Profil

Czym się zajmujemy?

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną działającą od 1989 roku. Macierzyste biuro powstało w Wielkiej Brytanii, po czym kolejne w: Polsce, Litwie, Estonii, Łotwie, Ukrainie, Rosji, Słowacji, Białorusi. Główna siedziba biura w Polsce znajduje się w Pucku w woj. Pomorskim. Od wielu lat firma zajmuje się rekrutacją personelu hotelowego dla ponad 100 statków pasażerskich na całym świecie. Zaufało nam dużo znanych firm tj.: Carnival Cruise Lines, Apollo Ship Chandlers Inc., Crystal Cruises, Costa Cruise Lines, Sea Dream Yachts i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań aby każda z osób, której marzeniem jest praca na najbardziej ekskluzywnych statkach świata, znalazła swoje miejsce na pokładzie jednego z nich. Nieustannie doskonalimy nasze usługi w pozyskiwaniu profesjonalnych kandydatów oraz nowych klientów. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć Ci pracę.

  Iwona

  @Marek ale przeszedłeś pozytywnie rekrutację w firmie Astral Limited? Dostałeś się do pracy w tej firmie? Daj znać jak się już czegoś dowiesz o firmie i jak sam wyrobisz swoje zdanie po pierwszych dniach pracy.

  Stella

  Podpowiedzcie jak się pracuje na statku? Maja jakieś konkretne wymagania?

  Iwona

  @Luidzi a zaglądałaś na facebooka firmy Astral Limited? Tam co chwilę pojawiają się oferty pracy na statku. Przed przystąpieniem do aplikacji polecę Ci zajrzenie do zakładki "Jak dostać pracę". Tam znajdziesz informacje o kwalifikacjach do pracy na statku oraz co firma oferuje od siebie. A możesz nam powiedzieć na jakiej podstawie twierdzisz, że firma jest fajna? Bo z tego, co rozumiem nie byłeś pracownikiem firmy. Chętnie się dowiemy czegoś więcej o firmie.