Amazon

2 Dodaj merytoryczną opinię

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Amazon jest najszybciej rozwijającą się firmą na świecie, która oferuje pensje na poziomie górnej granicy zarobków w branży i bardzo atrakcyjne świadczenia pozapłacowe. W Amazon dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników, oferując im bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Promujemy kulturę otwartego dialogu. Jesteśmy przekonani, że najskuteczniejszym sposobem, aby zrozumieć potrzeby naszych pracowników i odpowiednio na nie reagować jest bezpośredni kontakt i bliska współpraca. Bardzo zależy nam na tworzeniu długoterminowych miejsc pracy w Polsce oraz zapewnianiu wszystkim pracownikom świetnych perspektyw rozwoju zawodowego.

Pracownikom stałym Amazon oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinowa 15,00 zł / 20 zl brutto
  • Bonus do 15%
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • 26 dni płatnego urlopu
  • Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin

Bezpłatny transport do i z pracy!

Transport zorganizowany odjeżdża z następujących miejscowości:
Dla Poznania: Gniezno, Kościan, Wągrowiec przez Oborniki, Września, Grodzisk Wielkopolski, Międzychód przez Pniewy, Środa Wielkopolska, Nowy Tomyśl, Konin, Wałcz, Szamotuły, Wronki, Trzcianka, Czarnków, Słupca, Jarocin, Swarzędz, Wolsztyn, Gostyń, Piła, Żnin, Mogilno, Leszno.
Dla Wrocławia: Wrocław, Oleśnica, Wołów-Środa Śląska, Rawicz-Trzebnica, Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Legnica, Kamieniec Ząbkowicki, Ziębice, Pieszyce-Dzierżoniów, Bielawa, Brzeg-Oława, Nysa, Bolków-Jawor.

Stanowiska Managerskie

Wszyscy managerowie zatrudnieni zarówno w Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku, jak i w naszych centrach logistyki e-commerce otrzymują bardzo konkurencyjną pensję i atrakcyjny pakiet benefitów, w tym bonus na start oraz akcje firmy. Po okresie próbnym, wszystkim oferujemy umowy na czas nieokreślony, z rozbudowanym procesem wdrożenia oraz licznymi szkoleniami. Otwarte rekrutacje dostępne są na stronie www.amazon.jobs