytania

  Przebieg dotychczasowego zatrudnienia, kilka slow o sobie, oczekiwania finansowe, klasyka - nic trudnego

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
  Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

  Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

  *Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.