Jak się pracuje w Ambra S.A Warszawa? Zadaj pytanie

Niżej możesz zadać pytania o to jak się pracuje w Ambra S.A Warszawa, jak wygląda praca, jak kształtują się zarobki. Dowiedz się czy praca w Ambra S.A jest dla Ciebie! 

Najnowsze pytania nt. pracy w Ambra S.A w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Ambra S.A? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mark
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

W SA? Pewnie zależy od działu ale raczej ciężko może być. Powiedz w jakim dziale to może będzie jaśniej.

Krystyna
@Mark

A czemu z góry założyłeś że i tak raczej ciężko o awans?

Marina Nowy wpis
Pracownik
@Krystyna

Pomyśl... może człowiek tam pracuje :)

Agnieszka Nowy wpis
@Marina

nikt nic nie odpisuje wiec moze to plotka? roznie bywa ;)

Teresa Nowy wpis
@Mark

Mnie interesuje dział wsparcia sprzedaży.

Dds Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jakimi samochodami obecnie jeżdżą przedstawiciele handlowi? Czy auto jest do dyspozycji po godzinach pracy? Czy jest to zwykła osobówka czy auto w wersji z "kratką"? Czy wozi się dużo materiałów reklamowych/towaru do klienta?

PH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Klient
 Pytanie

Witam , może ktoś napisać jakie warunki są dla przedstawiciela handlowego : jakie zarobki ? ilość wizyt ? Jaki samochód i czy można prywatnie ? Czy plany do wyrobienia ? Czy jest budżet na stary promocje ? Z góry dziękuje

Zażenowana
Kandydat
 Pytanie

Pracę w Ambra Brands w Warszawie na ul. Puławskiej dostaniesz tylko po znajomości. Prezes od czasu do czasu robi sobie jajca z szukających pracy i każe zamieścić ofertę na (usunięte przez administratora) Jeden z ostatnich żarcików prezesa to oferta pracy do wsparcia sprzedaży, młodszy specjalista, z lutego 2021. Ilu z was się nabrało, że to będzie rzetelna rekrutacja i aplikowało? Piszcie.

Cassandra
Kandydat
@Zażenowana

Kolejny żarcik to ich nowe ogłoszenie do Działu obsługi klienta na Puławskiej, na 7 miesięcy. Widać, że mają znajomą do wsadzenia, bo HRki nawet nie otwierają napływających aplikacji. Firma rodzinna. Po co udaja, że robią konkurencyjne konkursy. Zero szacunku do bezrobotnych. Trzeba to nagłośnić.

Xyz
Pracownik
@Cassandra

Masz rację, oni nawet nie otwierają tych aplikacji. Na każde ogłoszenie jest już przyszykowany znajomy.

Nie polecam
Kandydat
@Xyz

Tak! HR nawet nie otwieraja aplikacji i to nie jest jednorazowa sprawa, tylko notorycznie tak jest. Na mieście się mówi, i to nie są wyssane z palca plotki, że jak Ambra daje ogłoszenie o pracę, to znaczy że już jest kandydat, tylko trzeba zrobić konkurs pro forma. Albo np. jest konkurs i dany manager idzie do HR i mówi, Ola weź otwórz aplikację pani XY. I to są newsy z tego roku. Jak dla mnie (usunięte przez administratora) i wodorosty.

Flora
Były pracownik
 Pytanie
@Zażenowana

Nie pchałabym się do tego działu. Pech chciał że wygrałam kiedyś rekruatcje do ambry na to stanowisko. Pierwszego dnia dostałam e-maila powitalnego, tyle że zachowali ciągłość korespondencji i dowiedziałam sie że osoba (imię i nazwisko) się nie zdecydowała więc przyjęli mnie=) fajne co? Później było tylko gorzej. Tak jak ktoś napisał-nie spodobasz się koleżankom to będą cię izolować. Bardzo fałszywe towarzystwo. Cieszę się, że mnie już tam nie ma i nie polecam. Wysokość mojej pensji to też był śmiech na sali.

Prawda o Ambra
Pracownik
@Flora

W tej firmie dobrze traktują tylko osoby z polecenia - pociotki, znajomki i kochanice kierowników. Te osoby mają dziwnym trafem stałe umowy, chociaż nie są omnibusami i nie pracuja ciężko. A osoby z ulicy, które jakimś cudem uczciwie wygrały konkurs (bo pociotek jednak zrezygnował, bo go wsadzili gdzieś indziej, lepiej) są wykorzystywane na maxa, a potem out - albo nie przechodzą okresu próbnego, albo umowa na czas określony nie zostaje przedłużona.

