Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię
DZIAŁ MARKETINGU
 

 

 

Dział Marketingu pracuje w biurze w Warszawie, ale także częściowo hybrydowo. Dział Marketingu zajmuje się tym, jak firma ApexNet wygląda na zewnątrz – głównie w Internecie, a więc reklamami, social mediami, stroną www i innymi portalami na których znajduje się nasza oferta, ale także tym, jak nasza firma wygląda na szkoleniach. Marketing zajmuje się więc oprawą graficzną materiałów i sal szkoleniowych, przygotowuje oferty, prezentacje i wszelkiego rodzaju materiały graficzne, a także organizuje bezpłatne webinary dla klientów.

Team Marketing albo może DreamTeamMarketing, czyli zespół osób, które uwielbiają nieszablonowe podejście do nowych projektów. W tym dziale liczy się to, że każdy ma możliwość zaproponować swoją wizję, może czasem szalony pomysł, który potem można podziwiać na zewnątrz 😊 Bo jak wiadomo odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

W Dziale Realizacji Marketingu, po okresie próbnym, pracujemy na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Jeśli chcesz aby Twoje kreatywne pomysły ujrzały światło dzienne i świat się o nich dowiedział to nasz dział właśnie jest tym miejscem. Prześlij swoje CV na adres kariera@apexnet.pl!

 

 

 
Apexnet Sp. z o.o. sp.k.