ATS Display Sp. z o.o.
3 33
Paulina

@mgk, fajnie, że wyraziłaś swoją opinię na temat firmy ATS Display. Czy masz może wiedzę na temat jakie warunki firma oferuje na stanowisku lakiernika proszkowego? Posiadasz jakieś informacje? Firma ATS Display Sp. z o.o. poszukuje również osób na stanowisku np. pracownika sekretariatu https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-sekretariatu,03OQqNJ0ITWQ9Wb3rW1jwb,otwock Ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia w praktyce na tym stanowisku?

Przemo

Pytanie mam?widzę że firma ma ofertę pracy na Lakiernika proszkowego?Jaka stawkę dadzą na początek z 3 letnim doświadczeniem...?..czy warunki pracy sa dobre?..warto składać CV..?

Feliks

Idealnych firm nie ma ale jeśli komuś jest tak bardzo źle to może zmienić pracę!

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Akcja charytatywna z okazji Dnia Dziecka
 
Podobnie jak w poprzednich latach firma ATS Display zaangażowała się we wsparcie potrzebujących dzieci w gminie z okazji Dnia Dziecka. 8 czerwca GOPS – Główny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiązownie zorganizował piknik z cyklu „Bezpieczne wakacje” dla dzieci z lokalnych świetlic środowiskowych. Tym razem informacjami na temat zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji dzielili się z dziećmi funkcjonariusze policji.
 
Firma ATS Display z okazji tego wydarzenia sponsorowała prezenty – zabawkowe gry edukacyjne, które otrzymali wszyscy podopieczni świetlic środowiskowych, czyli łącznie 70 dzieci.
 
W zamian za okazane wsparcie, przedstawiciele firmy otrzymali oficjalne podziękowania z rąk kierowniczki Głównego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz ręcznie wykonane przez dzieci prezenty.