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
Warszawa
OnlyGO
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Recepcjonistka
Warszawa
JET Sp. z o.o.
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kucharz Kebab
Warszawa
Handkraft Tomasz Motal
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ambra S.A?

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ambra S.A?

Mark
Pracownik
@Pytanie

To zależy…. Działy administracyjne są wykorzystywane i stoją najniżej w hierarchii wartości… w innych nie jest tak złe

Mariusz
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy PH?

Mark
Pracownik
@Mariusz

Dostajesz samochód z zamontowanym GPSem i „stróżem” twojej jazdy. Na wyposażeniu masz tablet z programem sprzedażowym gdzie ewidencjonjesz cały dzień prac - taki obowiązek. Dziennie masz obowiązek zrobić kilka punktów

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Ambra S.A?

Magda
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma żadnego-wystarczy schludnie. W przypadku kobiet trzeba się ubrać tak, aby dojrzałe koleżanki nie poczuły się dotknięte. Sama byłam świadkiem jak codziennie obgadywano młoda dziewczynę tylko dlatego że wiedziała jak się ubrać i była atrakcyjna. Dodam, że te dojrzałe Panie również były ładnymi kobietami ale zawiść była aż nadto widoczna. Trzeba się ubierać trochę gorzej, wyglądać trochę biedniej i mieć trochę mniej.

gość
Pracownik
@Magda

Myć się codziennie pod pachami, ale nie stroić się, żeby nie podpaść brzydkim, przewalistym i wrednym koleżankom, które ugrzęzły w tej firmie na wieki wieków.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Ambra S.A są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownik
@Pytanie

Pracuję w Ambrze od 2 lat, nigdy nie miałam szkolenia. Na jednym ze spotkań, padła informacja, że "szkolenia nie są najważniejsze".

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Niestety nie :)

Markus
Pracownik
@Pytanie

Mój staż w Ambra SĄ można liczyć już w latach dwucyfrowych. Liczba szkoleń przez ten okres to 1. Zdaje się ze firma preferuje żeby pracownik zdobywał większa wiedzę we własnym zakresie. Na szkolenia dofinansowywane czy zajecia językowe może liczyć tylko wyższy szczebel.

Pracownik
Pracownik
@Pracownik

Pracując od kilku lat raz miałem szkolenie z excela i to przez przypadek, bo było wolne miejsce

Weronika
@Markus

Cześć Markus, wspomniałeś, że w firmie pracujesz już dłuższy czas. Rozumiem, że na szkolenie nie ma co liczyć ale jakie inne plusy bycia ich pracownikiem mógłbyś wymienić? Skoro tak długo już tutaj pracujesz to wnioskuje, że muszą gwarantować dobre warunki pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ambra S.A?

StoryOfMyLife
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jeśli nie masz kompetencji to szanse masz spore. Możesz być sprzedawcą, a po chwili być brand managerem, ale jeśli masz kompetencje i dobrze wykonujesz swoje zadania to raczej nie licz na awans. Po co płacić więcej za tą samą pracę?

Pracownik
Pracownik
@StoryOfMyLife

Takie prawdziwe :)

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Ambra S.A?

Mis
Pracownik
@Pytanie

Budżetowy telefon i z reguły „przechodzony” laptop. Jeśli idziesz na wyższe stanowisko to możesz liczyć na telefon ze średniej niższej półki i masz cień szansy na nowy laptop

Some
 Pytanie

Witam, chcę nieco odświeżyć informacje, proszę o informację na temat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu bo informacje na forum już mocno po terminie. Czy umowa z Ambra czy przez pośrednika? Jaka podstawa netto i jaka premia max netto czy zależy od realizacji targetu czy widzimisię kier.? Jakie auta, czy z gps do użytku priv? Jakieś inne benefity? Deputat?,jak z opłatą za półkę, narzędzia? faktura, butelki? Jak opinia u klientów?

Czekoladowy
@Some

Podłączam się do pytania, szczególnie o zarobki. Wiele słabo płacacych firm podniosło pensje w 2019 i 2020roku, ciekawe czy tutaj podobnie? Bo 2200 na rękę, które ktoś wpisał w 2017 roku to dramat... Może chociaż auto ma sporo prywatnych kilometrów?

Andrzej
@Czekoladowy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie to widziałem, że szukają przedstawiciela handlowego w dwóch lokalizacjach. Niestety nie znam wysokości pensji, ale pracodawca oferuje system benefitów oraz narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy. Chętnie dowiem się szczegółów jeśli zdecydujesz się aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Ambra S.A - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ambra S.A