Profil

zainteresowany

Witam.widziałem ostatnio ofertę pracy na stanowisko spawacz ślusarz. Ciekawi mnie jakie są tam warunki pracy,zarobki,atmosfera i rotacja pracowników ? Pozdrawiam

pracownik biurowy

Na początku odniosę się do szarganej opinii, o której ktoś wspomina, wiadomo – jak w każdej firmie są osoby zadowolone oraz niezadowolone – te niestety zdecydowanie chętniej wyrażają swoją opinię. Według mnie, a trochę już tu pracuję, wszystko jest ok. Są jasne zasady, co nie wszędzie jest standardem a wierzcie mi, że tym przypadku jest to ogromna zaleta. Co do samej pracy – jest to firma dająca szanse rozwoju nie tylko ze względu na możliwość czerpania wiedzy od doświadczonych kolegów, ale również ze względu na organizowane szkolenia zewnętrzne, w których praktycznie każdy uczestniczy. Co więcej w związku z tym, że działania są globalne bierzemy udział w wyjazdach - spotkania, konkursy, również zagranicznych :)

Moje ip

Btw niezły spam firmy ATS Display na tym forum.. Czyli firma dobrze wie o zszarganej opinii i stara się to spamem zamaskować, co to za metody.

ATS Display Sp. z o.o.
pracodawca

ATS Display gra z WOŚP!
 
Firma ATS Display po raz kolejny dołączyła do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach współpracy z jednym z lokalnych sztabów, siedziba firmy została zarejestrowana na czas zbiórki jako stacjonarna skarbona. Do drugiego zaprzyjaźnionego sztabu przekazana została ścianka zdjęciowa sponsorowana przez ATS.
 
Przez tydzień pracownicy firmy mieli możliwość wrzucania datków do puszki zlokalizowanej na recepcji. Liczenie zgromadzonych środków miało miejsce w jednej ze szkół podstawowych w Warszawie. Sponsorowana przez firmę ścianka reklamowa służyła z kolei wszystkim uczestnikom finału WOŚP organizowanym w Otwocku. Zarząd firmy oficjalnie podziękował wszystkim pracownikom zaangażowanym w zbiórkę mającą na celu wsparcie polskiej służby zdrowia.