Antonius Personal

4 Dodaj opinię
Antonius Personal
4 10 24 5 1

Czym się zajmujemy?

Agencja Pośrednictwa Pracy Antonius Personal wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 14719. Zajmujemy się pośrednictwem pracy, współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi pracodawcami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

  Staszek

  Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

  Pytanie
   Pytanie

  Czy można się dogadać z kierownictwem w Antonius Personal? Chcę aplikować do pracy jako Monter Instalacji Sanitarnych, dodali 23 grudnia kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl. 

  Paweł Winsławski

  I znów podpiszę się z Imienia i Nazwiska żeby nie było że jakiś szemrany anonim. Pierwsze 3 tyg robocze za sobą i w skrócie mówiąc,Pan Adam rzetelny gość i praca wg.umowy(pracodawcę docelowego sprawdziłem sobie na necie) i więcej problemów jest tu na miejscu ze Helwetami jak z Panem Adamem. Tak więc szczerze polecam a konkurencja to niech przemyśli swoje błędy zamiast oczerniać. P.S Wcześniej pracowałem dla niemieckiej agencji którą mogę również szczerze polecić.

  Zobacz wszystkie opinie (24)

  Pracodawca

   Aktualność

  Nowe oferty pracy w Szwajcarii już od stycznia 2020r. możliwość długotrwałej współpracy, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
  Ofiara mobbingu -Radca prawny
  Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

  Byłeś świadkiem?
  Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

  Potrzebujesz wsparcia?
  Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

  Antonius Personal