Profil

Przemek

Witam..ponoć firma posiada lakiernie proszkowa..?Jakie warunki panują tam..?na początek jakie pieniądze proponuja?..chciałbym dowiedzieć się coś na ten temat..

Paulina

@Zdziwiony co najbardziej podobało Ci się w pracy w firmie ATS Display Sp. z o.o.? Jak długo pracowałeś? Czy w firmie jest możliwość awansu na wyższe stanowisko? Jeśli ktoś jest zainteresowany to poszukują właśnie pracownika na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA. W ofercie napisali, że oferują szkolenie wdrażające, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet atrakcyjnych szkoleń, zajęcia językowe, pakiet medyczny.

Zdziwiony

Niektórzy tutaj przesadzają. Pracowałem w tej firmie niedawno, dobrze zorganizowana, jasne zasady i co ważne - wypłacalna. Poza tym działa globalnie, pracujesz dla wielu popularnych marek europejskich, jeździsz na targi, odbywasz szkolenia. Naprawdę nie jest źle, żadnych ludzi płaczących po kątach nigdy nie widziałem.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

Świąteczna akcja dla podopiecznych GOPS

ATS Display po raz kolejny zorganizowała akcję dla młodych podopiecznych lokalnych świetlic środowiskowych Tym razem spełnione zostały życzenia ponad 30 dzieci, które napisały listy do Świętego Mikołaja.

Prezenty zostały w całości sponsorowane przez ATS - firmę projektującą i produkującą materiały POS i displaye reklamowe. Oficjalne wręczenie z udziałem Świętego Mikołaja i przedstawicieli ATS Display odbyło się podczas szkolnej Wigilii w Szkole Podstawowej przy ulicy Kościelnej w Wiązownie. Obdarowani nie kryli swojej radości, a za kolejną akcję charytatywną dla lokalnej społeczności, firma otrzymała oficjalne podziękowania z Głównego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wiązownie oraz wykonane przez dzieci ręczne ozdoby świąteczne.