Amazon

2 Dodaj merytoryczną opinię

Zespół

Poznaj Amazonczykow pracujacych w Polsce

Kasia
Operations Manager

Katarzyna w Amazon pracuje już siedem lat. Zaczynała od poziomu początkowego w centrum logistycznym Amazon w Wielkiej Brytanii. Dzisiaj jest kierownikiem operacyjnym w Poznaniu i zarządza pracą ponad 1000 ludzi, rozwiązując kompleksowe problemy z obszaru logistyki i obsługi klienta. "Jestem pewna, że w żadnej firmie nie udałoby mi się tak szybko awansować i osiągnąć tyle, zaczynając bez żadnego doświadczenia."

Uzyskaj więcej informacji na temat pracy w:

 

Joanna
Pracownik Magazynowy

Joanna zrezygnowała z typowej pracy za biurkiem, chcąc spróbować czegoś nowego i zacząć swoją karierę od nowa. Do Amazon dołączyła w 2015 roku jako picker. Dzisiaj, Joanna nie wyobraża sobie już powrotu do biurowej rutyny. "Amazon pozwala mi na rozwój oraz realizowanie aspiracji. To jeszcze nie wszystko, co chcę tutaj osiągnąć. Wierzę, że mi się uda, przy wsparciu moich przełożonych. Tym, którzy szukają pracy mówię: „Podejmij wyzwanie i wybierz Amazon.”

Uzyskaj więcej informacji na temat pracy w:

 

Dominik
Pracownik Magazynowy 

Dominik dołączył do Amazon w na początku 2016 roku i na co dzień pracuje z Amazon Robotics. Od początku polubił świat najnowszych technologii. Wziął udział w wielu szkoleniach i projektach, zrealizował nawet swój indywidualny projekt, który usprawnił proces nie tylko w jego centrum logistycznym. Dziś sam szkoli innych pracowników. "Będąc instruktorem to ja wprowadzam nowe osoby w świat nowych technologii, a nabierając dzięki temu umiejętności trenerskich staję się bardziej otwarty. Tu są ogromne szanse na rozwój."

Uzyskaj więcej informacji na temat pracy w: