Atlanta Poland S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Atlanta Poland S.A.
counter
3 151 345 5 1
Karol

@luiza mogłabyś przedstawić twoja opinie na temat tej firmy ?

Luiza
Pracownik
 Pytanie

Po co pisac opinie,skoro są notorycznie kasowane????????? Niepozdrawiam oczywiscie

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Atlanta Poland S.A.?

Zobacz wszystkie opinie (345)

Pracodawca

 Aktualność

Informacja z ubiegłego tygodnia. Czas COVID-19, to wyjątkowo wymagający czas. Cieszymy się, że firma pomogła. Dodatkowo dziękujemy wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w tę pomoc. Bez Was ta inicjatywa nie byłaby możliwa!
 
 
---
 
Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali
 
Firma Atlanta Poland - właściciel marki Bakal, która jest wiodącym producentem bakalii i zdrowych przekąsek, wsparła Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Swoją pomoc przekazała również do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Łącznie personel medyczny dwóch placówek otrzymał 5000 maseczek, 800 litrów płynu dezynfekującego.
Firma Atlanta pochodzi z Gdańska, natomiast we Włocławku ma swoją drugą siedzibę jak i zakład konfekcyjny. Przedsiębiorstwo pragnie okazać wsparcie i szacunek lokalnej społeczności. Dlatego też zdecydowała się na pomoc placówkom tych miast. Produkty pomocowe zostały przygotowanie na podstawie wiedzy o obecnych potrzebach wspomnianych szpitali. Produkty zostały dostarczone w tym tygodniu.
,,Mamy świadomość, jak trudny jest obecny okres dla służby zdrowia. Z problemami zmagają się nie tylko szpitale zakaźne, ale również placówki przyjmujące pacjentów z innymi schorzeniami. Koronawirus wymógł więc na wszystkich podwyższone standardy sanitarne. Jesteśmy po rozmowach z jednostkami administracyjnymi szpitali - wiemy, że najbardziej potrzebnymi produktami są obecnie maseczki i płyny dezynfekujące. To właśnie te produkty przekażemy do szpital w Gdańsku i we Włocławku” - komentuje Piotr Bieliński, prezes Atlanta Poland.
 

---

Atlanta Poland S.A.