Assiduus Consulting Sp. z o.o.

0 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Zapraszamy na:
Webinar Design Forum Dla Biznesu
15.04.2020
10:00-11:20
Poznasz studium przypadku firm, które skorzystały z DESIGNU i zwiększyły zyski nawet o 600%
Eksperci opowiedzą Ci o tym jak pozyskać dofinansowanie na wdrażanie nowych produktów i usług z wykorzystaniem zarządzania designem


Dowiesz się więcej: https://assiduus-dotacje.pl/forum-design

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

k

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Z przyjemnością informujemy, że ASSIDUUS CONSULTING Sp. z o.o. została Laureatem tegorocznej XXII edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców.
GRUPA ASSIDUUS otrzymała nagrodę SUPER WIKTORIA - Status LIDERA DORADZTWA BIZNESOWEGO. Odznaczenie „SUPER WIKTORIA” jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ zostało przyznane przez zacne grono kapituły.
"Nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez nas usługi to kompleksowe doradztwo biznesowe. To również docenienie naszych wysiłków, które wkładamy w każdy etap obsługi naszych klientów. Serdecznie dziękujemy za zaufanie" – powiedział Prezes Grupy ASSIDUUS – Maciej Urban.
Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęli między innymi Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski, Związek Powiatów Polskich, Pracodawcy RP.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Doradcy ds. Dotacji Unijnych.

Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe (ekonomia lub finanse), doświadczenie w świadczeniu usług doradczych na rzecz MŚP oraz przygotowywaniu projektów unijnych dołącz do naszego zespołu!

CV prosimy wysyłać na adres: hr@assiduus.pl

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

W dniu 13 sierpnia, 2019 roku w Toruniu odbyło się FORUM BIZNESOWE ASSIDUUS, na którym omawialiśmy tematy związane z pozyskiwaniem kapitału na rozwój firmy. Prelegentami forum byli eksperci i praktycy biznesu, którzy na co dzień zajmują się doradztwem biznesowym dla firm.

Po otwarciu forum przez Mariusza Gepperta – dyrektora z grupy ASSIDUUS swoje wystąpienie rozpoczął Paweł Starczewski z Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu. Opowiadał on o możliwości uzyskania dotacji i pożyczek z Unii Europejskiej.

Na forum biznesowym w Toruniu Beata Styś mówiła o doradztwie strategicznym, nowych technologiach, sposobach pozyskania dofinansowania ze środków norweskich Innovation Norway oraz inwestycjach w fotowoltaikę. Pani Joanna Nowak z Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawiła BGK jako partnera wspierającego innowacje i przedsiębiorczość, w tym przy wykorzystaniu instrumentów finansowych.

Następnie Błażej Strzałkowski – ekspert ASSIDUUS  ds. dotacji zapoznał uczestników z możliwościami pozyskania kapitału na rozwój przedsiębiorstwa. O bezpieczeństwie w przedsiębiorstwie, zwalczaniu zorganizowanej przestępczości ekonomicznej oraz o zagrożeniach cybernetycznych opowiadał Dariusz Kiljan z Polskiego Centrum Analitycznego. 
Na koniec odbyły się rozmowy kuluarowe z ekspertami, którzy odpowiadali na pytania uczestników i dzielili się swoim doświadczeniem dotyczącym prowadzenia biznesu.

Spotkanie odbyło się w Exea Smart Space w Toruńskim Parku Technologicznym

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Niezmiernie miło nam poinformować, że ASSIDUUS Consulting Sp. z o.o. została nominowana do prestiżowej nagrody WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców XXII edycji.

Proponowana nagroda specjalna SUPER WIKTORIA . Status „Lider Doradztwa Biznesowego”.

WIKTORIA i SUPER WIKTORIA to największy ogólnopolski plebiscyt gospodarczy organizowany wśród przedsiębiorców, który jest przyznawany firmom, instytucjom i osobom, które przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Głównym celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, inicjatyw gospodarczych i upowszechnianie zasad etyki w biznesie.

Tegoroczną XXII edycję konkursu WIKTORIA objęło patronatem honorowym: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Związek Powiatów Polskich, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Pracodawcy RP oraz Wojewodowie i Marszałkowie województw z całej Polski.
W dotychczasowych edycjach wzięło udział ponad 8100 przedsiębiorstw, którzy odebrali łącznie 891 statuetek WIKTORII.


Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Masz talent artystyczny i cenisz sobie dobry design?
Jesteś komunikatywną i zorganizowaną osobą?
Projekty webowe Cię nie przerażają?
Dołącz do naszego zespołu jako junior graphic designer - być może czekamy właśnie na Ciebie?

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

OZE, fotowoltaika i audyty energetyczne nie mają dla Ciebie tajemnic? Zostań więc specjalistą ds. technicznych w naszej firmie! Dołącz do zespołu pasjonatów, którzy chcą zmieniać na lepsze przemysł energetyczny. Aplikacje prosimy składać pod adresem hr@assiduus.pl


Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Jesteśmy dziś w Katowicach, gdzie na Forum Biznesowym Beata Styś, Arkadiusz Frukacz, Artur Fatyga i Renata Więckowska opowiadają o naszych usługach dla biznesu #networking#assiduus#Katowice

Zdjęcie za Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach 


Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Halo Katowice! Już przygotowujemy się do spotkania u Was - zapraszamy na meeting biznesowy 18.07, na którym spotkamy się z przedstawicielami Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Polskie Centrum Analityczne, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i innych instytucji!


Zapraszamy do dołączenia do nas - potwierdzić swoją obecność możecie pod adresem b.stys@assiduus.pl Pomocna?
TakNie
Assiduus Consulting Sp. z o.o.