Altom Sp. z o.o. Sp.k.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Altom to firma rodzinna pielęgnująca polskie tradycje i szanująca wolność i niepodległość. Wyrażamy sprzeciw wobec bezpodstawnej agresji Rosji na Ukrainę. Mamy przyjaciół, znajomych i pracowników z Ukrainy wśród nas i w pełni solidaryzujemy się z Wami, jak i z wszystkimi obywatelami Ukrainy.
 
Dla naszych pracowników uruchomiliśmy specjalny numer kontaktowy. Jeżeli potrzebujesz pomocy w dostępie do informacji, wsparcia prawnego, pomocy medycznej czy wsparcia w uzyskania statusu uchodźcy, zadzwoń: +48 506-000-961
 
Możesz do nas zadzwonić, napisać lub przyjść osobiście.
Hr@altom.pl
Tel: 506-000-961
ul. Roosevelta 116a, 62-200 Gniezno

Pracodawca

 Aktualność

Wierzymy, że nasze działania dzisiaj mają wpływ na czyjeś jutro, dlatego z radością przekazaliśmy nasze produkty Altom Design na akcję charytatywną organizowaną przez PWS Gniezno "Anielskie Skrzydła" wspierającą Seniorów DPS Gniezno! Serdecznie gratulujemy PSW Gniezno tak wspaniałej inicjatywy i cieszymy się, że możemy stać się jej częścią ;) Mamy nadzieję, że herbata i kawa pita w naszych kubkach Altom Design rozgrzała niejedno serce :)

Pracodawca

 Aktualność

Za nami intensywne dni szkoleń organizowanych przez sprawny.marketing z doświadczonym strategiem marek i właścicielem agencji MIDEA Pawłem Tkaczykiem z zakresu marketingu sprzedażowego i storytellingu. 

Forma teoretyczno - warsztatowa pozwoliła nam zdobytą wiedzę zamienić w konkretne pomysły, które później będziemy mogli wdrożyć podczas naszej codziennej pracy! A godziny intensywnej nauki umilała pyszna kawa pita w naszej eleganckiej porcelanowej filiżance MariaPaula z kolekcji Platynowa Linia.

Dziękujemy Pawłowi Tkaczykowi i sprawny.marketing za zdradzenie nam tajników pisania skutecznych tekstów

Pracodawca

 Aktualność

Wierzymy, że nasze działania dzisiaj mają wpływ na czyjeś jutro, dlatego z radością firma Altom już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej charytatywnej zbiórki,  by wspólnie zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej zbiórki było „Przejrzyj na oczy”. Na stronie WOŚP podkreślono, że „wzrok to najważniejszy zmysł człowieka”.
Z przyjemnością informujemy, że podczas 30. finału WOŚP firma Altom wraz z biegowym sztabem Klubu Sportowego zebrała ponad 55.000 złotych!

Pracodawca

 Aktualność

14 stycznia odbyła się Gala wręczania Orłów Gnieźnieńskiego Sportu, które przyznawane są zarówno za indywidualne, jak i drużynowe osiągnięcia, a także za wyjątkowe wydarzenia sportowe czy zasługi na rzecz szkolenia młodego pokolenia. Firma Altom od lat wspiera wszelką aktywność fizyczną i miała zaszczyt być sponsorem Gali oraz fundatorem nagród dla zwycięzców.

Tytuł Sportowca Roku powędrował do Pawła Kozłowskiego wychowanka GKS ,,Orzeł” Gniezno, II miejsce zajął żużlowiec Oskar Fajfer lider gnieźnieńskiego „Startu”, a na III miejscu uplasował się z kolei koszykarz Dariusz Dobrzycki.


Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry, 
dziękujemy za opinie, które pojawiają się na naszym profilu. Altom to firma otwarta na dialog zarówno z przyszłymi, obecnymi, jak i byłymi pracownikami.  Śledzimy treści pojawiające się na forum i cenimy zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywną krytykę, która pozwala nam wyciągać wnioski. 
 
W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że wolność wypowiedzi nie jest równoznaczna z pozwoleniem do naruszania czyjejś godności, świadomego kłamstwa i obrażania kogokolwiek. Pamiętajmy, iż godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem portalu GoWork będą usuwane przez administratora.
 
Ze względu na fakt, iż wielu kandydatów odwiedza nasz profil, pragniemy przybliżyć sylwetkę naszej firmy i publikować informacje z życia #team Altom.
W przypadku chęci rozmowy, zapraszamy do kontaktu (także anonimowego)  na adres e-mail: hr@altom.pl

Altom Sp. z o.o. Sp.k.