Profil

LUKASZ

Współpracuję z firmą Asecura już od roku i wszystko jest w najlepszym porządku, duża ilość zlecanych oględzin, możliwość dostosowania terenu pracy do możliwości likwidatora. Dla wszystkich którzy piszą o rozliczaniu, widać że nie macie Państwo doświadczenia we współpracy z korporacjami, które po pierwsze, żeby zrobić rozliczenie miesiąca potrzebują 7-14 dni a potem mają 30 dniowe terminy płatności także od zamkniętego miesiąca do przelewu od ubezpieczyciela za wykonane oględziny to czas około 45 dni. W 100% polecam

ruda

Profesjonalne szkolenie, po którym można nawiązać współpracę z firmą, co do formy zatrudnienia można się dogadać z tego co wiem, ale szczegółów nie znam, bo działam na zasadzie umowy o współpracę na własnej działalności. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy, zwłaszcza w okresie masowym - letnim. Polecam osobom, które mają dosyć pracy w sprzedaży, likwidacja szkód działa jak terapia :)

Monia

Nawiązałam współprace z firmą ASECURA po odbyciu szkolenia w Warszawie. Jestem zadowolona i mogę polecić ta firmę. Zleceń nie jest dużo, ale w lecie ma być więcej więc czekam na wichury i ulewy.